reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
czesc dziewczynki

czy ktos o mnie pamieta?? czytam tu owas ale nie potrafie was nadsrobic... mamamatysia ma jakies problemy ze zdrowiem chyba albo jej maz,, roxy- moj maly ten wypije raz w nocy flache,, woda lub herbatke nic nie pomogly zeby maly sie zadziej budzil,, probowalismy tez tego mleczka na noc ale nie przynioslo zamierzonego efektu... ale tobie kochana zycze powodzenia..moniqsan- nocny marek zazdroszcze tej mozliwosci nocnego siedzenia i spania malej... pozdrowienia dla joli:)
a u nas sajgon maly stal sie taki marudny ze szok,, nic nie umiem zrobic nawet zjesc czasami jest ciezko.. ehhh pozatym raczkuje a jego ulubionymi miejscami jest komputer kablei odklejanie naklejek ze scian...w nocy dalej kiepsko spi... budzi sie srednio 4-5 razy w nocy..:/ no i buziaki dla mojej nadusi :**
 
Wszystkiego Dobrego z okazji ukończenia 8 Miesiąca dla Nataszki i Gucia....Sto latek kochane dzieciaczki,buziaaakk
 
Tikanis....buzi dla Kubusia od Nadusi:tak:
Ja pamiętam...i nie zapomne;-):-)
Mleczko raczej nic nie dało....znowu mała jadła dwa razy w nocy ale za to nie jadła wieczorem:baffled:
Nie marudze już na ten temat...lece poczytać co pisałyście wieczorkiem,no i po kawusie;-)
 
DIa Nataszki i Gucia-
570051qy79avd6sm.gif


CaIa nasza trójka wstaIa o 9:szok:.NormaInie przezyIam szok jak spojrzaIam na zegarek.
 
Malgoss, m&m's, Kasiu, najszczersze chcoc spóżnione życzonka dla Waszych Dzieciaczków! Buziaków cała masa,,,
niebieska_zyrafka_1_150_150.jpg


Nataszo, Gustawie dużo zdrowia i radość...
t_tort11_934.jpg


Dzień dobry majóweczki, ja się witam, o zdrowie Was pytam i niestety wrócę do Was popołudniu... dziś szczepienie panny Izabeli, więc same rozumiecie... buziaki!
 
reklama
Coś malutko sie działo wczoraj...pustki:baffled:

Mamamatysia...faktycznie nie zazdroszcze sytuacji...biedny Filipek:sorry2: Ale głowa do góry,jeszcze troszke i odpoczniesz:tak:
Mąż to faktycznie agent...ale tak to jest jak sie prowadzi swój interes:tak:kazdy dzień na wage złota:tak:

Tikanis...widze że ta nasze dzieciaki to charakterne są.... sie dobrały:-D:-D:-D
 
Do góry