reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kochana Lilian jesteśmy tu poto by sie wsperac w czasie niepowodzęń , nieszczęść - jak i razem cieszyć z sukcesów i szcześcia każdej z nas :-) Kochana twoja sytuacja poruszyła kazdą z nas- trzymałyśmy mocno kciuki- i trzymamy dalej i modliłyśmy sie za Ciebie i dziewczynki- i nieustannie to robimy. Zżyłyśmy sie na tym forum więc normalne,że podchodzimy do takiego typu sytuacji bardziej emocjonalnie,bo w sumie jedziemy na tym samym wózeczku:-)
pisz jak najczęsciej - mnie strasznie podnosicie zawsze na duchu jak mam jakieś smutki :-) i rozumiecie mnie najlepiej :-)
 
reklama
patusia44 - fajnie że już masz fotelik
Jak się patrzy na te wszystkie słodkości w domu takie nieużywane..., puste...
Ale jeszcze troszke :-D
czy nieuzywane- moj synek juz sie w foteliku rozsiadł testuje go to co ,ze za malusi :-)
mozna boki zrywać z małego mądrali hihi- wsiadł i woła brum -brum - ma go jako bujak przed tv -sam go tam zataszczył:-)
 
No fakt! Ja mam jutro studniówkę :-) Zupełnie nie zwróciłam uwagi! Ech... lekarz mówił żebym uważała na słodycze ale chyba z tej okazji można trochę pofolgować ;-):-D termin porodu mi sie nie zmienił nadal jest 29 maja...
 
patusia to super, ze juz bedziesz miala fotelik.

co do mojej wczorajszej wyprawy, coz wyjechalismy o godzinie 6 rano, najpierw pojechalismy do gdyni szwagierka miala wizyte u lekarza, pozniej poszlismy do klifu i sklepu mothercare, myslalam ze beda jakies wyprzedaze ale stwierdzilam ze lepiej zamowic na allegro bo ceny dosyc duze mieli w porownaniu do allegro np za body czy pajacyki, chcociaz wiadomo, ze z pustumi rekoma nie chcialam wrocic wiec, nakupowalam troche malej, pozniej pojechalismy do gdanska ogladalismy x-landerki w gdansku w sklepie mama i ja pisalam o tym w watku wozkowym. Chcielismy kupic tez posciel, ale niestty okazalo sie ze nie ma takich na lozeczka 140x70 tzn jesli chodzi o kolderke i podusie to sa ale ochraniacze sa za male! , wiec nie wiem chyba kupimy narazie drewniane 120x60, juz sama metlik mam w glowie, ogolnie wypad bardzo sie udal. Bylismy w fajnej hurtowni w gdansku Akpol, naprawde maja duzo tanie rzeczy dla maluchow, pewnie nie dlugo wybierzemy sie znowu na zakupy, ogolnie ani w h&m, ani re kids nie bylo zadnych przecen! Wiec nie szalalam z ubrankami bo szkoda mi wydawac tyle kasy! Juz porobilam fotki i zaraz wklej tego co kupilam nie zawiele tego ale zawsze cos! Do domu dostalismy przed 23!
 
Ankzoc -tez nie miałam zbytniego szczescia na wyprzedażach :-) nieprzejmuj sie w to miejsce na allegro kupiłam kilka rampersików dla malutkiej czekam az przyjdą - a fotelik juz mam - fajnie ze jest w budce moskitiera wyjmowana przyda sie by osłonic małą przed robalami :-)
Wczoraj dzwoniła siostra i powiedziała ze mi kupi dres i spodnie ciazowe- no i dla Oliverka butki i pizamkę z Tomkiem pociagiem przekaze swojej tesciowej bo teraz u nich jest i mi przyniesie hehe ciekawe jaki moja siostra ma guscik co do kupywania czegoś na ciąże:-)
 
Wczoraj dzwoniła siostra i powiedziała ze mi kupi dres i spodnie ciazowe- no i dla Oliverka butki i pizamkę z Tomkiem pociagiem przekaze swojej tesciowej bo teraz u nich jest i mi przyniesie hehe ciekawe jaki moja siostra ma guscik co do kupywania czegoś na ciąże:-)


ale Ci fajnie Patusiu :-) a ja muszę sama sobie wszystko kupować (chociaż nie powiem - w niedzielę dostałam 2 śliczne tuniki od mojej kuzynki:-D)..
Gratuluję udanych zakupów :-) i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze badania :happy:
 
reklama
Aga_k_m- Z jednej strony fajnie mieć siostre i rodzinke za granicą ,a z drugiej strony nie mam tu nikogo bliskiego przy sobie bo mama i ojczym są tam z nią :-(
Dziekuje za kciukaski kochana .:-)
 
Do góry