reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Szczerze ? To tak jak napisała Confi to właśnie chciałam to co napisałam napisać tu na forum. Myślałam,ze zmusi to mamę Niki do pisania w sposób zrozumiały dla wszystkich.Nie chce pisać więcej na ten temat i rozpoczynać dyskusji.Nie uważam również,że się czepiłam Mamy Niki bo nic do niej nie mam .
Zauważyłam również,że osoby które wyrażają swoje zdanie są zaraz posądzane o chęć rozpoczęcia kłótni.Niestety mój charakter nie pozwala mi na ciągłe słodzenie i jak mi się coś nie podoba to piszę.Uważam,że to chyba lepsze niż obgadywanie po gg i priw.
 
reklama
witam

ja oczywiscie zas na chwilke...
Mmatysia ,Okruszku ,Barmankogratulacje ,pierwszych kroczkow dla synusiow...

moj jeszcze nie chce sam boi sie ,z jednej strony fajnie bo nie trzeba tyle biegac za nim a z drugiej by juz mogl.

co chce posiedziec na bb to nie umiem ,bo zawsze cos ,a przedewszystkim ten najmlodszy lobuziak....

od dwoch dni cos nie umie zasypiac w popoludniowej drzemce ,2 godziny meczenia sie ,placzu itd.

Mmatysia ,agaKm-dziekuje


Mmatysia wszystkiego naj naj z okazji waszej rocznicy slubu !

tez nie mialas nic specjalnego ,tak jak ja ale dobre i kanapki.....


kasia gratulacje..ja dopiero bede uczyc na lato jek bedziemy na urlopie ,zobaczymy czy szybko zajarzy o co chodzi


KUBUSIU duzo buziakow na kolejny miesiac !!!


tak jak pisalam Xavko jszcze nie chodzi ale zato wejsc wszedzie potrafi,np na schody ,

przedwczoraj wszedl mi do zmywarki ,bo byla otwarta szok.

 
Confi nie zgadzam się z tobą w żadnym przypadku,co do Marty.
-składanie życzeń na miesiąc naszych skarbów, to tylko i wyłącznie nasza dobra wola i nie wolno nikomu zarzucać że tego nie robi...bo to jest trochę śmieszne, ale i miłe a życzenia na roczek to chyba normalne.Marta już kiedyś pisała że nic już się na forum nie dzieje i tylko pojawiają się życzenia i sądzę że dlatego ich nie składa.I powiedz mi o jakie docinki ze strony Marty Ci chodzi ,bo ja nic takiego nie zauważyłam.
I napiszę jeszcze, że dziewczyny zawsze się z Tobą zgadzają i nie wiem dlaczego,każdy ma prawo napisać swoje zdanie i może ono być różne.

martalis z tą zmywarką u Nas jest tak samo:-DFilip tylko usłyszy brzdęk naczyń już biegnie do zmywarki,uwielbia w niej grzebać.
 
Ostatnia edycja:
Zauważyłam również,że osoby które wyrażają swoje zdanie są zaraz posądzane o chęć rozpoczęcia kłótni.Niestety mój charakter nie pozwala mi na ciągłe słodzenie i jak mi się coś nie podoba to piszę.Uważam,że to chyba lepsze niż obgadywanie po gg i priw.
amen...
nie po to się znamy tyle czasu by tkwić w jakimś fałszywym poczuciu porządku. To nie o to chodzi. Nie chodzi też o to zeby kogoś obrażać...bo na przykład mój post nie miał na celu obrażenia Marty ale po prostu wyjaśnienia pewnych zachowań , które od dawna mi się nie podobają ...i nie tylko mnie. Rozwiązywanie takich spraw na PM nie miałoby sensu, tak uważam. A jeśli komuś nie pasuje zbytnia szczerość i nie czuje się na siłach by czytać tego typu posty to do tego celu służy przycisk ignoruj.
 
Moni o całym tym napomnieniu,bo Ja strasznie nie lubię kłótni,a to zawsze do tego niestety prowadzi:-(ale już napisałaś dlaczego tak powiedziałaś i rozumiem...
 
Ostatnia edycja:
Kasiu ja szanuję Twoje zdanie i szanuję to ze możesz się ze mną nie zgadzać. Posta Marty odebrałam w ten sposób ponieważ został dwuznacznie napisany z resztą pisałam ,że sama autorka może wyjaśnić o co jej chodziło. Poza tym nie widziałam związku...po prostu. Co do życzen...może Tobie się to wydaje śmieszne...jednak jest to pewien rytuał , który same sobie wypracowałyśmy i skoro jest taki zwyczaj to nie widzę powodów dla których ktokolwiek miałby być z tego zwolniony "bo tak" Miło się czyta życzenia dla swojego dziecka i miło się odbiera fakt ,że ktoś o Tobie pamięta i o to w tym chodzi ...
Ludzie pielęgnują rytuały bo takie rytuały zbliżają...w 2/3 biur jest zwyczaj przynoszenia ciasta dla koleżanek na imieniny...ta osoba która by z premedytacją tego unikała też byłaby źle odbierana. Ja chciałam tylko wiedzieć jaki jest powód i tyle.
A ze czasem na forum sa tylko życzenia i co z tego...widocznie nie ma czasu na nic więcej a jednak miłe jest ze ktoś mimo braku czasu pofatyguje się i złoży te życzenia prawda?
 
Moni o całym tym napomnieniu,bo Ja strasznie nie lubię kłutni,a to zawsze do tego niestety prowadzi:-(ale już napisałaś dlaczego tak powiedziałaś i rozumiem...
Kasiu...ja tez nie lubię kłótni,ale równie mocno nie lubię zamiatania spraw pod dywan, bo tak wygodniej. Jestem szczera do bólu i liczę się z tym ze komuś może to nie odpowiadać. Dzięki temu mam wokół siebie prawdziwych przyjaciół którzy nie boją się mojej szczerości...reszta mi niepotrzebna. Zwróciłam uwagę na według mnie nieładne zachowanie dlatego właśnie ze Was lubię...gdybym Was nie lubiła miałabym to gdzieś...
Monia na pewno myśli podobnie bo w kwestii szczerości jesteśmy do siebie bardzo podobne ;-)
 
reklama
Do góry