reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hehe rozbawiłyście mnie, najważniejsze jest zdrowe podejscie i pozytywne myślenie (tak ja o dziwo też jestem za tym - choć mi ciężko osiągnąć ten stan)

kinguś trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, napewno zobaczysz bijące serduszko, a może kruszynka pomacha do Ciebie rączka albo nóżką
 
reklama
oj widzę meczą Was te mdłości a właściwie ich brak więc ja powtarzam moje mdłości a właściwie wymioty po średnio 7 razy dziennie są zagrożeniem dla ciąży czuję się bardzo źle jestem bardzo osłabiona i to akurat nie jest dobry objaw...
zazdroszczę tym które przechodzą ciążę bez objawowo
 
Kinguś daj znać jak będziesz po usg.

Ja byłam wczoraj , widziałam poraz pierwszy moją fasolkę :-) 5 tydzień - na razie za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć, ale sam widok był wspaniały:-D
 
cześć majowe mamuśki !!:-) Ja mam termin na 10 maja także duzo czasu do rozwiązania.Mam tyle obaw i wątpilwośći jeżeli chodzi o angielską służbę zdrowia.Bardzo boje sie porodu -to moje pierwsze dziecko ale jakoś dam rade.
 
Kinguś daj znać jak będziesz po usg.

Ja byłam wczoraj , widziałam poraz pierwszy moją fasolkę :-) 5 tydzień - na razie za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć, ale sam widok był wspaniały:-D

Kochana widziałaś juz zarodek?? Pytam bo ja bylam kilka dni temu na usg, lekarz swtwierdził ok 5 tydzień, termin na 27 maja ale był tylko pecherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy w srodku...
 
Hej

Ja dolaczam sie do ko mi. Wymioty lub ich brak jest sprawa indywidulana i nijak sie ma do ciazy. Wystarzy porozmawiac z roznymi mamami i jedne maja zdrowe bobaski po ciazy z wymiotami a inne bez.

Trzeba sie cieszyc a nie martwic, jak sie czlowiek dobrze czuje!:tak: I zachodzic w glowe czemu. jest dobrze i tyle. Takie martwienie sie i myslenie co moze pojsc nie tak na pewno nie wplywa dobrze na fasolke.

Wiem przyszle mamusie nie martwcie sie na zapas!:-)
 
:-)witaj serdecznie w naszym gronie... ciesze sie ze jest nas troszke wiecej z karzdym dniem... POZDRAWIAM
------------------------------------

------------------------------------
 
reklama
właśnie wrócłam od lekarza.... i jeste załamana:-(
Mam isc jutro do szpitala na dokladnejsze usg bo moj gn powiedzial ze na ten czas ciazy powinno byc cos widac a tu marie jest:no: .a nawet nie powiedzal mi jaki to tydzień:szok:
Owulacje mialam 31 sierpnia ( wiem bo robiłam testy owulacyjne ) więc według moich obliczeń powinnam być w 4 tyg. Czy wy mialyscie robione usg w 4 tyg i czy bylo cos widac i jakie milayscie wtedy objawy. JA CHYBA ZESWIRUJE
 
Do góry