reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej
U nas w irlandii podobnie Maja. Ciesze, ze moja fasolka jest i super dobrze sie czuje (z jednym dniem wyjatku), wiec wierze, ze jest ok :) Dzisiaj oddalam krew i mocz do badania, zobaczymy co pokaze. Poniewaz pracuje w szpitalu juz prawie wszyscy wiedza o ciazy. Pielegniarki to plotkarki:-) USG jeszcze nie mialam, poczekam kiedy juz na pewno bedzie serducho. W przyszlym tygodniu jade na trening, w nastepnym na Balkany, wiec spokojnie za 2 tyg sie wybiore do gina. A w czwartek czeka nas przeprowadzka do naszego nowego domku:tak: :) Ja chybe bede stac i patrzec, bo nie moge nosci. Emocjonalnie wspierac meza hehe.
 
reklama
Witam:) Przyłączam się do grona Majowych Mam:)Moj termin to 10 maja:-) Juz nie moge się doczekać mojego malucha:) ale tak jak i was objawy ciążowe mnie nie oszczędzają:p Pozdrawiam wszystkie majowe mamy:-)
 
maja33, trzymam kciuki za rozmowę, zobaczysz że się uda

Dorota IRL, przeprowadzki są extra, dwa miesiące temu sami się przeprowadzaliśmy na swoje, ile ja wtedy niepotrzebnych rezczy wyrzuciłam na śmietnik...

Tik Tak, witaj wśród nas mojóweczek

sheeppy, ja mam tak samo jak Ty, nic tylko siusianie i cycuszki trochę bolą
 
Anecik pracujesz w ochronie środowiska czy oświatówce?
Tik Tak witaj
maja33 będzie dobrze,przesyłamy pozytywne fluidki

Co do USG. Ja mieszkam w Ankarze i tu nie ma limitu. USG wykonuje się wtedy, kiedy jest taka potrzeba. W pierwszej ciąży miałam w sumie 5. Ale dwa były wykonane z obawy, że coś złego się dzieje.
 
Witajcie dziewczyny! Niesmialo sie do Was dolaczam, choc czytam Was juz od ok 3 tyg:tak:. Czekalam na potwierdzenie ciazy przez ginka. Bylam u niego wczoraj i jak zrobil mi USG to myslalam ze cos z moimi oczami jest nie w porzadku jak spojrzalam na monitor.... bo zobaczylam na nim DWA ziarenka groszku z przecudnie bijacymi serduszkami!!!!!:tak::-D:-D:-D Niesamowity widok, mowie Wam, na prawde cos wspanialego... Poryczalam sie jak bobr...:sorry2: Lekarz powiedzial ze jest to ciaza blizniacza jednojajowa, z tym ze bardzo zagrozona, bo nad dzidziusiami wisi niczym gradowa chmura wielki KRWIAK:wściekła/y:... Kazal mi bezwzglednie lezec i brac dopochwowo luteine 4 razy dziennie po dwie. Mowil tez ze kazda ciaza blizniacza, a w szczegolnosci jednojajowa jest ciaza wysokiego ryzyka juz sama w sobie i nie gwarantuje ze jak przyjde na nastepne USG (9 pazdziernik),to dalej beda bily dwa serduszka...:-:)-:)-( Cala az sie trzese ze strachu i obawy czy wszystko bedzie dobrze... Termin mam liczac od ost. mies na 9 maja. Mamy jeszcze 2 corcie - jedna ma 3,5 roku, druga prawie 10 m-cy. Zawsze marzylismy o trojeczce dzieciaczkow, no ale od wczoraj marze tylko i wylacznie o czworeczce:tak::-). Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Ostatnia edycja:
LILIann- jejku ogromne GRATULACJE i bede sie modlic za twoje dwa serduszka aby daly rade i napewno tak bedzie, oszczedzaj sie chociaz przy dwojce dzieci to chyba prawie niewykonalne:-(

ozkane- oczywiscie sa dwa jak jest wszystko ok jesli cos jest nie tak tez jest bezproblemu usg (ja juz mialam jedno) w poprzedniej ciazy tez

dzieki dziewczyny serdeczne za trzymanie kciukow zobaczymy po tym tyg co jestem warta

Dorota IRL- no to ty kochana chyba najbardziej z nas rozumiesz wyspiarska sluzbe zdrowia:-), ale mi z nia dobrze nigdy nie nazekalam, a juz bylam w roznych sytuacjach z Martusia nawet pogotowie juz przerabialismy z karetka:tak:

pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny! Niesmialo sie do Was dolaczam, choc czytam Was juz od ok 3 tyg:tak:. Czekalam na potwierdzenie ciazy przez ginka. Bylam u niego wczoraj i jak zrobil mi USG to myslalam ze cos z moimi oczami jest nie w porzadku jak spojrzalam na monitor.... bo zobaczylam na nim DWA ziarenka groszku z przecudnie bijacymi serduszkami!!!!!:tak::-D:-D:-D Niesamowity widok, mowie Wam, na prawde cos wspanialego... Poryczalam sie jak bobr...:sorry2: Lekarz powiedzial ze jest to ciaza blizniacza jednojajowa, z tym ze bardzo zagrozona, bo nad dzidziusiami wisi niczym gradowa chmura wielki KRWIAK:wściekła/y:... Kazal mi bezwzglednie lezec i brac dopochwowo luteine 4 razy dziennie po dwie. Mowil tez ze kazda ciaza blizniacza, a w szczegolnosci jednojajowa jest ciaza wysokiego ryzyka juz sama w sobie i nie gwarantuje ze jak przyjde na nastepne USG (9 pazdziernik),to dalej beda bily dwa serduszka...:-:)-:)-( Cala az sie trzese ze strachu i obawy czy wszystko bedzie dobrze... Termin mam liczac od ost. mies na 9 maja. Mamy jeszcze 2 corcie - jedna ma 3,5 roku, druga prawie 10 m-cy. Zawsze marzylismy o trojeczce dzieciaczkow, no ale od wczoraj marze tylko i wylacznie o czworeczce:tak::-). Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Witam i gratuluje az dwójki
Bede trzymala kciukasy razem z moja fasolka za ciebie i twoje fasolki.

A mi przyszedl kolejny objaw - straszna zmora- Zgaga
 
reklama
Maja33 i Madzia_Singh - dziekuje Wam kochane za wsparcie!! Bardzo mi sie to teraz przyda:tak: Mam o tyle kiepska sytuacje ze jest to ciaza blizniacza jednoowodniowa jednokosmowkowa, czyli najbardziej zagrozona z wszystkich rodzajow ciaz blizniaczych:-( Ogromnie sie martwie. Staram sie lezec plackiem, ale tak jak mowisz Maja, przy dwojce dzieci to prawie niewykonalne, nawet pomimo tego ze maz mi pomaga. Ale i tak od rana do godz 17 jestem sama z mlodsza cora, ktora wlasnie uczy sie chodzic, wiec na prawde ciezko o spokojne lezenie przy niej...
 
Do góry