reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Mamusie kochane.
Ja na sekundę bo mam mało czasu:-:)dry:.Widzę,ze super ekipa skleciła się na piątek:tak::tak::tak:.Wszystkie pytania odnośnie spotkania i sugestie w sprawach organizacyjnych prosze kierowac na priva albo jescze lepiej smska.Postaram sie jutro wziąść kompa "do pracy" i jak mi kochany M pozyczy "bezprzewodowy" to będę z wami w kontakcie a jak nie to dopiero w czwartek.
Buziaczki dla was i maluchów
 
Co do imprezy u Mmatysi - ja też jestem bardzo chętna.. ale póki co gwarantuje swoją obecność na 90-95%. Niestety sytuacja z Chrzestnym Jagodzi jest teraz prawie że na ostrzu noża (My obrazeni na Niego, Oni na Nas, no ... a przecież jest tam małe dziecko, które wypadałoby przywitać w gronie rodziny. I normalnie głupieje juz na maxa... Jakbym przyjechała do Mmatysi, a nie zawitała w Krakowie - to już w ogole stworze wojnę miedzy braćmi, znowu jezeli pojedziemy i tu i tu (to bede troche na siebie zla... ze dam za wygraną bratu M, który wraz ze swoją laską stwierdzili, że MY jesteśmy dziecinni wymagając życzeń dla Jagodzi, i w ogóle oznajmili, że robienie roczku dziecku jest głupotą, bo.. dziecko i tak niczego nie pamięta...:eek::dry:), no i trzecia sprawa... jezeli pojedziemy z M, to zostawie go samego na dzien w Krakowie, a ja spedze ten czas z Wami (moj M już jest srednio zadowolony z takiego wyjscia...), albo pojade z Tesciami, bo i tak jadą w ten weekend do Krakowa... no ale obraza sięgnie zenitu - jakieś propozycje wyjścia z tego problemu????

Powiem Ci, ze troche mnie dziwia tacy ludzie... ciekawe jak ich dziecko bedzie miec roczek czy beda go obchodzic? napewno tak,nie rozumiem co to za problem zlozyc zyczenia dziecku i dac drobny prezent? tez bedziecie musieli tak zrobic jak oni i napewno bedzie im przykro.


m&ms-jeszcze troche i wielki dzien...najpierw stresik a pozniej przyjemnosci,zabawa

kasia bardzo mi sie podoba twoja rogowka taka mala, fajna i te kolorki.....jesli moge wiedziec w jakim sklepie kupilas?

kasica torciki piekne Ci wychodza...jeszcze troche i mozesz interes rozkrecac


Jesli chodzi o wasze spotkanko ,to wydaje mi sie ze bedzie bardzo udane.



Teraz spoznione zyczenia ZOSIENKO

Życzę Ci, abyś rósła zdrowo, zawsze się uśmiechała i sprawiała swoim rodzicom dużo radości.

Zobacz załącznik 251967
W skrocie napisze, co u nas -czyli nic specjalnego

Xavko juz chodzi... tzn rozkreca sie
Oli musi miec okulary ,tylko do uczenia sie ....

A ja mam dola nie wiem czemu...w domu mnie wszystko denerwuje
tu na forum nie umiem sie wkrecic...


pozdrawiam
 
martalis chyba każda z nas ma teraz gorsze dni, brzydko, pada, zimno.. no i wakacje przed nami i konieczność pokazania, co zrobiłyśmy ze sobą od jesieni...

gratulacje dla Xavka

a co do spotkania, to ja będe jednak sama, bez Pana Tsarina i małej Tsarinetki
 
martalis z tym gorszym nastrojem nie jesteś sama. Z tym interesem co do tortów to zależy od chętnych, jak będą się zgłaszać to mogę robić ale z ludźmi to nigdy nie wiadomo Gratulacje dla Xavka

tsarina a to dlaczego sama bez Izy???

A mi dziecię padło, zobaczymy na jak długo :eek: Mam już biszkopty, wczorajszy drugi piekł się.... UWAGA 2,5 godziny Teraz jeszcze wypuszczam się po zakupy nie zbędnych rzeczy do masy i przy stroju, ale to jak mała wstanie Na razie obiad.....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Dziękujemy z Zosieńką z życzenia urodzinowe.
Impreza się udała. Organizowałam na działeczce teściowej, w imprezie brał udział każdy kto chciał tzn sąsiedzi z domków obok, kuzynka M. z dziećmi(która tez ma tam domek) tak wiec w zasadzie ruchoma impreza :)
Bardzo mało szykowałam jedzenia a i tak połowa została...ponieważ zaczęliśmy ok 16.00 czyli po obiedzie no i było gorąco...czekoladowe smakołyki rozpuszczały się na stole. Głownie poszedł tort i woda mineralna i sałatka owocowa:)

zdjecia w załączeniu (przepraszam ze tutaj ale nie udzielam się na wątku zdjęciowym i nie chce tam się wpinać:sorry:)

blad na koszulce 001.jpgblad na koszulce 027.jpgblad na koszulce 031.jpgblad na koszulce 040.jpgblad na koszulce 054.jpgblad na koszulce 066.jpgblad na koszulce 085.jpg

Roxy - zakupy z Confi super....głównie chodziło nam o buciki dla Zosi i Confi genialnie poszukiwała bucików a ja mierzyłam wiec efekt w postaci 2 par jest:)

No i miałam problem:dry: bo brat M (szffffagier) zaprosił mnie na imprezę służbowa jako osobę towarzyszącą i miałam zrezygnować bo..."nie mam co na siebie włożyć", ale znów Kochana Confi mnie poratowała...bez niej bym zginęła miedzy tymi wieszakami...(nienawidzę kupować i mierzyć) Asia biegała i donosiła sukienki i wyszłam z 2 ślicznymi sukienkami....ehhhh....tak wiec jak na zakupy to tylko z Confi ma świetny gust

Confi wielkie dzięki....teraz jestem na etapie kolejnego problemu dodatki i nadal waham się która z nich ubrać....wiem wiem Ty i mój M już mi doradziliście:tak:
 
reklama
tsarina a to dlaczego sama bez Izy???

raz, w krk znów dużo wody i nieco się boje o dojazd, gdybym miała gdzieś po drodze utknąć to wolę sama... a mąż boi się czy w takim przypadku do pracy nie zdąży, wszystko czwartek pokaże, bo jak będzie ładnie to może się jeszcze nad tym zastanowimy... no ale pan
Tsarin już się cieszy na cały dzień sam na sam z Dzidziołkiem,

dwa, nieco się boję ponad dwie godziny jechać z Izą Mirką w pociągu, jakby na to nie patrzeć, to samochodem taką trasę już robiliśmy, ale innym środkiem komunikacji nie, Iza nawet w tramwaju jest nieznośna na trasie ponad pół godziny...

ja się wbijam z ciasteczkami!

edit:
tak tu cicho i szaro, jak za oknami...

pogadajmy o polityce!
Komorowski, Kaczyński a może przyjaciel młodzieży- Napieralski?
Mundial?
za kim jesteście? kto wygra?
która kupiła nowy dekoder Polsatu, żeby przeżyć to święto piłki nożnej?

już 11 czerwca się zaczyna!

no.......!
 
Ostatnia edycja:
Do góry