reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Matysia wróciła:szok::szok::szok::szok::szok:!!!!!!!!!!!!

Właśnie kończę pić drugą kawkę i stwierdziłam,że jeszcze zajrzę na majówki.Patrze, Martuś,Sylwia :szok::szok::szok:.
Nie mam teraz czasu ale późnym wieczorkiem zajrzę.Zaraz biorę się za obiad, potem pędzę po Mikołaja do szkoły. Jak wrócimy mam trochę domowej roboty a wieczorem zebranie.Uśpię belzebuby i zasiądę do kompa.

Jeszcze tak na szybko.Doszłam do wniosku,że straciłyśmy najbardziej wierną fankę majówek - MNiki.Zawsze tu była a teraz wcale nie zagląda.Pusto tu bez jej długaśnych postów. Zaniedbałyśmy ją :baffled:.
 
reklama
Witam się. :-)

cześć Sylwia. :-) uwielbiam twoje opowieści o Filipa wyczynach. :laugh2::laugh2: Poproszę o więcej. :tak:

co do zdjęć to nie mam żadnych. :wink:

Monia masz rację z tym zaniedbaniem Eweliny.:zawstydzona/y::zawstydzona/y: zawsze tu była ze swoim pozytywnym spojrzeniem.
 
No mi też miło, że coś ruszyło :tak: Witajcie :tak:

A więc na początku chciała bym się pochwalić że wita się certyfikowana terapeutka Kinezjology taping :-) zrobiłam sobie kursik jako dodatek do umiejętności zawodowych i w dwa dni po uzyskaniu certyfikatu już zbieram żniwa :-D kłopot w tym, że doba powinna mi się wydłużyć choć o kilka godzin bo normalnie brakuje dnia żeby pracować :-( U nas wszystko ok, Gucio strasznie za mną tęskni i chyba dlatego, tradycją stały się jego nocne wycieczki do naszego łóżka :sorry: zasypia ładnie sam w swoim łóżku jednak rano zawsze budzimy się we troje :sorry:

Kasica- a jak zdrówko ? Pisałaś, ze badania w grudniu tak ? Sanka- przeurocza, a te jej włosy to normalnie mistrzostwo. Samka- rośnie jak szalona :tak:

Martuś- zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia !!!!!! Plisss

Mmatysia- pytałam jakiś czas temu ale pewnie nie doczytałaś- a więc zapytam ponownie :-p- jak tam powrót do zawodu ? Bo wspominałaś, że się przymierzasz ?
 
Witam laseczki ;-)
Malinka Gratulację dodatkowych umiejętności,a że tak szybko plony zbierasz to łałłłłł:tak:
Matysia Filip mnie rozwalił z tym czekaniem na śnieg:-D Mój Filip ostro czeka na mikołaja,list Wiktorka pomogła napisać i czeka:-D a jego marzenie to jak mówi "niebieski prezent":eek: nic innego tylko niebieski prezent i koniec:-D
Marta Witam:-) aj tam gadasz nie ma o czym pisać, nawijaj:tak:
Tsarina dziękuję za życzenia:-D:tak:
MamaNiki odezwij się brak tu ciebie:tak:

No i Filip znowu chory:wściekła/y: dzisiaj dzwonili z przedszkola, że ma gorączkę:-( ja już czasem mam dość... ale co zrobić faszeruję go czym się da, aby tylko ominąć antybiotyki,puki co mi się udaję
 
hej hej,

witaj Kasiu. :-)
u nas naprawdę nie ma o czym pisać.:sorry::sorry:

Malinko - normalnie z Guciem to tak jak u mnie z Mają, też się przychodzi poprzytulać, w nocy lub nad ranem. :tak::tak:

no i gratuluję nowych umiejętności. A z tym pracowaniem to nie przesadzaj!
 
Uff i jestem po ciężkim dniu.
Kasiu mój Filip też cały dzień gorączkował:-(.Już mi ręce odpadają od noszenia go. Wieczorem poczuł się na tyle lepiej,że pogryzł Mateusza ale noc jeszcze młoda i tfu,tfu mam nadzieje,ze nic nie przyniesie. Dużo zdrówka dla Fifika i mam nadzieje,że uda ci się zwalczyć bakcyle.
A jak dowiesz się co to niebieski prezent to daj znać bo jestem ciekawa;-)
Marta opowieści o Filipie mam całą masę a codziennie dochodzą nowe. Przy moim dziecięciu nudzić się nie można.
Malinko no to gratuluje nowych umiejętności i mam nadzieje,że będą one procentować. Ja na razie jako tako do zawodu nie wracam,masuje znajomych i rodzinę. Zrobiłam kurs masażu stępami i na razie tyle. Mam kilka ciekawych kursów na oku ale z braku czasu na razie sobie podaruje:sorry:.
U nas nocne wędrówki Filipa skończyły się dwa miesiące temu jak kupiliśmy mu tapczanik.Teraz i w dzień(jeśli uda mi się go położyć)i w nocy śpi na swoim miejscu. U ciebie to pewno tęsknota za mamusią.
 
cześć Sylwia,
a co robiłaś dzisiaj?
i powiedz mi jakie masz pomysły na prezenty dla chłopaków?

zdrowia dla Filipków. szkoda mi ich. :-(
Moje odpukać nie chorują...
 
Witam się słonecznym choć zimnym rankiem.
Dzieć na szczęście zdrowy:tak:.Przeprowadził konsultacje z moim ulubionym pediatra i stwierdził,że gorączka zapewne była wynikiem poszpitalnego stresu ufff. W szale szczęścia wypucowałam chatkę na błysk i teraz planuje dzisiejsze zakupy.
Martuś prezentów nadal poszukuję. Na razie wybrane i zamówione "na Mikołaja" bo w tym roku słodyczom mówimy"nie" i kupujemy drobiazgi.
Dla Filipa: [h=1]www.alsen.pl/dla-dzieci,k409/gry,k432/edukacyjne,l435/liscianigiochi-liscianigiochi-baby-genius-kit-10-w-1,p39996.html[/h]A dla Mateusza:
[FONT=&quot]www.3kropki.pl/p/1/4/0/eyepet_move_ps3.php[/FONT]

Pod choinkę Filip dostanie klocki a'la Duplo i stolik małego grafika a Matysio sprzęt sportowy (kask i buty narciarskie) i serie książek o Harrym Poterze.
 
reklama
hej hej, i ja się witam :-)

u nas dziś słonecznie i chłodno czyli 10 stopni.

Dobrze że z Filipem wszytsko ok. :tak::tak:

ja dziś ogarniam bałagan domowy. ech....
prezenty fajne. :tak:
 
Do góry