reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dzień dobry Majóweczki,

nocka jak zwykle tragiczna ale zaczynam się pomału do tego przyzwyczajać. Mój starszak powtarza za Osłem ze Shreka : "zawsze może być gorzej, zawsze może być gorzej" :-) Wymęczyłam Gabę tańcami przy "Lokomotywie Pana Tuwima" i teraz słodko śpi. A propos - polecam tę płytkę, u nas góruje już chyba ze dwa lata.

Jolu no, czekamy na wieści, daj znać jak znajdziesz chwilkę...

Barmanko kochana, wiem, że taka sytuacja może zdołować ale nie pozbawiaj się radości z odwiedzin kuzynki, ciesz się!

ela oj, znam tego cholernego wirusa, mój Andrzej 3 razy lądował z tego powodu w szpitalu. Trzymaj się!

tsarina, Aga _k_m , Barmanka kurcze no, proszę nie kusić procencikami bo ja też raczej do tych pijących należę :-)

Dziewczyny, mam do Was bardzo ważne pytanie.
Zaczynam poszukiwanie niani, od 4 stycznia wracam do pracy :-( Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy wyborze opiekunki??

A tymczasem miłego dnia dziewczynki! :-)
 
reklama
Witam dziewczyny!!!

Widze, że same najlepsze tematy: zakupy, alkohol, jakieś mianowania na prezesa:)
U mnie porterówka jeszcze stoi nieruszona, ale krem kawowy już prawie połóweczka poszła.
Ja tak jak Mamamatysia, latem wolę piwko, a zimą już nie mam na nie takiej ochoty:)

My też jeszcze w gondoli jeździmy, tnz Julek leży :) ja pcham.
Wczorajsze marudzenie mojego synka przedłużyło się do 3 w nocy, ale mam takie zdanie jak Wy laseczki, mianowicie byleby zdrowy był to moge pół nocy się z nim bawić:)

Barmanko nie trzeba karteczek ze spowiedzi od chrzestnych.

Jolu czekamy na dobre wieści:)
 
Nino miłej kafffki, zazdroszczę wyjścia!

mamamatysia, Aga_k_m mój M nigdy nie biadoli gdy sobie coś kupię, nie dlatego, że jest taki hojny, oj nie! On po prostu nie zauważa gdy kupię coś nowego! Mogłabym w worku pokutnym łazić, o n by i tak nic nie powiedział....

A ciekawe gdzie gaduła m&m's się podziewa??
 
nina2003 a u nas potrzeba karteczki, mało tego, dzień przed chrztem musimy z rodzicami chrzestnymi iść na 2 godziny na jakies nauki....
 
mamamatysia, Aga_k_m mój M nigdy nie biadoli gdy sobie coś kupię, nie dlatego, że jest taki hojny, oj nie! On po prostu nie zauważa gdy kupię coś nowego! Mogłabym w worku pokutnym łazić, o n by i tak nic nie powiedział....
A ciekawe gdzie gaduła m&m's się podziewa??

Mój M nie narzekał dopóki nie wpadłam w wir zakupów:-).Jak mu konto zaczęłam czyścic to się odezwał...rykiem lwa:sorry:.

Właśnie rano nadrabiając posty zastanawiałam się co nasza M&m's porabia?
 
A ja lubię minę mojego M, gdy pod koniec miesiąca śledzi wydatki na karcie kredytowej i drżącym głosem pyta: kochanie, gdzie wydałaś na raz 300zł? :-)
 
reklama
Ankzoc ja też dziś odpuszczam sobie, tzn na spacer pójde ale taki półgodzinny. Prasowanie Julka już zrobiłam z rana, jeszcze nasze prasowanie no i pranie rogówki bo jest kremowa i cała w plamach po ulanym przez Jula mleczku.Obiad wczorajszy hihi.
 
Do góry