reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Iwona100na ja meczę się podobnie jak Ty w pierwszej ciąży było tak samo i łudziłam się że druga będzie bezobjawowa, a tu masz...
Madzia a mam jeszcze pytanie ślub weźmiecie wyznaniowy czy cywilny? Ciekawe musi być takie zestawienie kultur i wyznań. Jak Twoja rodzina przyjęła zmianę wiary?
Powodzenia dla wszystkich majóweczek cierpiących na rozmaite dolegliwości...
Damy rade!!
 
reklama
Sobota cywilny w wawie a w niedziele w jego swiatyni (Gurudwara) w raszynie (pod wawa) wedlug zasad jego wiary...rodzice nic nie mowili tylko ze to moje zycie i uszanuja wszystko. skoro uwazam ze ta religia jest mi blizsza to sie nie sprzeciwaja.
 
Hello Majówka08
Po pierwsze to serdecznie gratuluję maleństwa!:-)
Jeśli chodzi o temperaturę to nie ma reguły. Mierząc tradycyjnie rzadko dobijam 36 stopni, ale za to mierząc w pochwie od początku ciązy mam 37.
Moja siostra natomiast w obu ciązach przez pierwsze dwa misiące leżała niemal cały czas i leczyła się na grypę!!:-D Wciąż miała temperaturę około 37,5 i mawiała, że czuje, że ją choróbsko rozkłada!! Jakaz była radość kiedy się okazywało, ze siostra całkiem zdrowiutka!!!

Serdecznie pozdrawiam i myślę, że Twoja temperatura jest w jak najlepszym porządku!!!

Witaj MOnika!
Widze ze jestes z Torunia a więc to prawie tak jak ja :) Ciesze się, ze widze kogos z mojego ulubionego miasta :) Pozdrawiam
Dzięki za slowa otuchy :)
 
nie słyszałam nigdy o lux medzie...
gdybym tylko miała więcej gotówki, pewnie bym poleciała gdziekolwiek ale w sumie to póki co krucho, nie pracuję, do tego przeprowadzamy się i mamy duże wydatki, trzeba kupić meble i pralkę, synek opuścił szczepienie, bo nie mam teraz 200 zł na kolejną dawkę... oj jesień będzie dość ciężka :(

u mnie podobnie, przeprowadzka, zakup przeróżnych rzeczy itd. jesien bedzie dosc ciezka
 
Witajcie,ja wlasnie dzisiaj potwierdzilam u lekarza moje najskrytrze marzenia 5 Tydzien termin 25 Maja,wiec Fasolka tez bedzie majowa .

Jestem nowa wiec prosze o wyrozumialosc:)
 
reklama
Dziewczyny :((
szukaliśmy, dzwoniliśmy, w końcu jedna lekarka zgodziła się mnie przyjąć na 18stą ale mówiła że właściwie to nie ma sensu bo i tak nie pomoże i powinniśmy zamiast do niej lecieć do szpitala.. :( Nadal nikogo, kto przypilnowałby Nikusia
Na dodatek znowu krwawię, jak tylko rano zaczęłam się trochę ruszać i zajmować domem zaczęło lecieć :(
 
Do góry