reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

FILIPKU ROKSANKO-wszystkiego najlepszego dla Was z okazjii 1urodzinek!dużo zdrówka ,moc radości:tak:niech uśmiech na waszych słodkich buziaczkach zawsze gości!!!całuski od cioci BB i Nicol:&*:*;*:*
 
reklama

Bohaciefka, wszystkiego najlepszego dla Małgosi
2whi9ok.gif

Policzymy, co się ma:
mam dwie ręce, łokcie dwa,
dwa kolanka, nogi dwie
- wszystko pięknie zgadza się.
Dwoje uszu, oczka dwa,
no i buzię też się ma.
A ponieważ buzia je,
chciałbym buzie też mieć dwie!

14kzjuu.jpg

 
Bohaciefko,wszystkiego najlepszego dla Małgosi !!!


W dniu Twoich urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy... ciocia z BB i Tomek


[/SIZE]
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Nareszcie komputer działa w miarę dobrze...(do ideału daleko) w związku z tym
chciałabym złożyć zaległe życzenia urodzinowe dla naszych Majówkowych Dzieciaczków

Nadio, Julianku, Lilianko, Roksanko, Filipku i Ty Małgosiu
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Wam życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Wam słońce jasno świeci,
I w radości rok przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
Ciocia *AgA* & Zosia

Zobacz załącznik 245121
Zobacz załącznik 245121
 
Życzenia dla: Nataszy, Nadii, Juliana, Lili i Małgosi

Wiele uśmiechów a mało żałości
Długich lat życia w szczęśliwości
Dobrego zdrowia i pomyślności
Jak najmniej smutków,dużo radości
Dużo pzygód,morza wrażeń
Moc słodyczy nic goryczy
Aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to co w życiu najpiękniejsze


życzy ciotka Kasica z Roksaną
 
Hej dziewczynki !!! Co tam u Was słychać? U nas ciepełko -24 w cieniu.Jakieś ciemne chmurzyska nadchodzą i zapowiada się na burzę.
 
u nas pada... jak nie powiem co... qwa, a ja mam jazdy dziś... dlaczego ja nie mogę jeździć w słońcu? Albo chociaż przy sprzyjających warunkach meteo?

a z wiadomości radosnych... WYSPAŁAM SIĘ! Iza znow przesypia całą noc, spokojnie, a my możemy spać sobie w najlepsze... aż do 7 rano! nie pamiętam, kiedy ja ostatnio tak długo spałam...

Moniq ale wyżerka... no po prostu szukam szczęki po podłodze...

Kasica ale Ty się tych tortów napieczesz... nas czekają tylko dwa i ja już panikuję, bo nie wiem jakie mam zrobić, żeby chociaż większej liczbie gościc dogodzić...

Aga_k_m tort musowo jagodowy...

Martalis dobrze, że o tych piankach napisalaś, bo miałam taki pierwotny plan- ja tort chce sama z pomocą Mamci zrobić... będzie piękny! (oby)


edit:
a to chodzi mi po głowie ostatnimi czasy:

Coma:
W domu będzie lepiej
A do domu proste drogi
Wiodą słusznie moje stopy
Nie zabraknie mi sił
Czas poplątał kroki
Jest łagodny i beztroski
Ma zielone kocie oczy
Tak samo jak Ty...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i u nas też już leje i grzmi. Zapewne zaraz będzie burza.
Tsarina , znając Twoje zdolności kulinarne tort będzie piękny.Dobrze,ze masz jazdę w takich warunkach.Zapoznasz się z tym co Cię może czekać w taką pogodę.
Moniq,ja też uważam ,ze uczta urodzinowa iście królewska.
 
Do góry