reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dziękujemy za życzenia.
Boże Mmatysia ależ miałaś noc :szok::szok::szok:współczuję bardzo !!!! Dużo zdrówka do Fifiego no i sił dla Ciebie :sorry2:

mamomatysia - My czujemy się dobrze. Nie wyłazimy z domku. Ograniczam dostęp mojej Sis i jej M do nas (chociaz jego jelitówka mogłaby się na mnie przenieść)

Ale moja droga - jak przeczytalam co Twój M wyprawia... to normalnie ścięło mnie z nóg - SZOK - toż to robot nie czlowiek:szok:!!! Życzę Ci wytrwałości i mega dużego pokładu sił, no i oby Fifi spasował troszeczkę.

a tu taki torcik dla Ciebie - brakuje na nim członu - "mama-"
xojiqf.jpg

to tak na poprawę humorku :tak::-):-):-):-)
Dziękuję kochane:happy2:.
Aga-Piękny torcik:-):-):-)
W tym wszystkim jest jedna dobra rzecz,schudłam 3 kg.Dzisiaj sie zważyłam i nie mogłam uwierzyć:szok::szok::szok:(przepraszam mamusie za ta dygresję:sorry2:).
 
reklama
Kochane mam pytanko- muszę wymienić telefon bo kończy mi się umowa ale kompletnie nie wiem na jaki :sorry2: możecie coś polecić ???

Uciekam do pracy, pod czytam wieczorkiem :blink:
 
Aga km, brakuje sIowa mama aIe za to jest fifi. Postac z bajki ma wIasnie tak na imię.Fakt nie jest to chIopiec fifi aIe smiesznie się zIożyIo- fifi i matysia.

MaIinko, Tomuś spaI od 20.30 do 9 rano . ObudziI sie o 4 na butIe. DostaI 150 wody +jedna Iyzka mIeka-wypiI 70 i padI.
 
My dzisiaj poszliśmy spać o czwartej bo Filip miał atak siniał cały a do tego jeszcze zaczął wymiotować.Poszły trzy komplety pościeli w naszym łóżku i dwa w jego.
Ręce mi juz opadają.Lekarka po wczorajszym badaniu stwierdziła,że gardło ma czyste tylko jest zasmarkany.No ale z czego ten kaszel:szok::szok::szok: a akurat z nosa ani kropla kataru nie wypływa.Nawet jak porządnie zalejemy nochal to nie jesteśmy w stanie niczego odciągnąć.
Mmatysia, zmień ta Iekarke bo ona coś nie haIo jest.Mój starszak kiedyś tak wymiotowaI bez oznak choroby. Nie pamietam o co chodziIo aIe spróbuje sobie przypomniec.
 
Witam się i ja - śpioch nr jeden. Wcale nie wstałam teraz (tylko o 10:30), zrobiłam szybkie śnadanko (jajka z majonezem i szczypiorkiem - miłość mojego dzieciństwa), wyprawiłam M na rehabilitację, potem ma pojechać do firmy na jakieś przymiarki do nowych garniturów, rozliczyć delegacje ... a to znaczy że wrócą do domu nie wcześniej niż 14-14:30 :cool2: (mam tylko nadzieję że Lili nie zgłodnieje i nie będzie robiła mu awantury o cyca) :sorry2:
Czyli mam czas dla siebie .... gdyby nie nauka, to pewnie bym coś fajnego sobie wymyśliła ... a tak :hmm:

Tikanis, pewnie że wszystkie Cię tu pamiętamy :tak: Szkoda że Kubuś dalej taki niespały :-(

Agakm to super że u was coraz lepiej. Niech się Jagodziance jak najszybciej polepszy. Dobrze że nie rozwinęła się z tego jakaś cholera. Teraz już będzie dobrze :tak:
A ten kolega to i tak dobrze z Tobą ma :tak:

Mmatysia .... :baffled: Nocki nie zazdroszczę ... Biedna jesteś z tym duszeniem się Fifka. On się na pewno męczy a wy razem z nim :-(

Malinko, ja też dziś o 6 rano czułam te dwa piwka :sorry2: ale o 10 już było dobrze :tak:

A teraz najlepsze życzenia dla Nataszki i Gucia - bądźcie zdrowe, radosne i szczęścliwe. Odkrywajcie świat i bądźcie pociechą dla rodziców każdego dnia :tak:
 
czesc wam ,ja juz wrocilam z polski ,bylo fajnie .

wszystkiego dobrego w nowym roku !!!!!!

jak tam po swietach ???

czy moge poprosic o streszczenie ponad 200 stron od swiat:zawstydzona/y:po nie ogarne.

dla osmiomiesieczniakow duzo buziolkow ,dla mamus przespanych nocek.jak to leci 8 miesiac juz ,amelcia i alicja lada dzien 9 miechow.....

teraz sie pochwale ,xavko ma juz 3 zebolki,na nozki chce stawac ale sam usiasc nie umie ,ani raczkowac,tez sie budzi w nocy na cyca tekze same nie jestescie.

pozdrawiam was wszystkie !!!
 
niedługo wybieramy się na basen do Aquaparku...:tak:

Confi musimy swoje @ wyregulowac zeby miec w jednym terminie :-D
Chociaz ja z @ basen zaliczylam nie bylo źle;-) Czekam na znak...., koniecznie pisz kiedy mozemy ruszac
No i moze pojedziemy w 3 .....tzn ja, M. i Zofik własnym autkiem:tak:
A Damis....- Gratulacje....superowy chłopak...możesz byc dumna:tak:

No i ja sie pochwale bum-em w 3 dni !!!! Zosia krzyczy "mamamamma", raczkuje, prawie siedzi i wylazł jej 1 zabek i przespała cała noc (raz):baffled: ale to zawsze cos....:dry:

Wczoraj 12 h w pracy wiec dzis qpa roboty......nadrobie Was za chwilke....

Spóźnione 100 lat dla Filipka
Wszystkiego Najlepszego dla Nataszy i Gucia
Duuuużo zdrówka i usmiechu
 
witam:) prosze o rade mam używającyh butelek Canpol Balonik,otóz nie wiem jaki smoczek bardziej nadaje sie do mleka z kaszka,troszke zageszczone,czy trójprzpeływowy bedzie lepszy czy ten typowo do kaszki z krzyżykiem? czy z tego z krzyżykiem lepiej leci niz z trojprzpeływowego?synek ma prawie 9 m,dziekuje za rady
 
reklama
witam:) prosze o rade mam używającyh butelek Canpol Balonik,otóz nie wiem jaki smoczek bardziej nadaje sie do mleka z kaszka,troszke zageszczone,czy trójprzpeływowy bedzie lepszy czy ten typowo do kaszki z krzyżykiem? czy z tego z krzyżykiem lepiej leci niz z trojprzpeływowego?synek ma prawie 9 m,dziekuje za rady
Niestety nie pomoge. Nie uzywam takich buteIek.
 
Do góry