reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Madziu,jeden egzamin to pryszcz!!! Podziwiam Cię,że w ogóle dajesz radę się uczyć. Pracujesz i Kamilek ciągle choruje a Ty jeszcze musisz się uczyć.No i zdrówka dla malucha . Mam nadzieje,że sobie poradzi i obejdzie się bez antybiotyku.
Byłaś już u homeopaty?
 
reklama
cześc madziu, :-)

może nie rozwinie się ta choroba u Kamilka.

no i gratulacje egzaminów!! i Moni ma racje - jeden nie zaliczony - "to pryszcz" :tak:
 
Cześć

A u nas chorowania ciąg dalszy:-(
Dziewczyny jestem taka wściekła że szok:szok: naprawde,przez Pana doktora którego wcześniej chwaliłam moje dziecko dorobiło się zap.płuc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja rozumiem że teraz antybiotyki daje się już na samym końcu,sama nie byłam ich zwolenniczką ale powoli zmieniam zdanie:baffled:
Nadinka z zapalenia gardła dorobiła się zap. krtani,zap .uszu,anginy ropnej no i teraz te szmery na płucach...od trzech dni dostaje antybiotyki domięsniowo i w końcu jest lepiej ale gorączkowała mi ponad tydzień a lekarz twierdził że to minie i trzeba czekać na efekty leczenia.
Szlak mnie trafia jacy niektórzy lekarze są porąbani,gdybym trafiła od razu do tej lekarki co teraz to pewnie już byłybysmy po chorobie a tak to mała meczyła się tak długo,schudła ponad 1,5 kg,tydzień nic nie jadła że się nie odwodniła to cud.
Zrobiliśmy badania krwi i moczu,teraz czekamy na wyniki... no i nie wiem co to będzie dalej,narazie jestesmy w domu.
Powiem Wam że jestem juz padnięta,nawet nie wiecie jak ostatnio się o nia bałam:-(
Pozdrowionka

Zdrówka dla chorowitków,dla Kamilka to szczególnie,podziwiam Cię M@dzi@:tak:że dajesz radę
 
biedna mała , z płuckami niema żartów - dbajcie o siebie dziewczyny , teraz taka pogoda do bani wirusy szaleją a lekarze sobie nieradzą . dobrze że znalazłaś lekarke która sie poznała. oby do wiosny....
 
oj Roxy, strsznie mi przykro, że was tak dopadło... kurcze, a dziś o Tobie myślałam, że coś się nie odzywasz... biedna Nadinka... mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej! z całego serca dużo zdrówka Wam życzę i dużo sił!!! buziaki!!!
p.s. jakby co to napisz mi co to za lekarka, do której teraz trafiłaś. w przychodni czy prywatnie???

Madziu - dla Was również duuuużżżżooooo zdrowia!!! Kamilek to już tyle przeszedł, że szok... trzymaj się cieplutko i egzaminami nie martw. nie dziś to jutro! będzie dobrze!
 
Jejku Roxy to faktycznie okropnie!!! biedna Nadia. :-( no i co ty się namęczyłaś i namartwiłaś!
siły dużo życzę i szybkiego powrotu do zdowia.
 
ROXY U NAs było to samo tez tak zwlekali az w koncu bylo zapalenie płuc ale jednak antybiotyki to straszne zło mówie Ci tylko ostatecznosc
Monia homeopata dopiero 21 marca a szczerze to po tej ostatniej akcji przeciw homeopatii to mam watpliwosci
 
Roxy dużo zdrowia dla Nadinki, oby szybko jej mineło. Dziwny ten dr że się nie wyznał... lekarz a lekarz to różnica...
Madziu Wam też siły i dużo dużo zdrowia... a co do sesji, wiesz, że student bez porawki to nie student:eek:
 
Madziu ja bym ci radziła pójść i posłuchać co homeopata powie. Zawsze możesz nie skorzystać.

i zgadzam sie z Tsariną - "student bez poprawki to nie student" :tak: :-) ja miałam w indeksie pełną skalę ocen i przynajmniej cieakwie było poczytać. :-)
 
reklama
Martuś - patrz jaka ze mnie gapa - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKOŁAJA!!! Wybacz, że wczoraj się zagapiłam, ale moja Mama też miała urodziny i pewnie dlatego... Buziaki dla Mikołajka!!!
 
Do góry