reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Tsarina stronka z tortami świetna:tak:aż się przestraszyłam że panna Kalosz może coś takiego wykonać:-D:-D
Barmanka chodziło mi o przepis na lukier plastyczny,bo to co podała Kasica rozumiem na ozdoby...
AgA mamy podobny jeździk i faktycznie troszkę Filip za mały na niego :sorry2:
Confi sukienka ok i te butki ,które posiadasz będą pasować:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tsarina dzięki:-)właśnie się bawiłam i robiłam ozdoby z przepisu Kasicy:-Dtrochę koślawe i miałam tylko jeden barwnik w domu ale ,coś tam wyszło:sorry2::-DPosmiejmy się razem:-D
DSC01591.jpgDSC01589.jpgDSC01590.jpg
 
Ostatnia edycja:
Confi, to straszne co przydarzyło się Twojej koleżance :-:)-( na pocieszenie nie mam żadnych słów...trzeba mieć nadzieję :tak:
co do sukienieczki, myślę że pasują balerinki, jak również takie... (tylko oczywiście inny kolorek ;-))
28w9hh.jpg


córcia...no ba :-D:-D imię już dawno wybrane :sorry2::-D:-D

AgA, ja mam to samo z Marcelem - jak tylko widzi że siadam do kompa to w ułamku sekundy znajduje się przy nodze, ciągnie kable, łapką napitala po klawiaturze i jęczy jak zoombie jakieś :baffled: więc niestety kompa muszę ograniczyć do minimum :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
co do torcika...ciężko mi powiedzieć..trochę bardziej dla chłopca mi pasuje :sorry2:
jeśli chodzi o zabawkę, w sumie nie znam się, żaden ze mnie znawca..może się doświadczone mamusie wypowiedzą ;-)
ale jak dla mnie, jeśli ona nie jest wysoka, znaczy się po wsadzeniu dziecka na jeździk dosięga nóżkami do podłogi to jest ok :sorry2: tak na prawdę to chyba jeszcze trochę potrwa zanim Zosia nauczy się samodzielnie wsiadać na tą krówkę, więc na razie będzie ją interesował ogólny wygląd zabawki :tak:
wiesz..wszystko zależy od tego, czy chcesz zabawkę "na teraz" czy "za kilka tygodni" ;-)

Kasia, korzystam z tej samej stronki co podała Tsarina :tak::tak::tak:
korzystałam wielokrotnie i zawsze lukier wyszedł perfekcyjnie:tak:
 
AgA,ja bym nie rezygnowała z tej zabawki. Najwyżej Zofik na nią trochę poczeka.Za 3 miesiące świetnie sobie poradzi i będzie ją cieszył przez dłuższy czas. Mój starszak ma taki samochód i w sumie jeździł na nim do 3 roku życia.
 
Ostatnia edycja:
wcieło mi posta... wiem, że pisałam coś do Agi o przekładaniu ciasta masą chmielową, ale co jeszcze to nie wiem ...

Kasia jeszcze jedna sprawa co do tortów Tort metodą angielską.

lece chmielić się dalej...

confi współczucia dla koleżanki i dla Ciebie... pamietam jak przeżywałyśmy coś podobnego w lutym zeszłego roku, mam nadzieje, że Twojej koleżanki nie dotknie takie nieszczęście... trzymajcie się obie....

i jeszcze miałam dopisać, że piekę ekspresowy chleb, bo nie kupiłam dziś, sklepy zamknięte i nie mam z czym rano zrobić mężowi kanapek do pracy... oby wyszedł...

buziole i dobrej nocki...
 
Ostatnia edycja:
Dobrej nocki Tsarina i oby chlebek wyszedł ;-).
Confi biedna dziewczyna i Ja będę trzymała kciuki za tą małą dziewczynkę:-(.
I ja uciekam spać dobranoc.
 
reklama
Witam majóweczki

Pisałam ostatnio że postaram sie być na bieżąco...no niestety się nie udało:sorry2:
Mam tak potworne zaległości...że nawet nie będę tego nadrabiać..

Chciałam życzyć wszystkim świętującym dzieciaczkom dużo dużo zdrówka!!! Wszystkiego najlepszego od cioci Niny;-)

Kasia od poniedziałku miała gorączkę....dzisiaj już ustąpiła...tak że chyba będzie już dobrze....była dość markotna (nie pomagałam jej lekami) do tego stopnia...że coraz bardziej myślę o skróceniu wychowawczego;-)

dobra poczytam jeszcze co tam na Pudelku:-D:-D:-p i uciekam do wyrka

Confi a według mnie do takiej sukienki pasują buty "proste" - "klasyczne" np na obcasie ale z zaokrąglonym "noskiem" :-) no i ja właśnie bym ożywiła ten strój jakiś żywym kolorem...czyli torebka i butki...niby na chwilę obecną moda nie wymaga tego aby buty i torebka były dopasowane kolorystycznie..ale mnie się to nadal podoba i do tej sukienki ubrałabym buty i torebkę np w czerwonym lub fioletowym kolorze :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry