reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
monika88 ale czego lekarz nie widzial, serduszka czy pęcherzyka ciązowego?
ja miałam owulację wcześniej od Ciebie i dopiero w niedzielę było widać że dziecko jest, wcześniej nic sam pęcherzyk pusty i lekarz mówił że to zupełnie normalne, bo ciąża wczesna, w 5 tyg był pusty pęcherz i w 6tym też
 
ja mialam usg w 4tyg od owulki i tez tylko pecherzyk byl i teraz czekam na kolejne usg,ale juz mnie nastraszyli ciaza pozamaciczna i do tego slabo wzrastajaca beta hcg u mnie jeszcze jest:baffled:ale i tak wierze i czuje sie na ciaze i wg mnie to ok 5 tydzien teraz a usg mam za niecale 2tygodnie wiec powinno byc widac juz ladnie:-)
 
Kochana widziałaś juz zarodek?? Pytam bo ja bylam kilka dni temu na usg, lekarz swtwierdził ok 5 tydzień, termin na 27 maja ale był tylko pecherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy w srodku...

Katarzynak83 - widziałam pęcherzyk ciążowy, to jest normalne, nic się nie martw, ja za dwa tygodnie mam nadzieję że zobaczę coś więcej.

PS. A termin mamy taki sam;)
 
Mamo_ Bartusia :) To widze, ze nie jestem sama. Tez mi zadnej krwi nie pobrali, 8 tydzien sie konczy, a tu zero badan... No coz, pozostaje wierzyc, ze wszystko jest dobrze, choc przyznam, ze czuje sie, jakbym zyla w jakims zacofanym sredniowieczu, a nie w 21 wieku.
 
ja tez byłam w czwarty tygodniu i był tylko pęcherzyk a w 5 tyg i 6 dniu było widoczne echo zarodka i serducho +.a teraz lekarz twierdzi że usg dopiero w 11/12 tygodniu
 
właśnie wrócłam od lekarza.... i jeste załamana:-(
Mam isc jutro do szpitala na dokladnejsze usg bo moj gn powiedzial ze na ten czas ciazy powinno byc cos widac a tu marie jest:no: .a nawet nie powiedzal mi jaki to tydzień:szok:
Owulacje mialam 31 sierpnia ( wiem bo robiłam testy owulacyjne ) więc według moich obliczeń powinnam być w 4 tyg. Czy wy mialyscie robione usg w 4 tyg i czy bylo cos widac i jakie milayscie wtedy objawy. JA CHYBA ZESWIRUJE
nie denerwuj sie ja bylam w piatym tygodni i lekarz nie mogl mi niczego potwierdzic kazal mi przyjsc w ostatni wtorek,bylam i jest ok choc kropka jeszcze malutka i nie bardzo kazal mi siecieszc lecz jak uslyszal serduszko to powiedzial ze wszstko o.k.jutro ide na badania i ksiazeczke "mamy" ale to juz 6 tydzien wiec sie nie denerwuj gloa do gory
 
ja tu zwariuje!M dzis stwierdzil,ze tyje:dry:powiedzial to bardzo delikatnie i nie w zlym sensie.ale sie przejelam....czy ktoras z Was majoweczki juz cos po sobie widzi??ja brzuch to mam brzuchol nie do wciagniecia i talia zanikla i piersi mi sie powoili nie mieszcza w staniku i wiecej mam o 3kg:baffled:a jem tak samo jak przed ciaza:baffled:
co prawda po pierwszej dzidzi bylam non stop na dietach i jak zaczelismy staranka to od razu przy normalnym jedzeniu przybralam kilogram,ale teraz to widze,ze mi wlazi i w tylek powoli.......................:shocked2:
 
Katarzyna! Nie przejmuj sie, niestety taka chyba nasza dola :) Oczywiscie nie jestem za tym, zeby sie objadac i jesc za dwoje, ale skoro jesz tyle co przed ciaza, to na pewno wszystko jest w porzadeczku, a kilogramki beda sie pojawiac czy tego chcemy czy nie.
Ja tam sie ciesze powolutku z mojego malutkiego brzuszka :) Juz zaczynam cos niecos widziec i pokazuje co wieczor mezowi.
 
reklama
:-)witam ja mialam pobrana krew 3 tygodnie temu a obecnie jestem dokladnie dzis w 8 tygodniu pobrano mi ja w szpitalu i zrobila to moja polozna... jesli w najblizszym czasie nie dostaniesz listu ze szpitala ze powinnas sie zglosic na badanie.. postaraj sie sama cos zrobic najlepiej zglos sie do szpitala... jestem juz po pierwszym USG j widzialam bijace serduszko...:-) POZDRAWIAM
 
Do góry