reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Marzena...spoko,damy rade:tak:
Ja nie mam samochodu bo jest w naprawie i jezdzimy pożyczonym gracikiem który prawie żadnej prędkosci nie rozwija:-D:-D:-D Nie wiem czy Ty dasz rade nas pilotować:-D;-)
no to wielkie ufffff!!!
bo moje auto też nie rozwija jakichś specjalnych prędkości...a poza tym jak jadę z Młodą to raczej się kulam niż jadę...

a dzieki Kasi, mogę dać Wam nawet 100% pewności , że BĘDĘ (będziemy):-):-):-) juppiiii

hurrrrraaaaa!!!!!


toć to napisałam, że mężulek się zgodził... będziemy z Wami w piatek!
hurrrrraaaaa!!!!!

raz, w krk znów dużo wody i nieco się boje o dojazd, gdybym miała gdzieś po drodze utknąć to wolę sama... a mąż boi się czy w takim przypadku do pracy nie zdąży, wszystko czwartek pokaże, bo jak będzie ładnie to może się jeszcze nad tym zastanowimy... no ale pan
Tsarin już się cieszy na cały dzień sam na sam z Dzidziołkiem,
ale na piątek to już poprawę zapowiadają! bo w czwartek też jeszcze niby ma być nie za bardzo, ale w piątek niby lepiej... a autostradą to raz dwa pójdzie!
 
reklama
Hej dziewczyny widze,że się zmawiacie na spotkanie,suuuper czekamy na fotki:tak:

tsarina ja już dawno mam dekoder,a że mąż zapalony kibic i piłkarz jeszcze to siłą żeczy będziemy kibicować no i z Krzysia chce zrobić piłkarza:-D
Jeśli chodzi o wybory to pewnie Komorowski,ale tak szczerze to mi to wisi kto i tak nic się nie zmieni chyyyba że....

Spóznione życzenia dla Zosi wszystkiego naj słodziutka:-)
 
cześć dziewczyny...a co tu tak pusto?
Ale bryndza...

Martalis nie przejmuj się nie Ty jedyna masz problem z wbiciem się w gadkę...ja też nie daję rady bo jak na razie pisze w próżnię...parę innych tez tak ma. Jak tak dalej będzie to nie będzie o czym gadać...dobrze ze jest gg.

AgA kochaaana nie ma za co ;-) ja tylko nosiłam Ci to w czym wydawało mi się ,że będzie Ci dobrze a wybrałas sama Ty ...chociaż tej w paski byś pewnie nie wzięła gdybyśmy Cię z Twoim M nie przekonali cooo? :-p;-)

A ja pojechałąm z Damisiem na bilans roczny w taaakim deszczu ,że cud ,że nie zachorowaliśmy oboje. Miałam stopy przemoczone całkowicie. Po dotarciu na miejsce okazało się ze Damiś będzie szczepiony MMR od razu :szok: a ja w ogóle się nie przygotowałam psychicznie :-D no ale wszystko poszło super.
Niezłego mam szczypiora w domu, waży 9300 ( choć tu mam mieszane uczucia bo był ważony na wadze stojącej i za każdym razem jak się ruszył to waga wskazywała co innego :dry: w porywach było do 9700 więc nie wiem) długi jest na równe 80 cm i poza tym okaz zdrowia :-)
Lekarka pochwaliła go za chodzenie, za zasób słówek i za naśladowanie odgłosów :cool2:

a wy widzę szykujecie spotkanko ;-) ciekawe jak będzie, czekam na fotki jak całą reszta.
ja już też zaczynam powoli myśleć o zorganizowaniu jakiegoś....idę na wątek spotkaniowy.... chętne zapraszam :-);-)
 
AgA - piękne foteczki!!! Piękny teren!!! Jestem pełna podziwu, ze Zofik tak pięknie siedziała w kapelusiku (u Jagi nie wyglądałoby to tak lajtowo) - i w ogóle - z tych fotek bije taka radość i słoneczko (którego akurat teraz w polskich domkach bardzo brakuje). PIĘKNE!!!
Fajnie, ze imprezka się udala - u mnie sporo było żarełka ale i prawie wszystko wsiorbane zostało (na moje nieszczęście, bo w niedziele musialam na nowo stanąć przy garach) - no ale to pewnie zasługa ciut mniej pogodnego dzionka.

Jestem ciekawa tych zakupków z Confi. Akurat i ja wiem, że nasza Confi ma świetny gust, ale i tak jestem ciekawa wszelkich kiecek i bucików (także czekam też na te imprezowe foteczki - zapewne będziesz wyglądała wystrzałowo!!!).


Confi - no szczypiorek z tego mojego Zięciunia. Ale dumna jestem z każdej pochwały w jego kierunku - i naprawdę Twojego posta przeczytałam z uśmiechem w serduchu, jakby był pisany o Jadze (ciekawe co nam lekarz powie 23.06)


Co do wyborów - i ja uwzględniam Komorowskiego... ale wiecie - jakby Roman startował, to moj głos byłby na niego oddany ;-):-D
 
Hej dziewczyny

Na wstępie zaległe życzenia dla Majeczki i Zosieńki z okazji skończonego roczku. Wszystkiego co najlepsze dla Was dziewczynki

A właśnie Ankzoc gdzie się podziewasz?
A Barmanka jak mieszkanie? już macie wybrane?

Confi fajnie że Damianek zdrowy, a to, że zdolny to My pierwsze wiedziałyśmy:p

Martalis mi też ciężko wbić się w temat.

Fajnie, że organizujecie spotkanko. Ja też bym chętnie przyjechała...ale za daleko.
M&m's jak tam przyg. do ślubu?

My tez dziś na szczepieniu byliśmy zaległym (przez antybiotyk). Julian zdrowy, jajeczka na miejscu, stulejki nie ma. Waży 10400 (ale pielęgniarka wpisała 10 kg) a mierzy 86 cm.

Co do wyborów jakoś Komorowski i Kaczyński do mnie nie przemawiają, zobaczymy.
A piłki nożnej na co dzień nie oglądam, ale mistrzostwa świata w piłce nożnej zawsze:)
 
od tsariny dla wszystkich wyborców:

miny%20giertycha


oraz dla agi_k_m ze specjalnymi życzeniami:
wp_roman_giertych_mina_450.jpeg
 
reklama
Dziękuję Aguś :tak::-) za miłe słowo....
Confi....pogoda była straszna, wiem bo pojechaliśmy jeszcze na Matarnie (M. miał niedosyt zakupów bo z Galerii wyszedł tylko z bokserkami:dry:) ...tak lało ze nie szło z auta wysiąść.
Myślałam o Tobie i ja bym wogole zrezygnowała z wizyty. Chyba można pogratulować wagi Damiankowi w końcu jego tata też szczypiorek a mama łodyżka ;-)

Ja wróciłam po dwóch dniach z pracy...jestem tak nabuzowana ze zanim zdjęłam buty pokłóciłam sie z M.:-(...na szczęście sam mnie przeprosił bo wie ze ja z pracy zawsze podminowana wracam.
Za dużo złych emocji we mnie siedzi których nie mogę rozładować na dzieci i przynoszę do domku
Tsarina ja to bym zagłosowała na Szmajdzińskiego....:-(
Dziewczyny udanego spotkania Mam BB Wam życzę bo do końca weekendu będę poza internetem i czekam na opowieści:tak:
 
Do góry