reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam was dziewczyny. Właśnie trafiłam na wasze forum. Jak można się domyslić jestem tu bo jestem w ciąży i mam termin na 13 maja( ten z ostatniego dnia miesiączki). Mam nadzieje, że bede miała mozliwość aktywnego uczestniczenia w forum. Narazie pozdrowienia dla wszystich majowych mamusiek.
 
reklama
Nina2003 witamy!
Napisz coś o sobe i swojej dzidzi. Jak się czujesz w ciąży? Miałaś już USG połówkowe? No i wiesz już czy to chłopiec czy dziewczynka?
 
Witam Was drogie mamuśki. Dzięki za trzymanie kciuków- bardzo pomogło. Dzidziowe parametry super. Serduszko zdrowe i nereczki też. :tak:Strasznie mnie to uspokoiło bo cały dzień byłam jak bomba - pełna napięcia i nerwów.Okazało się że dzidzia sporo podrosła i znów zmienił mi się termin :)
Byłam w szoku bo 3 tygodnie temu dzidziuś - Tomuś - ważył 220g a dziś już 451g ale wrócił mi apetyt i oboje nadgoniliśmy z wagą. :-)
Nadal Tomuś jest Tomusiem :laugh2:a nie dziewczynką co również mnie cieszy bo już się przyzwyczaiłąm że mówie do brzusia- Tomuś. Pozdrawiam Was i życze równie pomyślnych wieści po badaniach :-)
 
Kaatharina u nas pogoda calkiem ladna ostatnio bylo cale 3-4dni slonce i 18 stopni, teraz zapowiadaja deszcz ale tez kolo 15:-DGeneralnie w tym roku strasznie duzo deszczu w Grecji jestem juz tu 2 zime i w poprzednia nie padalo tyle, ale to dobrze bo w lato Grecja ma problem z woda (z jej brakiem):confused2:Jakos w lutym powinna juz byc wiosna (bo teraz jest zima:-Dhehe)...Ale powiem Ci ze jak tu mieszkasz i od maja dzien w dzien do polowy wrzesnia (czasami polowy pazdziernika)temeratura od 30 do 40stopni to juz jak grecy czasami siedze w cieniu jak ide nad morze bo nie moge wytrzymac, a w lato codziennie sie kapie w morzu:-DWiec ciesze sie ze rodze na poczatku maja bo od lipca bede sie kapac opalac itp:-Dhehe...kochana zapraszam:laugh2:

Katarzyniak mimo iz lekarz potwierdzil mi 2 razy ze to dziewczynka i jak ty masz zdjecia jajec ja mam zdjecia pipki kupuje duzo rzeczy w kolorach unisex, bede pewna po porodzie na 100% teraz jestem na 99%:tak:;-)hehe...ale masz racje sama nie moge sie oprzec rozowym sukieneczkom i innym slodkosciom:happy:

Jusmarwoj ja juz nie siadam w wannie:no:ostatnim razem tydzien temu chcialam sie zrelaksowac i usiadlam w wannie a potem sama wstac nie moglam:baffled:musialam wolac mame zeby mnie podniosla, na szczescie byla wtedy ze mna, takto bym czekala na meza:laugh2::eek:

Kochane a my dzisiaj kupilismy wozeczek bo sa wyprzedarze i moj maz podjal decycje (razem ze mna oczywiscie:-D) ze to dobra cena wiec kupilismy ten czerwony chicco CHICCO 2009 WOZEK TRIO FOR ME 2w1 AUTO FIX FUEGO (525862914) - Aukcje internetowe Allegro
jest naprawde swietny juz go testowalam (i widzisz dziecko z 2 stron):tak:
Do tego mebelki ktore wezmiemy z aten w marcu www.ira-bebe.gr - Baby rooms - Lilttle Village lozeczko i komoda, wiec najwieksze wydatki z glowy:tak:ufff na szczescie mielismy w obydwu przypadkach znizki i to spore. Jeszcze tylko czekamy na mieszkanko kiedy zrobila i fruuuuu....ale naprawde dziewczynki troche odpadlo teraz juz tylko urzadzanie domu i dzieki Bogu:-DBuzki
 
Ostatnia edycja:
Nina2003 - Witaj wśród majówek! Mamy termin na ten sam dzień (ja też z OM mam 13 maja). Życzę Ci jak najlżejszej drugiej połowy ciąży i jak najwięcej radości z Maleństwa :-)

Kaatharina - Moje dziecię też przesypia wykłady. Za to na wszelkich ćwiczeniach, seminariach i tym podobnych cudach szaleje maksymalnie. Moja sesja trwa teoretycznie od 28 stycznia do 10 lutego, a praktycznie to już jestem po pierwszych egzaminach. Też będę za Ciebie mocno kciukasy trzymać. A co studiujesz i na którym roku? Ja jestem na 2 roku psychologii klinicznej (chociaż powinnam być na 5... :sorry: ale mi się na studia nie spieszyło, najpierw sobie pobumelowałam ;-)).

Marychna21 - Gratuluję zdrowego Tomusia! Oby tak dalej :-)

Kokoszka - Ysz... Jak ja Ci zazdroszczę takiej zimy :tak: Ja jestem bardzo ciepłolubna i z chęcią bym została Twoją sąsiadką. Ale z braku możliwości mogę sobie powyobrażać. A wózek wybraliście superoski! :-)
 
Foxy ja tez jestem z Warszawy mieszkalam od urodzenia do 21lat i teraz po ukonczeniu studiow licencjackich od okolo 2 lat mieszkam w Grecji (2 lata zamkne w lipcu). Tutaj studiowalam rok jezyk grecki i teraz jak urodze i troche odchowam coreczke chce zrobic magistra:-Dambitny plan zobaczymy jak w praniu...i tez jak ty jestem cieplolubna ale juz po calym lacie 40stopniowym chcialabym troche ochlodzenia...:tak:kochana zapraszam do mnie...:laugh2:wozek godny polecenia i naprawde poreczny,polecam!!!:tak:
 
Foxy ja mam 21 lat, powinnam być teraz na 2 roku, a jestem na 1. Najpierw studiowałam za granicą, ale z różnych powodów postanowiłam wrócić do Polski. Studiuję politologię, więc nie tak ambitnie jak Ty ;) ale zapewniam, że nauki mam mnóstwo ... :)
 
reklama
Kaatharina - Że niby politologia to nie ambitnie? Chyba żartujesz. Ja bym się w życiu na takie studia nie porwała. Ale wychodzę z założenia, że jak się zajmuje czymś, co się lubi, to sukcesy przychodzą łatwiej. :-)

Kokoszka - Z Twojego posta wnioskuję, że rówieśniczkami jesteśmy. :-) Mi w maju stuknie 24... Jechałaś do swojego M czy to był skok na głęboką wodę? Tak czy inaczej podziwiam Cię za podjęcie decyzji. Mi było ciężko wyprowadzić się 50km od rodziców, a co dopiero parę tysięcy kilometrów. :tak:

Krystyna - My wózka nie wybraliśmy jeszcze, ja w kwestii zakupów dla dziecka jestem strasznie niezorganizowana... I owocuje to tym, że nie mam jeszcze dla córci nic kompletnie. :sorry:
 
Do góry