reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej mamusie,

Ja wlasnie po sniadanku zjadlam kanapki z dzemem i mala szaleje:-D, wstalam wczesniej;-)Musze powiedziec ze dzisiejsza noc jakos przespalam ale z zasnieciem bylo ciezko:no:

Sara kochana tez slyszalam ze melisa jest dobra ja niestety tu gdzie mieszkam nie wiem czy ja znajde:confused:jak bylam w Polsce pamietam ze pilam...ja tez czasami nie chce sie wiercic w lozku i wstaje i czytam. W dzien spie ale nie dlugo i tez nie zawsze...nigdy natomiast sen w dzien nie wplywal na moj sen w nocy:baffled:

Katarzyniak ja tez mam jutro wizyte u gina....wiec tez prosze was dziewczynki o trzymanie kciukow:-D

Imagination to popros o skierowanie na USG napewno lekarz Ci zleci:tak:i 3mam kciuki zeby malenstwo sie ujawnilo:rofl2:

Tsarina kochana 3maj sie i moze rzeczywiscie idz na badanie moczu...:confused:

Ktoras z was pisala ze ma maly brzuch czy wod...a wiec u mnie nie wiem jak to jest bo brzuch rosnie ale mam takie oddczucie ze mala ma malo miejsca:dry::confused:strasznie jest wypchana do przodu, juz raz lekarka ktora badala serduszko corci mowila ze mam maly brzuch i ciezko jej jest sie przekrecac:nerd:jutro bede musila sie spytac lekarza...a moze rosnie i nie ma miejsca:-Dhehe......
 
reklama
Katia 82 tez słyszam ze spanie w ciązy na plecach nie jest wskazane dla dzidzi.

Ja śpie na plecach ale lekko sie zawsze przechylam w prawo lub lewo. Zdażyło mi sie ze jak sie budziłam to byłam tak odwrócona ze ugniatałam prawie cały brzuch i później bolał. W pierwszych m-cach to budziłam sie nawet na brzuchu:zawstydzona/y:
Co do snu, to przynajmniej nie mam tego problemu zaraz jak sie kłade usypiam. Moze dlatego ze jak przyjde z pracy to juz czyje soe zmeczona całym dniem i czekam tylko na 22 i ide spac, wstaje o 5:30.
 
ehhh tno nic trzeba to przeżyć, jeszcze 3 m-ce zostały. Mój mąż się śmieje moje przewracanie z boku na bok to cały rytuał i niedługo miejsca w łóżku dla niego zabraknie :-D

Mam dzisiaj straszną chętkę na słodki, zjadłam już drożdżówkę z serem i 0,5 kg anyżków. O dziwo mnie nie zemdliło :sorry2:

A tak a propos jedzenie i wagi to ile przytyłyście już w czasie ciąży? Ja ponad 10 kg :sorry2:
 
Hej! otóż zadzwoniłam do znajomej kardilog, ona popytała kolegów ze szpitala- kolegów gin i innych i przez telefon kazali mi kupić środki ziołowe, pić rosołek, dużo wody ciepłej z cytryną, może byc też z miodem, , dać sobie spokój z nasiadówka, bo to oznacza siedzieć w bardzo ciepłej wodzie, a to niebezpieczne dla dziecka, bo może dojść do przegrzania, ciepło sie ubrać, zrobić badanie moczu i stawić się jutro rano z wynikami!

uwielbiam naszą służbę zdrowia przez telefon!
 
Dziewczynki dzisiejszej nocy sukces nie odnotowałam poważnego skurczu łydek :-) na noc mąż mi je wysmarował fastum - i nie chwycił ale mimo wszystko spałam jak na szpilkach., a łydki wciąż bolą heh.
Kokoszka moja mała nocą strasznie sie kręci i odnosze wrazenie ze jest ułozona nadal poprzecznie bo czuje sktukańce po obu przeciwległych stronach brzucha, a do tego ,ze sie nie wysypiam i z boku na bok sie przewracam bo na plecach ciezko to zdązyłam sie juz przyzwyczaić :-)
Marzenko 80 wspołczuje ci ogromnie-kurcze moja tesciowa tez codziennie musi mierzyc poziom cukru i uwazac co je- życzę ci wytrwałości kochana :-)
Katarzynak trzymam mocno kciukiza twojego wstydzioszka:-)
Ankzoc daj znać co i jak bo myślę o tobie kochana , i trzymam mocno kciuki za wyniki:-)
Mela - jest mozliwośc porodu w wodzie w naszym szpitalu -ale czy bedzie mi dane wogole rodzić naturalnie tym razem- wielki znak zapytania. Jesli tak to pewnie beda monitorowac mnie co jakiś czas heh i z porodu w wodzie nici. Zobacxzymy jak bedzie:-)
 
Kurcze żle mi sie dziś dzionek zaczoł pokłuciłam sie z mężulkiem o błachostkę w sumie, i do tego wiercom mi za oknem w sciany istny horror ..... opirnicze ich zaraz- zartuje niech ocieplą blok szybciutko - do marca moze skoncza- przynajmniej Emilka ma dobrze siedzi sobie w brzuszku teraz i nie odczuwa tego halasu jak my hehe
 
Patusia, mam pytanko do Ciebie... czy pytałaś sie kogoś czy można używac fastum w ciąży?:confused::sorry2: Bo mnie ostatnio bardzo bolały plecy i chciałam aby mąż mnie nasmarował a tam na ulotce (nie pamiętam jaka nazwa tej maści) było napisane że można stosowac w ciąży tylko do 4 miesiąca chyba :baffled::confused::confused: Wiecie może dlaczego??
 
reklama
Katarzynak83 dziękuję za informacje o dżemach. Poszukam takich u mnie w sklepie. Ja niestety w sprawie maści nic nie pomogę. Już też kiedyś miałam ochotę się nasmarować, bo strasznie kręgosłup mnie bolał, ale zrezygnowałam z tego pomysłu. Ale od kiedy jestem na zwolnieniu i więcej odpoczywam to te bóle bardzo się zmniejszyły.
Ta dieta niskocukrowa nie jest taka straszna, a ze słodyczy mogę zrezygnować, bo nie mam na nie aż takiej strasznej ochoty (chociaż kto wie co mnie podkusi za kilka dni), ale straszna jest dla mnie rezygnacja z owoców, do których w ciąży bardzo się przyzwyczaiłam. Wcześniej jadałam sporadycznie, a teraz pochłaniałam duże ilości.
Oj, a co do spania to ja też mam z tym kłopoty. Zasypiam wieczorem bez problemu, a później budze się co chwilę i też przerzucam się z prawego na lewy bok i odwrotnie. Na placach mi nie wygodnie i też już nie mogę się doczekać jak w maju położę się spać na brzuchu!
 
Do góry