reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
andzia-ja zaglądam ale nic nie pisze bo też co pisać jak nikt niepisze:-(wczoraj chciała m napisać ale coś miałam problem z zalogowaniem ,niechciało mnie zalogować teraz zmieniłam hasło i ok:)

Dawniej tyle nas tu bywało,fajne były pogaduchy do późna,wieczorki z % było poprostu super!!!!przykre jest to że dziewczyny tak olały forum!!!!moze znów się coś stało że dziewczyny nie mają chęci do zerkania i pisania tu.Bo dziwne że tak z dnia na dzień wszyscy przestali pisać:-:)-:)-:)-(a mi tęskno za dziewczynami!!!!!!!!!!!!lubiałam z dziewczynkami poklikać:tak:TAKŻE KOCHANE WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak tam po Dniu Dziecka????pociechy zadowolone z prezencików???

ps.andzia super mieliscie torciki:tak:

 
Dobry wieczór Majoweczki

mamaNiki pusto rzeczywiście i wydaje mi się, że nie będzie już lepiej...

My na dzień dziecka nie kupowaliśmy dzieciom prezentów... Poszliśmy do Domu kultury na przedstawienie Jaś i Małgosia w wykonaniu krakowskich artystów - dzieci były zachwycone, a Gaba oglądała z otwartą buzią :-)
Potem obiadek wraz z deserkiem w restauracji. Kelner przyniósł dzieciom po baloniki, to jedyny materialny ślad dnia dziecka :-)

A jak u Ciebie? No i u reszty :-)
 
Witam...ja Dzien Dziecka w pracy (12h):-( a plany były i to całkiem fajne..dopóki grafiku nie zobaczyłam:crazy:.
Na szczęście moje ciocia zabrała Zosię na spacer i pojechała z nią autobusem do Gdańska. Moje dziecko było w takim szoku ze nie chciała wyjść z autobusu a potem chciała ciągle wsiadać...myślę ze to był dla niej najlepszy prezent:-D

Andzia...piękny tort:tak:
 
Witam...ja Dzien Dziecka w pracy (12h):-( a plany były i to całkiem fajne..dopóki grafiku nie zobaczyłam:crazy:.
Na szczęście moje ciocia zabrała Zosię na spacer i pojechała z nią autobusem do Gdańska. Moje dziecko było w takim szoku ze nie chciała wyjść z autobusu a potem chciała ciągle wsiadać...myślę ze to był dla niej najlepszy prezent:-D

Andzia...piękny tort:tak:

nie wiem o co chodzi z tymi autobusami ale Gaba też uwielbia, normalnie szał za 2,40 :-):-)
 
nie wiem o co chodzi z tymi autobusami ale Gaba też uwielbia, normalnie szał za 2,40 :-):-)
Znajdź tańsza atrakcje...:-D:-D:-D
Zosia jechała ostatni raz jak nie miała roku wiec nic nie pamięta...zawsze auto...podobno buzia jej się nie zamykała z wrażenia:-D:-D:-D:-D
Ciocia ze swoimi wnukami potrafiła cały dzień jeździć tramwajami albo siedzieć na peronie i pociągi oglądać
 
hej majóweczki:)
Fajnie ze coś piszecie:tak:my dzień dziecka spędzalismy w domku bo m pracował długo.Na prezent zamówilismy Niki tablice taką do pisania markerem czy farbkami po kartkach,tyle ze kurier zawalił i nieprzyszła na czas.Dzień dziecka robimy sobie dziś:-DZ araz jedziemy w góry szkoda że na krótko bo jutro wracamy dobre i to,zazwyczaj jesteśmy w górach od piatku do niedzieli no ale co zrobić jak m ma sporo pracy.Co do pociągów to Niki jak jechała pierwszy raz to bardzo jej się podobało a grzeczna była jak niewiem co aż byłam w szoku:tak:dzieć siedział w jednym miejscu grzecznie:-)autobusem jeszcze niejechała.Nic zmykam bo musze się szykować miłego weekendu kochane:tak:
 
mamaNiki ja też chciałabym w góry jechać, choćby na krótko :-) Zamiast tego startujemy nad morze :-)

tablica to fajny pomysł ale ja chciałam uniknąć kupowania kolejnych gratów i mi się udało.

U nas dziś upał, już zaliczyliśmy spacerek, teraz obiad :-)
 
reklama
No i jesteśmy w domku:-)wczoraj po 22 byliśmy w domu,jednak zostalismy o jeden dzień dłużej:tak:Pogoda była super cały czas słonecznie ,no i zoztała mi pamiątka -spalony dekold,ręce nogi a byłam na słońcu zaledwie30 minut.Wyglądam jak rak czerwo na,także opalanie mi przeszło na dłuższy czas:no:M powędkował jak zwykle,pozwiedzaliśmy też Szczawnice .W Szczawnicy przejechaliśmy się bryczką-Nicol była wniebowzięta -koniki jej się bardzo podobały.Teraz pewnie przez jakiś czas nie pojedziemy w góry bo teraz byliśmky 4razy pod rząd.
Musze troszke domek ogarnąć a tak mi się niechce:no:no ale musze jutro nie będzie czasu ,wpada przyszła pani młoda na fryzure ślubną (próbną)no i potem wieczorkiem śmigam na fitnes:tak:a ja tym razem wymyśłiłam sobie że zaplote sobie warkoczyki na całej głowie takie do pasa prawie:tak:mam znajome które robią ,już mi kiedyś robiły:-)wygoda jak niewiem co ,nie trzeba czesać prostować -wstaje i już fryzura jest:tak:jedyny -że bede siedziec jakieś 8godzin ,ostatnim razem we dwie robiły mi 8 godzin.
Nic biore się za sprzątanie bo samo się niezrobi,m zamiast z nami posiedźieć to właśnie wybiera się na ryby:no:masakra cały prawie weekend łapał i jeszcze mu mało.Miłego wieczorku:tak:
 
Do góry