reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej dziewczyny;-) mam do Was pytanie , chodzicie do pracy?? Czy planujecie już wolne?? Bo mi lekarz chciał dac L4 bo mam straszne skurcze i juz jestem na podtrzymaniu ciązy. Ale nie wiem czy tego zwolnienia nie wziąśc dla dobra maleństwa. Boję się , żebym znów nie straciła dziecka. :-( A pozatym moja nerwówka w pracy mnie wykańcza:-(
teraz jestem na wychowawczym ,ale 2 lata temu od razu przeszłam na zwolnienie, do końca ciąży jest to 100% wypłaty :D jeśli potrzebujesz odpoczynku to dlaczego masz się przemęczać
 
reklama
Hej dziewczyny;-) mam do Was pytanie , chodzicie do pracy?? Czy planujecie już wolne?? Bo mi lekarz chciał dac L4 bo mam straszne skurcze i juz jestem na podtrzymaniu ciązy. Ale nie wiem czy tego zwolnienia nie wziąśc dla dobra maleństwa. Boję się , żebym znów nie straciła dziecka. :-( A pozatym moja nerwówka w pracy mnie wykańcza:-(
Nawet się nie zastanawiaj, musisz dbać o siebie i dziecko.
Ja nie pracuje, skończyłam studia i nie zdążyłam znaleźć pracy.

Sheeppy ale można takimi się smarować, na których jest napisane, że od 3 miesiąca?
 
Dziewczyny to jest olejek : Bio oil. Mysle ze mozna poszukac go gdzies w aptece w Poslce my wprawdzie nabylismy go w UK.Jest tam napisane ze trzeba zaczac go uzywac od pierwszego trymestu i ze niby powinno nacierac sie nim 2 razy dziennie.Ja narazie nacieram sie wieczorami : brzuszek , cycuszki, boczki(niestety:wściekła/y:) no i nogi i pupe)

Kina- wydaje mis ie ze mozesz isc na zwolnienie w kazdej chwili, moja przyjaciolka nie lubila strasznie swojej pracy, szef ja wkurzal, poszla do lekarza zagadala i dostala zwolnienie do konca .Sprobuj wszegolnosci jak masz zagrozona Ciaze- teraz tylko sie liczy twoje malenstwo!!! POWODZENIA;-)
 
Kingus- to jest ten olejek , jest napisane ze jest bezpieczny podczas uzywania we wczesnej ciazy http://www.bio-oil.info/en

Madzia- Milo cie zobaczyc, heh moze kazda powinna swoje zdjatko wsadzic.
Sheeppy- Sliczne zdjecie - piekny synus :D no i mamcia oczywiscie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry