reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Witam się i ja - śpioch nr jeden. Wcale nie wstałam teraz (tylko o 10:30), zrobiłam szybkie śnadanko (jajka z majonezem i szczypiorkiem - miłość mojego dzieciństwa), wyprawiłam M na rehabilitację, potem ma pojechać do firmy na jakieś przymiarki do nowych garniturów, rozliczyć delegacje ... a to znaczy że wrócą do domu nie wcześniej niż 14-14:30 :cool2: (mam tylko nadzieję że Lili nie zgłodnieje i nie będzie robiła mu awantury o cyca) :sorry2:
Czyli mam czas dla siebie .... gdyby nie nauka, to pewnie bym coś fajnego sobie wymyśliła ... a tak :hmm:
[/QUOTE]

Moniqsan, Twój M to cudo nie facet:szok:. Mój mając tyIe rzeczy do zrobienia nie zabraIby ze soba dziecka:baffled::no:.
 
reklama
Witaminek, wesołych minek, ciekawskich rączek, smakowitych przekąsek, mnóstwo zabawy i uciechy z taty i mamy dla 8-miesięcznaków:
Nataszy i Gustawa oraz (ciut spóźnione) Xavera
 
nieistety podczytam Was Babole Moje dopiero może w nadchodzący weekend - papiery łypią na mnie groźnie, stos ich rośnie:-( i zaległości księgowe też wiec trzymajcie kciukasy za moją wenę i wytrwałość oby mało słomianą.
 
Confi - no patrz... przez ten wczesniej zapodany filmik... nie odpisałam na "a bu" - wstyd mi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Ale... od dzisiejszego poranka i ja szkolę Jadźkę w "a bu", " a bum", "buuum" .. Ale póki co wychodzi nam "a prrrrrr" :-D:-D:-D
Naprawdę Damiś w lot pojmuje nowe umięjętności i słowa:tak::-):-):-) Brawa dla WAS!!!

Bohaciefko - spokojnie... na szczescie nie ma teraz takiej weny jaka była wczesniej - wiec na spokojnie można wszystko przejrzeć.

Martalis - witaj Kochana po Nowym Roku - Tobie również (i Twoim bliskim) Wszystkiego Najlepszego na ten Rok!!!

AgA - brawa dla Zofika - zdolna Dziewczynka!!!
Moja Jaga nie chce zawołać "mama" - jak płacze to wyja "mamammamamama" - ale jakos nie podciągam to pod swiadome "mama". Za to mamy na koncie "tata", "baba" i "dada"
 
wszystkiego najlepszego dla malinki i gustawa!!! muaaaa*****

Aga, Moniq, bohaciefka, tsarina, Aguś, Kasieńko, Malinko, Roxy, Moniko,Mmatysia - bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia!!! Dla każdej wielkie muaaa***

Malinko - ja niedawno zakupiłam telefon - nokia 6220 Nokia Poland - Nokia 6220 classic - Strona główna i jestem bardzo zadowolona:tak: mi żadne cuda nie są potrzebne, ale ten telefonik bardzo mi spasował i ma niezły aparat!
 
No i ja sie pochwale bum-em w 3 dni !!!! Zosia krzyczy "mamamamma", raczkuje, prawie siedzi i wylazł jej 1 zabek i przespała cała noc (raz):baffled: ale to zawsze cos....:dry:

To ci dopiero :-)
U nas też byl taki jeden czas, że siadła, zaczęła czworakowac i do tego ząb .... ale aż tak :shocked2: Gratulacje dla dzielnej dziewczynki! :tak: Szczególnie tej całej nocy śpiącej :-p i niech podtrzymuje nowy zwyczaj :tak:


Moniqsan, Twój M to cudo nie facet:szok:. Mój mając tyIe rzeczy do zrobienia nie zabraIby ze soba dziecka:baffled::no:.

Ciiiicho :cool: Nie krzycz tak, bo jeszcze usłyszy i będzie się domagał nie wiadomo czego.
A tak serio to fakt, on jest super tatą, w ogóle fajny jest, ale rogi też potrafi pokazać, tekże ... nigdy nie jest idealnie :rolleyes2:

A w ogóle to jeszcze nie wrócili :confused:
No i teraz to Lili na pewno jest już głodna :baffled: A ja im dałam tylko herbatkę w niekapku z którego ona i tak nie chce pić :no2: więc bryndza. Skontaktować się nie mogę bo nie odbiera tel.... Oczywiście mam non stop przed oczyma wizję rozdartego wygłodniałego dziecka. Brrrrr
 
Uffff, dodzwoniłam się :tak:
Cytuję męża (mówił szybko bo nie miał czasu na opowiadanie):
"ona nie chce do mamy, chce załatwiać z tatą wszystkie sprawy" :baffled:
"poznaje nowych wujków, do wszystkich się uśmiecha" :-)

Czyli idę sobie zrobić na spokojnie herbatkę :cool2:
 
Uffff, dodzwoniłam się :tak:
Cytuję męża (mówił szybko bo nie miał czasu na opowiadanie):
"ona nie chce do mamy, chce załatwiać z tatą wszystkie sprawy" :baffled:
"poznaje nowych wujków, do wszystkich się uśmiecha" :-)

Czyli idę sobie zrobić na spokojnie herbatkę :cool2:
mój już by sie darI z gIodu.
 
reklama
mój już by sie darI z gIodu.

No bo Lilianka taki jadek jak widać :unsure:
Chociaż jak jest pożądnie głodna to niczym się nie da jej uspokoić (dlatego się tak bałam). No, ale chyba atrakcje wzięły górę nad głodem :yes:
Na szczęście w samochodzie zawsze śpi, więc droga powrotna będzie spokojna (a już wracają)

No i w ogóle zapomniałam was poinformować, że jedziemy dziś do Radomia, także nie będzie mnie około 3 dni. Mam nadzieję że będziecie tęsknić :confused:
 
Do góry