reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ty też palisz ??? no widzisz nie wiedziałam :sorry2:
Pale,niestety....miesiac temu próbowałam rzucić,nie paliłam tydzień i myslałam że nerwicy dostane:no: Od jutra biore tabex..zobaczymy moze się uda:sorry2:
no ja bym nie podawała herbatki czy wody z uwagi na cukier... ale nie każde dziecko lubi wodę... mój lubi ;-)

jezu mąż je tosty :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:aż mi ślinka cieknie :szok::eek::errr::oo::oo2:ale dam rade...
idę pod prysznic bo już serio klawiatury nie widzę... :hmm::hmm::hmm::ninja2::ninja2::ninja2:ale wrócę:-D:evil:
Ja mam taką herbatke bez cukru...fakt jest gorzka i nie dobra w smaku...ale kto to wie co w niej faktycznie siedzi:sorry2:
moze ona ma taka potrzebe jedzenia... wiesz moze to jakis etap szybkiego wzrostu...wiesz nasze dzieciaczki sa teraz bardziej aktywne i wiecej zjadaja...wiec mysle ze nie powinnas sie tym martwic tylko zrobic jej wiecej jedzenia na jeden raz np. z 200 na 240ml...moze wtedy bedzie spala wiecej;-)
Może faktycznie....nie mam pojęcia. Ja jej robie zawsze 200ml mleczka i zostawia przeważnie z 10ml:sorry2:
 
reklama
wróciłam zrobiłam dwie długości wanny ( a raczej brodzika) i wcale lepiej klawiatury nie widzę :oo::oo::oo::elvis:
Jestem ,jestem i chetnie pójde.
no teraz to już za późno :-p
Dziękuję M czuje sie dobrze.Juz 3 dni po operacji pracował i sprzedał trzy samochody:baffled: no ale na głupotę ie ma rady:no::no::no:.Je generalnie wszystko prócz rzeczy kapustnych (z wiadomych względów:sorry2:) no i nie smażone(co nam wszystkim wyjdzie na dobre:-)) żadnego alkoholu i słodyczy;-)
co??? już do pracy:szok::szok::szok: wow dobry jest :no::no::no:
 
reklama
dobra,
dzwoniłam do Joli.
U niej ok. To znaczy z dziewczynkami sytuacja bez zmian, i dlatego ie nie udziela. Znaczy ma mało czasu, i Przemek teraz jest w domu więc spedzają razem czas. I ma górę prasowania. To jej słowa.
Dziewczynki dają jej w kość, słychać to bylo po jej głosie. :-:)-:)-(
 
Do góry