reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ankzoc ja też dziś odpuszczam sobie, tzn na spacer pójde ale taki półgodzinny. Prasowanie Julka już zrobiłam z rana, jeszcze nasze prasowanie no i pranie rogówki bo jest kremowa i cała w plamach po ulanym przez Jula mleczku.Obiad wczorajszy hihi.
O, to może i do mnie wpadniesz poprasować? Mam górę prasowania... A obiad też wczorajszy :-)
 
Ja mam dziś lenia.Za chwile muszę budzić Fifika(a tak pieknie spi juz godzinkę):wściekła/y: bo Mateusza muszę odebrał ze szkoły. Temperatura zaledwie 3 stopnie i nie chce mi sie iść...brrrrrrrr.
Znalazłam przepis na szybki i tani obiadek ale chyba zaserwuję tylko wczorajsza zupę a wieczorkiem wyciągnę M na jakieś żarełko(Mateusz jedzie do dziadków na cały weekend:tak::tak::tak:).
Mamstud-No właśnie .Jak mieszkanko.Chwal się tutaj zaraz:-).
 
reklama
no i Gaba się obudziła, oj jak ona szybko śpi! :-) Miłego dnia Majóweczki, zajrzę wieczorkiem :-)
Nina2003 oj przydałby się dzień wolny... Albo noc, tak dla M :-)
 
Do góry