reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ACHA, SHEEPPY mam dla Ciebie dobra rade! Piszesz ze przepisali Ci Duphaston i m-czne leczenie to koszt 150zl... Ja w poprzednich ciazach tez to bralam i tracilam na ten lek fortune, a teraz inny lekarz uswiadomil mnie ze Duphaston ma swoj odpowiednik, tzn lek o identycznym skladzie i wlasciwosciach, jest to Luteina i ja za 6 opakowan-jedno po 30 sztuk, czyli razem za 180 tabletek zaplacilam 19 zl. Jeszcze do niedawna ten lek tez tyle kosztowal za opakowanie co duphaston, ale teraz go zrefundowali i jest taniuski. Jesli chcesz zaoszczedzic i to sporo, to radze Ci wybrac sie na jeszcze jedna wizyte do ginka i poprosic o Luteine zamiast Duphastonu, bo przeciez sklad ma ten sam. Pozdrowionka
 
reklama
dziękuję, bardzo mnie uspokoiłyście;-)bo lekarz nastraszyl mnie, powiedział że w ogóle nie ma takiej możliwości żebym leżała w domu
i dziękuję za tą luteinę, tzn za informację, jeśli tylko będę mogła to już będę kupować to zamiast duphastonu.. na razie wykupiłam 2 drogie opakowania
jeszcze raz dzięki i dobranoc bo w końcu miałam leżeć ;-)
 
Sheeppy - ja się cały czas modlę za Ciebie i maleństwo i wierzę, że będzie dobrze! Trzymaj się!

Dziewczyny, życzę wszystkim jak najmniej nerwów i dolegliwości! Sama jestem tak zmeczona, że nawet pisać tutaj nie mam siły. Na szczęście, mdłości jakby mniejsze od dwóch dni...

Pozdrawiam!
 
Sheeppy to chyba zalezy na jakiego sie trafi lekarza, bo niektorzy to juz z natury sa tacy ze uwielbiaja straszyc i na czarno wszystko widza. Napisz jeszcze czy Twoja ciaza jest zagrozona "tylko" ze wzgledu na ten krwiak, czy jeszcze cos innego sie dzieje? Bo jezeli to sam krwiak, to z tego co czytalam (a chyba z 4 noce na to poswiecilam:tak:), to wszystkim kobitkom ktore mialy w ciazy krwiaka, szybko on sie leczyl i przechodzil. Na ok 100 wypowiedzi, w kazdej jednej bylo ze krwiak zanikl, a zadna nie pisala ze cos sie zlego stalo przez krwiaka. Bardzo mnie to podbudowalo i ucieszylo, wiec mam nadzieje ze Ciebie tez:tak::-) Trzymaj sie cieplo! Musi byc dobrze!
 
;-)nie martw sie sloneczko jestesmy obydwie w podobnej sytuacji,,, i w dodatku mam tez synka o imieniu Nikodem... tyle ze ja jeszcze nie lezalam w szpitalu ale mialam w nim zostac jednak jutro mam kolejna wizyte na ktorej stwierdza co dalej bo tez mam plamienia... jednak gdy sie ma jeszcze jedno malenstwo w domu ciezko wszystko ze soba pogodzic dlatego doskonale cie rozumiem...;-) Jednak trzymam kciuki za fasolke i za ciebie... Bedzie dobrze..Pozdrawiam pa:tak:
----------------------------

----------------------------
 
witam serdecznie
chciałam sie do Was dołaczyć po 4 miesiacach udało się Nam zajść w ciąże:-) jestem prawie w 6 tyg ostatnia @ miałam 19.08 wiec termin bede miec na ok 26 maja.Jutro ide na pierwszą wizyte do ginekologa wiec pewnie sie dokladnie dowiem.;-)

Jesteś juz po wizycie u ginekologa?
Jestem ciekawa jakie masz informacje poniewaz Ja ostatnia@ miałam 19.08 a moj lekarz uznał to na 3 tydzien (25.09) dopiero jutro odbieram wyniki krwi.
Jak sie czujesz? ja mam silne bóle brzucha wiec duphastol obowiazkowy:-(
 
dzien dobry:tak:

Synus dzisiaj od 6 na nogach wiec nie mialam innego wyjscia, jak tylko wstac. teraz on sie ladnie bawi - wklada sobie klocuszki do odpowiednich ksztaltow - to ostatnio jedyna zabawa, ktora go na dluzej zajmuje(ciekawe jak dlugo jeszcze) a ja leze na kanapie i pisze do was. Niedlugo przyjada moi rodzice i sie troszke tym lobuziakiem zajma:tak:

U mnie dzisiaj troszke lepiej, brzuszek tak nie boli i na razie zadnych krwawien nie ma, mam nadzieje, ze tak zostanie.

Sheepy: uwazaj na siebie kochana. I sie nie poddawaj. Pozytywne mysli tez potrafia pomoc. Lez ile tylko sie da i wypoczywaj.A my tez wszytskie jestesmy z Toba i wierzymy, ze dobrze bedzie:tak:

LILIan: Ty tez mysl o sobie ile sie da kochana:tak:

Pokonamy wszytskie trudne chwile i w maju bedziemy sie cieszyly naszymy maluszkami. Glowki do gory kobietki!
 
Jesteś juz po wizycie u ginekologa?
Jestem ciekawa jakie masz informacje poniewaz Ja ostatnia@ miałam 19.08 a moj lekarz uznał to na 3 tydzien (25.09) dopiero jutro odbieram wyniki krwi.
Jak sie czujesz? ja mam silne bóle brzucha wiec duphastol obowiazkowy:-(
ja sie czuje swietnie ale tyg ciazy zazwyczaj licza od ost @. Ja dzisiaj ide do ginki na 18:00 wiec pozniej napisze.Biore witaminki ELEVIT na poczatku zle sie czulam ale juz organizma sie przyzwyczail.
Mi beta 22.09 wyszla 168 wiec ok 2-3 tydz od zaplodnienia.
 
sheeppy, LILIann, paula, zielono mi, trzymajcie sie cieplutko, wylegujcie ile się da i przede wszystkim nie stresujcie sie tak bardzo, wszystkie jestesmy dobrej mysli i bedziemy sie nawzajem wspierac, kiedy sie podzieli swoim problemem zawsze któras doradzi, podniesie na duchu i odgoni złe myśli :)
 
reklama
Miłego tygodnia, dziewczyny! Bez stresów i nerwów :-)

Mnie od rana męczą mdłości, popijam miętę z imbirem. Najchętniej leżałabym cały dzień w łózku, ale niestety, trzeba iść do pracy...
 
Do góry