reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witajcie:-):-):-):-):-):-):-),

Sto lat, sto lat niech żyją, żyją NAM!!!
Niech cudownie się rozwijają, grzecznie bawią i swoich Rodzicieli doceniają - a kto?? Nataszka i Gucio!!!

Dla Mamuś (Marzeny i malinki również wszystkiego NAJNAJNAJlepszego!!!

życzy aga_k_m i Jagodziana

dla Nataszki:

2po9w8m.jpg


dla Gucia:
23tihcp.jpg
 
reklama
kurcze - w tym tygodniu raczej sobie z Wami nie posiedze (wieczorami) :-:)-:)-( - ciągle coś... wczoraj siedzialam przy projekcie kolegi (którego namówiłam na moje studia, i .... musi go oddac w niedzielę, a problem polega na tym, że On jest w Wa-wie i cieżko przez telefon mu wszystko wytłumaczyć, a aż taką frajerką nie jestem abym cały projekt sama odwaliła i przesłała gotowca (o NIE!!!)).

Dzisiaj czeka mnie skanowanie tabel i norm - bo biedak nawet podstaw nie ma, co z czym - i ciagle się pyta skąd się to wzielo??? (ma mój projekt z przed 3 lat:dry::sorry2:)

Mój wczorajszy humorek z lekka się poprawił - trzeba było się z nim przespać... :happy2::happy2::happy2:

No i ogólnie z nami juz prawie wszystko ok - Jaga poci mi się w nocy na maxa (ale to dobra oznaka). Antybiotyku do dnia dzisiejszego nie podalam - lecimy dalej na Nurofenie.

zaraz polece nadrobić Waszą twórczość :-p:-p:-p ale póki co Jaga wzywa...
 
Tsarino - mi tez sie bardzo spodobał ten torcik w kropki - nawet mam juz go zapisanego w moich obrazach... ale wyprzedziłaś mnie:-p:-p:-p
 
T
Nie marudze już na ten temat...lece poczytać co pisałyście wieczorkiem,no i po kawusie;-)
Pisz ile się da, nigdy nie powiemy że marudzisz a może razem wpadniemy na jakiś pomysł :tak:

Roxy,Monia
,Kasiu, Aga, Tsarina Bardzo dziękujemy :tak:
Monika Spanko do 9 ??? zazdroszczę a w nocy Tomuś się budził ???
 
Dzień dobry:dry:
WSZYSTKIEGO,NAJ,NAJ DLA NATASZY(I MARZENKI) ORAZ GUSTAWA(I MALINKI) BUZIAK OD CIOTKI.
Tikanisku-Oczywiscie,że Cie pamiętamy.Teraz kiedy i ja mam koszmarne noce to tym częściej o Tobie myślę.Tak bym chciała żeby oni już zaczęli te nocki przesypiać.W dzień niech sobie marudzą ile chcą ale w nocy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My dzisiaj poszliśmy spać o czwartej bo Filip miał atak siniał cały a do tego jeszcze zaczął wymiotować.Poszły trzy komplety pościeli w naszym łóżku i dwa w jego.
Ręce mi juz opadają.Lekarka po wczorajszym badaniu stwierdziła,że gardło ma czyste tylko jest zasmarkany.No ale z czego ten kaszel:szok::szok::szok: a akurat z nosa ani kropla kataru nie wypływa.Nawet jak porządnie zalejemy nochal to nie jesteśmy w stanie niczego odciągnąć.
Tsarina-Piękny ten tort w grochy:-)
Aga k_m-Jak się czuje Jagodzia?
 
Dzień dobry:dry:
My dzisiaj poszliśmy spać o czwartej bo Filip miał atak siniał cały a do tego jeszcze zaczął wymiotować.Poszły trzy komplety pościeli w naszym łóżku i dwa w jego.
Ręce mi juz opadają.Lekarka po wczorajszym badaniu stwierdziła,że gardło ma czyste tylko jest zasmarkany.No ale z czego ten kaszel:szok::szok::szok: a akurat z nosa ani kropla kataru nie wypływa.Nawet jak porządnie zalejemy nochal to nie jesteśmy w stanie niczego odciągnąć.
Dziękujemy za życzenia.
Boże Mmatysia ależ miałaś noc :szok::szok::szok:współczuję bardzo !!!! Dużo zdrówka do Fifiego no i sił dla Ciebie :sorry2:
 
reklama
nadrobiłam, i:

Moniq - życzę Ci pełnej mobilizacji przedegzaminowej:tak::-), oby wszystko szybciutko wchodziło Ci do główki, i żebyś osiągneła zadowalającą Cię ocenę - czyli bez "5" nawet tu nie wracaj:-D:-D:-D!!!

mamomatysia - My czujemy się dobrze. Nie wyłazimy z domku. Ograniczam dostęp mojej Sis i jej M do nas (chociaz jego jelitówka mogłaby się na mnie przenieść)

Ale moja droga - jak przeczytalam co Twój M wyprawia... to normalnie ścięło mnie z nóg - SZOK - toż to robot nie czlowiek:szok:!!! Życzę Ci wytrwałości i mega dużego pokładu sił, no i oby Fifi spasował troszeczkę.

Współczuję Ci dzisiejszej nocki - bidulka:-:)-:)-( I biedny Fifi...:-:)-:)-:)-(

a tu taki torcik dla Ciebie - brakuje na nim członu - "mama-"
xojiqf.jpg

to tak na poprawę humorku :tak::-):-):-):-)

Tikanis - głuptasku - PAMIĘTAMY O TOBIE:tak::-)!!! I Tobie również życzę wielkiej wytrwałości i dużooo siły przy Kubuśku:tak::tak::tak:. Rozumiem, że nocki bez zmian...:dry:
 
Do góry