reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hej dziewczyny a ja wreszci poszlam do lekarza zrobic porzadek z moim gardlem , ehhh szkoda gadac jakis czas temu pisalam wam ze mnie boli, ale wyleczylam sie syropkiem z cebuli, tantum verde i syropem prawoslazowym. owszem bol przeszedl ale z kazdym dniem mialam coraz gorsza chrype, i ciezko mi bylo mowic, w aptece dostawalam jakies tableteczki na chrype, ale nic nie pmoglo i tak juz 2 tygodnie, teraz sie okzalao ze mam zapalenie krtani i dostlam antybiotyk rovamycine
 
a poszłas do laryngologa?
i czy miałas przy tym kaszel?

pytam bo z moją córcią jest cos nie tak :-(
od 4m-cy kasze czasem jakby chrypka ją nachodziła i próbuje cos odkaszleć
czasem ma dudniący kaszel taki jakby z gardła

Ostnio 2 tyg. temu miała zapalenie oskrzeli i lekarz twierdzi że ona cały czas dochodzi do siebie po tych oskrzelach
ale zanim na nie zachorowała to też tak miała :confused:
 
iwona - nie kochana ja mam tylko chrype , i strasznie ciezko mi mowic nie mowiac juz o tym zeby kogos zawolac hahah, masakra ale kaszlu nie mam, ani zadnych innych objawow tylko tyle ze mowic nie moge!

ewela- mam nadzieje, ze przejdzie
 
Ostatnia edycja:
ankzoc - biedna jestes :-(
Ale mam nadzieje że antybiotyk pomoże i będzie oki


Ja się dorobiłam z kolei (ale to z 1,5 m-ca temu i juz jest dobrze) zapalenia ucha zewnętrznego
Oprócze tego że strasznie mi ciekła z uszu ropa i takie tam to na jedno ucha byłam juz prawie całkiem głucha - normalnie koszmar
Czy zakupy robić, czy kiedy ktos to Ciebie cos mówi, albo oglądać TV
cos strasznego :szok:
 
Ankzoc -dostałaś wiadomosc ??Biedactwo ale miejmy nadzieje z ci przejdzie:-) ekspresowo oczywiście:-)
Ja właśnie po wizycie u mojego gina- usg kruciutkie sprawdził serducho tylko i zmierzył głowkę tylko - i znów wyszło na 27 tydzień. zapytałam o szyjke macicy- to normalnie zaprosił mnie na krzesełko i wsadził ten rozwieracz i powiedział ze ujscie zamkniete- pierwszy raz mnie zaprosił na badanie gin. od poczatku !!! I tyle sie dowiedziałam . Mam brac magnez przed jedzeniem a zelazo po jedzeniu. I powturzyc wyniki moczu. A i oczywiście nic nie widział jesli chodzi o pleć.
 
reklama
Do góry