reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

u nas z nowości to to że złożyliśmy wypowiedzenie z wynajmu mieszkania, mamy miesiąc czasu na poszukanie czegoś nowego....
powiem wam że aż mną trzęsie na myśl o przeprowadzce :szok::szok: te wszystkie klamoty.....brrrrr

Ja nie lubię przeprowadzek.Strasznie przywiązuje się do miejsc i potem nie mogę się odnaleźć.
 
reklama
Ja też nie cierpię przeprowadzek,ale perspektywa nowego ba większego M by mnie zmotywowała:tak:.
Aga oczywiście jestem za;-).
 
Aguś ,nosz normalnie jestem z siebie dumna. Nie obyło się bez drastycznych kroków typu wezwania policji i nocowaniu delikwenta na izbie wytrzeźwień.
 
Monika, jak się nie mylę to ankzoc wstawiała linka z podobnym rowerkiem do mojego:tak:
Gratuluje dobrego uczynku :tak::tak::tak:

W sumie wiecie, często się zastanawiałam czy takie coś rzeczywiście działa, czy to tylko na psychike u zaszytego działa? podobno jak zaszyty wypije % to nieźle nim "rzuca" :sorry2: (znaczy się strasznie źle się czuje, i że może dojść do zatrucia organizmu).
 
jak dzwoniłam do lekarza to kazał uświadomić pacjenta ,ze grozi mu nawet śmierć po spożyciu %. Powiedział,że to mit ,ze wszczepiają witaminy. Mam nadzieje,ze pomoże bo ta osoba żyje z kims dla mnie ważnym.Szczerze mówiąc to nienawidzę pijaków i jestem pewna,że ja bym z nim tyle lat nie wytrzymała
 
jestem tego samego zdania,i ciągle się zastanawiam dlaczego ludzie żyją z alkoholikami:wściekła/y:

i ja też zadałam takie pytanie i brak odpowiedzi. Wydaje mi się,ze taki cwaniaczek umie owinąć osobę z którą żyje . Ten nasz to dopiero jest pomysłowy. Coś odmaluje a i tak partnerka jest winna.
 
Wątpię żeby do takiego czegoś można się było przyzwyczaić...ale cóż każdy kieruję swoim życiem, tak jak mu się podoba...i nie nam to oceniać.
I tym zdaniem zakończę swoją wizytę na bb dzisiaj.Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
i ja też zadałam takie pytanie i brak odpowiedzi. Wydaje mi się,ze taki cwaniaczek umie owinąć osobę z którą żyje . Ten nasz to dopiero jest pomysłowy. Coś odmaluje a i tak partnerka jest winna.

ktoś musi być winien....
ehhhh..... straszne to wszystko....
Współczuję Rodzinom, które borykają się z tego typu PROBLEMEM
 
Do góry