reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam Majówki.
U mnie masakralny zawrót głowy dlatego brak czasu na BB:-(
Przeprowadzka mojej mamy, problemy w pracy, kłopoty ze zdrowiem (normalnie sypie się jak jakaś babcia)
Jedyny plus taki że Zofik dziś przespała cała noc od 20.00 do 7.00 bez pobudki pierwszy raz od porodu:szok:. Podobno popłakiwała w nocy ( M. mówił ) ale byłam tak zmęczona ze nie słyszałam:eek:
Mam nadzieje ze niedługo ogarnę się z tematami i będę z Wami na bieżąco. Ściskam Was wszystkie i dużo zdrówka dla przyszłych Mamuś

ps. Aguś dlaczego zgodziłaś się na wyścigi Kubicy poza sezonem? i jak My teraz przeżyjemy Formułę bez niego?:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Helloł!!!:-)

Mniki , według życzenia wpadam i pisze co tam u nas:tak:.
Wszyscy zdrowi,brak nowych problemów ,dzień już dłuższy wiec nie ma na co narzekać:-D.
Mnie mniej bo czas na forum poświęcam teraz dla Mikołaja i jego naukę. Powiem Wam,ze jestem w szoku ile musi umieć pięcioletni przedszkolak. Nie wiem czy wszędzie jest tak wysoki poziom czy tylko u mojej siostrzenicy w przedszkolu a to na jej programie się opieramy.W każdym razie mamy spore braki:sorry:.No wiec siedzimy i sobie nadrabiamy. Oczywiście w formie zabawy.
Tomi,zrobił się niemożliwy:-D. Czasami to ma takie pomysły,że za głowę się łapie:szok:.
Nocnik jest fajny jak sam zainteresowany chce na niego usiąść:baffled:. Czasami siedzi pół godziny i nie zrobi a jak tylko założy gacie to się obsika:-D.Jeszcze w lutym dam mu spokój ale od marca biorę się za prawdziwe nocnikowanie. Zrobi się ciepło i będzie gdzie suszyć zaszczane ubrania.
......... a jak tam u Was z nocnikiem?Mniki pisała, u Kasi wiadomo a jak u reszty?

W zeszłym tygodniu zostałam ciocią. Po niezbyt ciekawej , problemowej ciąży mamy maluszka na świecie... uffffffff.

Dobra spadam prasować:-(.Jolu pozdrawiam w tym momencie:-D.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Monia, :-)

Andzia, cieszę się ze nie znudził cię mój post. :-)

MNiki, a ja myślałam że takie "dredy" to tylko Mai się robią. :-)

Aga, super że wreszcie cała noc przespana. :tak:


Monia - :szok: to powiedz mi co oni mają w tym programie, bo aż mnie zaciekawiłaś i zszokowałaś trochę.
 
dziewczyny mam pytanie bo właśnie ktoś mi powiedział że rodzinne dostaje sie z zus 80 zł. na dziecko . ja pierwsze o tym słysze , a w necie niema takiej informacji. jak to jest z tym rodzinnym? dostajecie coś?
 
dziewczyny mam pytanie bo właśnie ktoś mi powiedział że rodzinne dostaje sie z zus 80 zł. na dziecko . ja pierwsze o tym słysze , a w necie niema takiej informacji. jak to jest z tym rodzinnym? dostajecie coś?

czy chodzi Ci o zasiłek rodzinny?
u nas w krk zalatwia sie to przez wydział spraw społecznych urzędu miasta krk, a nie przez ZUS i jest tego na jedno dziecko 67 zł miesięcznie

Witajcie dziewczynki... co słychać?
u nas pomalutku do przodu, czyli stara bieda...

ja najmocniej przepraszam, że taka du...pa ze mnie, Kasica gratuluje, nie zauważyłam jakoś, nosz głupia baba ze mnie i tyle....
 
Ostatnia edycja:
Martuś,dzieci muszą znać 12-15 stolic państw . Jak dla mnie to głupota.
Moja siostrzenica idąc do pierwszej klasy musi wiedzieć co to jest unia europejska i jakie państwa do niej wchodzą:szok:. Pani psycholog przedszkolny opowiadało ostatnio rodzicom dzieci jakie są wymogi.

Andzia,ja dostaje zasiłek rodzinny. W takiej formie jak pisała Tsarina.
 
Witam.
Moni to faktycznie poziom:szok:ale co szkoła/przedszkole to inne książki.
A o pieniądzach z ZUS pierwsze słyszę:nerd:.
 
Martuś,dzieci muszą znać 12-15 stolic państw . Jak dla mnie to głupota.
Moja siostrzenica idąc do pierwszej klasy musi wiedzieć co to jest unia europejska i jakie państwa do niej wchodzą:szok:. Pani psycholog przedszkolny opowiadało ostatnio rodzicom dzieci jakie są wymogi.


Rany - co????!!!!!!!

dla mnie to jest przegiecie. Dziecko to jednak dziecko. uważam że na naukę takich rzeczy ma jeszcze duuużo czasu. Nie wiem po co dziecku taka wiedza, w takim wieku! Pomijam już kwestie rozwojowe i możliwości rozumowania i pojmowania takich rzeczy!
kto to wymyśla??!!! Chętnie bym sobie porozmawiała z tą panią psycholog. :dry:
 
Pani psycholog miała jakieś wytyczne ale nie wiem skąd.
Do tej pory uważałam,ze dziecko ma czas na naukę ale teraz nie jestem tego taka pewna. Mikołaj bez przedszkola nie będzie miał tak dobrego startu do szkoły jak dzieci chodzące do przedszkola. Nawet nie wiedziałam,że dzieci tyle w przedszkolu się uczą. Uważam też ,że powinno się umożliwić chodzenie każdemu dziecku chociaż na dwie,trzy godziny dziennie.
 
reklama
Witam
Monia szczerzo to faktycznie wygórowane te wymagania moja siostrzenica jak szła do 1 klasy to miała umieć perfekcyjnie tylko czytac i pisać fakt że poziom jest dużo większy niz kiedyś ale to to juz przesada
Martuś ciesze się że imprezka dziecięca się udała Kamilek też jak widzi dzieci to ma szał
Ja nie zaliczyłam tylko jednego egzaminu wrrr bo Pan sobie umyślił że zaliczenie będzie od 2/3 ech.. i tak dobrze że tylko jedno. Kamilek jest chory ma czerwone gardło i gorączkę a tak się juz cieszyłąm bo wszyscy wcześniej bylismy chorzy a on tylko katar dostał i szybko mu przeszedł cieszyłam się że tak sobie poradził a tu znienacka wyskoczyła gorączka. Mam nadzieję że obejdzie się bez większych komplkacji. Pozdrawiam was kochane
 
Do góry