reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

okruszek.emi- to super , ze wyniki masz wporządku, na pewno dzidzia tez się rozwiją dobrze skoro tyle radosnie fika. Ja na 3d wybieram się gdzies w lutym! Wczoraj poczułam takie dziwne kłocia w dole brzucha nie wiem czy to sa te kopniaczki, a może raczej kopniaki za wczorajsza torturę na usg ;-)
kasica212- widzę, że nie możesz przejśc obojetnie obok sklepu dla dzieciaczków i zawsze coś kupisz dla swojego maluszka. Ja narazie nic nie kupuję chociaż mam wielka ochotę, ale chyba poczekam jeszcze z zakupami :)
 
reklama
kasica212- pewnie , jak masz ochotę to kupuj, powiem ci szczerze, że już też mam taka chęć, ale mój mąż mówi , ze chce poczekać jaka bedzie płeć. W sumie u nas duzo w sklepach jest taki różowych lub niebieskich :), lub w kwiatki albo samochodziki, więc takie zróżnicowane dla chłopców i dziewczynek :)
 
z mężem zgodnie nie uznajemy podziału kolorów na płeć no tylko tyle że chłopcu nie będę kupować sukienek A co do kolorów to kiedyś było na odwrót i dobrze, a u nas to ja wole niebieski a on różowy :p
 
co do cytologii też mam II i mój lekarz mówi że to jest normalna cytologia a I mają tylko dziewczyny które nie uprawiają jeszcze:confused:sexsu




 
Witam wszyskich!!!
Ja mam termin porodu na 22 maja. Jestem teraz w 17 tyg. ciąży i też czuje ruchy dzieciątka.
Może nie takie intensywne jak u was, raczej jeszcze delikatne i nie za często. W weekend nawet tak sie przestraszyłam ze nie czułam dzieciątka i bolało mnie podbrzusze(chyba z nerwów) ze pojechałam do szp[litala. Na szczeście było wszyskto oki, nawet z mezem słuchaliśmy bicia serduszka naszego maleństwa.
Uspokojona poszłam do domu.:)
 
Misza Kochana...tak mi przykro, że takie podziały szef zrobił...:wściekła/y: nie powinno tak być. Mam nadzieję, że tak jak piszesz, znajdziesz w sobie siłę i zapytasz go o to przy wszystkich...załgujesz na to by pojechać....a już na pewno na to by Tobie to zaproponowali. Ściskam Cię mocno i życzę powodzenia. Nie smuć się więcej, pamiętaj o Maleństwie...i w razie czego olej szefa...ważne że Maluszek jest zdrowy...Przytulam Cię gorąco!!!:-)

Aneteczka Witam Cię gorąco na naszym Majówkowym forum, mam nadzieję, że się zadomowisz, cieszę się, ze Twoje Maleństwo ma się dobrze...pozdrawiam :-)

Liliann mam nadzieję, że jesteś w domku ze swoją rodziną i cieszysz się ich obecnością i powrotem do domku... :-) :-) czekam na jakieś wieści o Twoim samopoczuciu, zdrowiu i relacji po powrocie. Ściskam Cię Kochana i czekam z niecierpliwością!!! :-D Buziaki!!!
 
Misza, strasznie mi przykro, że Cię tak potraktowali.

Dziewczyny, cytologia II to dobry wynik. Ja miałam zazwyczj II, chociaż raz na studiach miałam I i w tamtym roku jak robiłam też miałam I. Niepokojąca jest dopiero III.
 
reklama
miksza- bardzo mi przykro ze cietak potraktowal....
aneteczka- witam cie serdecznie...coraz nas wiecej... super...
 
Do góry