reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Hmmmm no to fakt, dziwne... a próbowałaś oszukać wodą ???
Wcieło mi posta:wściekła/y:

Wiesz..wodą nie ale dawałam jej herbatke w nocy...ale był taki ryk że musiałam robić flache:baffled:
Jak tak patrze ile Ona np na dobe zjadła wczoraj to wyszło mi 7 karmień...nie licząc banana.... samo mleko 600ml do tego 2 razy kaszka na mleku plus obiad i jogurt:baffled::szok: Nie wiem moze tyle potrzebuje....metabolizm ma dobry:-Dwypróżnia sie 3 razy w ciągu dnia:-D no ale Ona jest strasznie żywym dzieckiem,tzw "żywe srebro" Ide za tydz do lekarza to zapytam,dzieki malinko:tak: Też ide zapalić;-)
 
Ostatnio oglądałam jakiś program i babka mówiła żeby oszukiwać wodą (ale absolutnie niesłodzoną), dziecko przestaje się budzić bo koduje sobie że nie dostanie nic dobrego :tak:
no ja bym nie podawała herbatki czy wody z uwagi na cukier... ale nie każde dziecko lubi wodę... mój lubi ;-)

jezu mąż je tosty :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:aż mi ślinka cieknie :szok::eek::errr::oo::oo2:ale dam rade...
idę pod prysznic bo już serio klawiatury nie widzę... :hmm::hmm::hmm::ninja2::ninja2::ninja2:ale wrócę:-D:evil:
 
Faaaaajnie Ci, też bym tak chciała (szukać teraz ubrań letnich na jakiś zagramaniczny wyjazd)

A jak się M czuje? Co je?
Dziękuję M czuje sie dobrze.Juz 3 dni po operacji pracował i sprzedał trzy samochody:baffled: no ale na głupotę ie ma rady:no::no::no:.Je generalnie wszystko prócz rzeczy kapustnych (z wiadomych względów:sorry2:) no i nie smażone(co nam wszystkim wyjdzie na dobre:-)) żadnego alkoholu i słodyczy;-)
 
reklama
Dziękuję M czuje sie dobrze.Juz 3 dni po operacji pracował i sprzedał trzy samochody:baffled: no ale na głupotę ie ma rady:no::no::no:.Je generalnie wszystko prócz rzeczy kapustnych (z wiadomych względów:sorry2:) no i nie smażone(co nam wszystkim wyjdzie na dobre:-)) żadnego alkoholu i słodyczy;-)

No to widzę że on raczej nie z tych facetów którzy na katar umierają .... :sorry2:

 
Do góry