reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Eh dziewczynki :sad: ja to chyba zwariuję, jak będzie tak dalej :sad:
Okropnie się czuję. Słowo źle, jest zdecydowanie za słabe... Śpię w sumie non-stop... Nie ma nawet chwili, bym lepiej się czuła, a tak jest od wczoraj... :sad: Mdłości są okropne, odbierają ochotę na wszystko, z jedzeniem na czele :sad: Ból głowy też nie daje o sobie zapomnieć i zgada też :baffled::sad:
Do tego takie dziwne uczucie w macicy (chyba, bardziej tak na środku, na wzgórku łonowym), jakby zakłuwanie itp. :sad:
Martwię się aż, ze to może być coś nie tak z Maluszkiem, skoro nagle moje samopoczucie aż tak się pogorszyło :sad:
Pewnie powiecie, ze wszystko w porządku, ale ja się jednak martwię... Tyle tutaj wyczytałam o pustych pęcherzykach, jakiś krwiakach itp. A ja się tak bardzo boję :sad: Tym bardziej, ze jest ogromne ryzyko bliźniaków u mnie :sad:
Hormony wariują... Popłakałam się przed chwilką w łazience :sad:
Czy wszystko w porządku, skoro tak tragicznie się czuję? :sad:

Ja to sie denerwuje jak nie mam mdlosci....jak mam to jestem spokojna...
Bo jak to lekarze mowia "poki sa mdlosci i piersi bola to oznacza ze ciaza sie dobrze rozwija"
 
reklama
Ja to sie denerwuje jak nie mam mdlosci....jak mam to jestem spokojna...
Bo jak to lekarze mowia "poki sa mdlosci i piersi bola to oznacza ze ciaza sie dobrze rozwija"
czyli jednym słowem nie mam powodu do zmartwień? to dobrze, ufff:-) A swoją drogą, to pewnie Maluszek nie chce dać o sobie zapomnieć i dlatego dokucza :-)
 
Nic sie nie nerwujsja...Polecam ci kupic nowe pismo we wspolpracy z discovery helth
Encyklopedia zdrowia dziecka...W pierwszym numerze ktory jest juz w kioskach jest dvd "Ciąza od A do Z" wszysciusienko o ciazy od poczecia do porodu wypowiedzi ginekologow amerykanskich naprawde warto kupic. kosztuje 3.99zł
 
Nic sie nie nerwujsja...Polecam ci kupic nowe pismo we wspolpracy z discovery helth
Encyklopedia zdrowia dziecka...W pierwszym numerze ktory jest juz w kioskach jest dvd "Ciąza od A do Z" wszysciusienko o ciazy od poczecia do porodu wypowiedzi ginekologow amerykanskich naprawde warto kupic. kosztuje 3.99zł
w takim razie jutro lece do kiosku, moze jeszcze dostane :blink: dzieki za uspokojenie mnie:-)
 
Wy sie kochane denerwujecie, gdy nie macie mdlosci, a ja sie ciesze, ze ich nie mam i mam nadzieje nie miec:tak: W poprzedniej ciazy wymiotowalam do 5 miesiaca, wiec chyba juz wyrobilam norme:tak:;-);-)
 
Wy sie kochane denerwujecie, gdy nie macie mdlosci, a ja sie ciesze, ze ich nie mam i mam nadzieje nie miec:tak: W poprzedniej ciazy wymiotowalam do 5 miesiaca, wiec chyba juz wyrobilam norme:tak:;-);-)
Ja mdłości miałam tylko parę dni a cały czas bolą mnie piersi i się pocieszam, że będzie dobrze.
Choć mam wizytę w czwartek i spytam o to czy brak objawów ciążowych może świadczyć o tym, że coś z dzidzią nie tak
 
Kinga no co Ty:tak::-) Bedzie dobrze:tak: Nie kazda "ciezarowka" musi wymiotowac i miec zachcianki:tak: Kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciaze, brak wymiotow to chyba powod do radosci, bo to srednia przyjemnosc:baffled: Mnie tez bola piersi, po za tym zero innych objawow, choc ostatnio mam ciagle ochote na oliwki nadziewane migdalami:tak::-)
 
Tyle ile jest kobiet tyle jest organizmow i ciąż kazda kobieta przechodzi ciąże inaczej...W pierwszej meczylo cie do 5 miesiaca a ta mozesz super zniesc....nie ma reguly ale lekarze stawiaja wlasnie na mdlosci i tkliwosc, bol piersi...moje malenstwo chyba o 21 codziennie bawi sie za bardzo bo mnie mdli zawsze jak cholera. Po 2 godzinach spokoj i dopiero na nastepny dzien znowu o 21 zaczyna

Aga a ile jestes w ciazy bo ja na poczatku do 6tc tez nie mialam mdlosci Zaszely sie po 6 tc
 
Madzia, kazdy kalkulator pokazuje mi inaczej:szok: Termin porodu wychodzi miedzy 29 maja a 2 czerwca, wiec tak dokladnie nie wiem:no: Pewnie moj gin na pierwszej wizycie mi go dokladnie wyliczy. Mam wielka nadzieje, ze mdlosci mnie omina duzym lukiem:tak::-)
 
reklama
Madzia, kazdy kalkulator pokazuje mi inaczej:szok: Termin porodu wychodzi miedzy 29 maja a 2 czerwca, wiec tak dokladnie nie wiem:no: Pewnie moj gin na pierwszej wizycie mi go dokladnie wyliczy. Mam wielka nadzieje, ze mdlosci mnie omina duzym lukiem:tak::-)

sprobuj na piechte tak jak ja i wyszlo mi ok

pierwszy dzien ostatniej @ + 7 dni - 3 miesiace -> to jak 28 dni cykl
jak dluzej to trzeba od cyklu np 33 dni - 28 dni (podstawowy) i to co wyjdzie dodac do wyniku

np.:

20 sierpień + 7 dni - 3 miesiace = 27 maja
jesli masz cykle co 31 dni - 28 + 3 dni czyli dodajesz do 27 maja 3 dni to bedzie 30 maj

Jak ja liczylam sobie to mi wychodzi idealnie 1 maja 2009 tak jak usg
 
Ostatnia edycja:
Do góry