reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam.
Małgosiu wszystkiego co najlepsze w dniu twoich pierwszych urodzin,dużo uśmiechu i słoneczka na każdy dzień:-).
Dziewczyny wiem że już kiedyś podawałyście przepis na tą masę na tort z cukru pudru,ale ja nie mogę znaleźć proszę jeszcze raz podać Plissssss:-).
 
reklama
Monika ale ja raz jeden jedyny miałam jazdę w "zwykłych" warunkach.... dla mnie bez deszczu i wiatru teraz to dziwne warunki...

ja tylko narzekam i biadole... musze sobie przypomniec jak to jest być bardziej optymistka, mieć więcej radości i pogody ducha.. ok, lece na jazdy...

buziaki babuszki...
 
Witam Babolki :).

Kochane Roczniaki: Julianie i Michale, Lilianko i Roksanko

moc buziaków, kiść uścisków, wiaderko czterolistnych koniczyn,
zdrówka, apetytu, otoczenia przyjaznego dla ciekawskiego poszukiwacza i szperacza, wycieczek bez liku na mocnych barkach taty z mamą u boku z koszyczkiem smakołyków... Agula z Małgosią

A my imprezujemy w sobotę :). Jak czytam wasze menu to zaczynam mieć stresa:szok:. Planuję jutro nie wychodzić z kuchni - jedynie za potrzebą (do samotni z porcelanowym tronem;-)).
 
Ostatnia edycja:
Kasiu, ja się na ciastach nie znam więc nawet nie zarejestrowałam tego przepisu w swojej mózgownicy.

Tsarina, o co chodzi z tym linkiem? Znowu coś przegapiłam?
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Dziewczyny wiem że już kiedyś podawałyście przepis na tą masę na tort z cukru pudru,ale ja nie mogę znaleźć proszę jeszcze raz podać Plissssss:-).

ja korzystam z tej i jestem zadowolona
Masa do robienia ozdób na ciasta i torty - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku

Tsarina ja przy piekarniku stercze dziś wieczór i jutro cały dzień Stwierdziłam, że sama popiekę ciasta Dziś robię wasz kolorowy serniczek - w tej chwili
 
reklama
Do góry