reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
mamusiee je uciekam juz spac!!! zycze wam milej i spokojnej nocki!!! wszystkim chorym duzo zdrowka!!! a dzieciaczka glaski.... DOBRANOC!!!!!!!!!!!!
 
marychna21- to super, że z dzidzia wszytsko wporzadku :), ja mam wizytę za tydzień i mam nadzieję, że u mnie majeczka bedzie dlaej majeczka a nie jasiem np, hahaha

kokoszka- ale ci dobrze kochana, ze masz te najwieksze wydatki za soba :), sliczne te mebelki :)
 
Hej kochane mamusie:rofl2: Tym ktorym maja dzisiaj USG zycze powodzenia no i ujawnienia sie maluszkow;-)

Krystyna30
tak my juz kupilismy wozek chicco 3 for me w kolorze czerwonym CHICCO 2009 WOZEK TRIO FOR ME 2w1 AUTO FIX FUEGO (525862914) - Aukcje internetowe Allegro , jest naprawde super troche sie nim pobawilam, znaczy skladalam i rozkladalam i zmienialam siedzonka...naprawde fajny i nie jest typowo ciezkim wozkiem:-Dpolecam!

Foxy a wiec mojego meza poznalam w Warszawie:-Dprzyjechal z kolega odwiedzic moja kolezanke ze studiow i przy okazji pozwiedzac, i tak go poznalam. Na poczatku bylismy znajomymi (on mowi ze sie zakochal od pierwszego wejrzenia:laugh2:) a potem ja przyjechalam na jedne wkacje do Grecji o tak popracowac i sie pobawic i wrocilam na studia. I przed moja obrona pracy licencjackiej zaprosil mnie na wakacje na 5 dni na Speces (wyspa) i tam sie zaczelo:laugh2:no i pozniej przyjechalam w lipcu 2007 (tez niby na wakacje mialam zarezerowane studia magisterskie w wawce) i zostalam bo sie tak zakochalam ze go zostawic nie moglam:-Di tak zareczylismy sie w grudniu 2007 w Polsce w sierpniu 2008 zaszlam w ciaze i teraz w styczniu wzielismy slub:tak::-)Powiem Ci ze ciezko mi bylo zostawic przyjaciol, znajomych i oczywiscie rodzine. Wyjechac do innego kraju bez jezyka (ja znam angielski i niemiecki greckiego wtedy nie znalam), do innych ludzi bez znajomych (prawie)itp. Ale to przeszlam teraz mam juz swoich znajomych, moja przyjaciolka Polka urodzila teraz synka wiec jak ja urodze w maju nasza ksiezniczke bedziemy razem smigac z wozkami:-D Wiec teraz jest spoko...Ja we wrzesniu zaczne 24, jestem 85 rocznik, a ty???

Ankzoc na szczescie te grube za nami dla malej ale mamy jeszcze mieszkanko na glowie:baffled:wiec wydatkow cd...
 
Och Kokoszka Ty szczęściaro! Jak zazdroszczę Ci tej Grecji ... też uwielbiam słońce, plaże, morze ... Masz lato niemalże cały rok. A taka zima, o której mówisz, to nie zima :)
Ja mam nadzieję, że też choć nad polskie morze się wybiore w tym roku. Poczekam aż maluszek podrośnie i pojedziemy na kilka dni, bo mamy niedaleko ... O innych wakacjach mogę zapomnieć w tym roku :)
 
kokoszka- przeczytałam twoja historię, podziwiam cię, że tak sie odwazyłaś, no ale jests młodziutka i w koncu to milosc, no a juz niedlugo bedzie owoc waszej milosci. Ale ci zazdroszcze, mieszkania w Grecji..... tak cieplutko morze, plaże hmmm , ale się rozmazylam. My w tamte wakacje chcielismy jechac na chalkidiki, ale nie znalezlismy nic fajnego, wiec wyladowalismy w turcji, ale powiedziałam, żew Grecji sobie nie odpuszcze i pewnie jak nasza córcia bedzie miała już roczek to wybierzemy sie tam na wakacje :)


kaatharina- to tak samo jak u mnie w tym roku lipa z wyjazdem , ale chcemy chociaz na tydzien wyjechac gdzies nad morze :) ,
 
Ostatnia edycja:
Ankzoc ale Ty widzę też z Pomorza jesteś :-) pewnie gdybym mieszkała gdzieś dalej jeszcze nie odważyłabym się podróżować z takim maluszkiem.
Na lepsze wakacje planujemy wybrać się dopiero za jakieś 4-5 lat :szok: Do tego czasu synek będzie odwiedzał dziadków w drugim mieście i rodzinę na wsi. Ja jako dziecko często odwiedzałam wieś i mam wspaniałe wspomnienia z tym związane, dlatego chce, żeby moje dziecko też tego doświadczyło.
 
Kaatharina- my myslimy o wyjezdzie na wakcje jak mała bedzie miala roczek, chociaz tesciowie sie upieraja zeby nie targac malucha ze soba na zagraniczne wycieczki, no ale zobaczymy jak to bedzie. Tak jestem z pomorza wiec, wypad nad morze wchodzi w gre, ale nigdzie dalej sie nie bedziemy ruszac, bo tak jak ty bałabym się z takim maluszkiem!
 
reklama
tikanis- widzialam sostanio ten wozeczek w sklepie wlasnie w takie kolka, ogolnie z wygladu super, ale nie wiem co i jak jesli chodzi o funkcjonalnosc :)
a co do łózeczka to ja jednak jestem tradycjonalistka, wole drewniane, chociaz na zakup turytycznego i tak sie skusimy, bo bedzie potrzebne na wyjazdy i do dziadkow jak ja wroce do pracy!
łóżeczko będziemy kupowac takie, jest wiekjsze 140x70, ale pozniej bedzie z niego tapczanik
HIT ! ŁÓŻECZKO plus TAPCZANIK 140x70 WARSZAWA (529591341) - Aukcje internetowe Allegro
a wózeczek mamay wybrany x-lander xa, w kolorze czerwonym (fotelik, gondola, spacerówka)
 
Do góry