reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

To znow ja ;-) Ostatnio bardzo czesto zastanawiam sie co tam slychac u Zielono_mi, bo baaardzo dawno sie juz do nas nie odzywala... Wiec kochana Zielono_mi, jesli nas czytasz, a nie masz czasu by sie tu udzielac, to BAAARDZO Cie prosze, zebys tylko w dwoch zdaniach napisala, ze jestes i jak sie czujesz. Bardzo prosze!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
ja też bulgotanie :-) ciekawe czy mi położna przystawi coś takiego do brzucha :baffled: będę u lekarza za 2 tygodnie to będzie 18 i 3 dni , ale ten czas pędzi
Zastanawiam się, też czy przed samymi świętami dla własnego spokoju iść na USG w sumie połówkowe wypada mi zaraz po świętach, pogadam z lekarzem co o tym sądzi może się wstrzymac ten tydzień i iść zaraz po między 29 a 30 grudnia
 
A jak tam u Was dziewczyny czujecie juz ruchy swoich pociech? Ja czuje jakby takie delikatne kopniaczki ale wyczuwalne na razie tylko dla mnie,zwlaszcza jak jade samochodem,albo jak sie najem.:happy:
 
Kasica212 to twoja pierwsza ciaza?Jesli tak to mozesz poczuc nawet okolo 20 tygodnia.Ja przynajmniej tak poczulam w pierwszej ciazy
 
Czesc Dziewczynki, ja juz na swoim posterunku w pracy ;-) Na razie nie ma szefowej wiec mam spokoj...
Witam Was poznym wieczorem! ;-)
Mi sie mąż nie na żarty pochorowal, od soboty meczy go goraczka, kaszel, katar, bol gardla... i lezy w lozku caly czas, a ja musze sie przy dwojce dzieci i chorym mezu (czyt. gorzej niz dziecku;-)) produkowac od rana do nocy...:sorry: A sama to tez juz ledwo co chodze, brzuch mi tak "wystartowal", ze w poprzednich ciazach w 6-7 miesiacu chyba mialam mniejszy!!! I ciezko strasznie z nim, czuje jakby wazyl ze dwie tony. Jestem w szoku jak wielka jest roznica pomiedzi ciaza pojedyncza a blizniacza jesli chodzi o wyglad i wage brzucha:szok: A co to dopiero bedzie pozniej , za miesiac, dwa, trzy...:szok::szok::szok:
LiLIann, Misza ma racje. Uwazaj na siebie abys sie nie zaraziła od meża :tak: Trzymaj sie cieplo!
cześć Dziewuszki
Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi i poszłam do położnej na pogaduchy, podłączyła mi DTP i fajnie było słychac zarówno serce jak i kopniaczki. (choć zastrzegała że nawet w 17 tygodniu może nie byc słychać). Bardzo mi sie buźka dzisiaj cieszy po tych dźwiękach.
Acha były dwa różne dźwięki, pierwszy taki głuchy dźwięk tętna to podobno pępowina pulsująca, dopiero wyraźne puk puk do było serducho.
W domowym stetoskopie nadal głucho :-)
wiedze, ze miły poczatek dnia miałaś :happy: Fajnie!

Ja ide jutro na pierwsze spotkanie z polozna w przychodni w szpitalu a potem do lekarza. Ciekawa jestem czy bedzie sluchac serca... Mam nadzieje ze tak bo bardzo chcialabym uslyszec ze wszystko jest ok... No bo w sumie nie wiem co na takiej wizycie bez usg sie robi - do tej pory chodzialm prywatnie i na kazdej wizycie maialam usg wiec bylam spokojna ze z malym jest ok, ze bije serce itp...
Trzymajcie kciuki aby wszytsko było ok :happy:
Miłego dnia życze Wam wszytskim! Trzymajcie sie ciepło bo pogoda dziś śrenia :baffled:
 
ja miałam już robione 3 razy usg, tzn co m-c, dlatego, że mam małego mięśniaka ma 2,5 cm średnicy, ale jak narazie się nie powiększa ani nie uciska na dzidziusia. Ale za kazdym razem kiedy idę mam robione usg, kolejną wizytę mam 15 grudnia już nie mogę się doczekać!!! To prawda, że nie można naduzywać usg dla włąsnego widzimisię, ale skoro lekarz, robi mi je co m-c, to chyba wie co robi!
A własnie dziewczyny mam pytanko, robiłam test na toksoplazmozę i obydwa wyniki wyszły mi ujemne, cieszyłam się z tego faktu, ale nie mam też w sobie przeciwciał i musze dbać, żeby się nie zarazić. Nie mam w domu kota i nie mam z nimi doczynienia, także nie jem surowego mięsa. Ale uważacie, że powinnam jeszcze podczas ciąży powtarzać testy na tokspolazmozę??? Jeśli tak to co ile??
 
ankzoc mi lekarz mówił, że test na toxo powinno się wykonywać trzy razy w czasie ciąży, tylko nie wiem dokładnie kiedy, ale pewnie na początku, w środku i na koniec
Ja 15 grudnie będę miała pierwszy - o zgrozo, co prawda dwa lata temu jak miałam badany wyszedł ujemny, ale potem pracowałam na schronisku z kotami
 
reklama
Do góry