reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

wow, dziewczyny u nas tu jak na rynku. Zrobilam sobie kawusie i czytam Was. Juz jestem uzalezniona od forum. Tu jestem od niedawna, ale podoba mi sie bardzo, oprocz tego jestem na "majowych sloneczkach" na parenting.pl tam tez fajne dziewczyny.
Poki co dziewczyny zabieram sie za obiadek. Pulpety mielone w sosiku koperkowym, zapraszam ;)

hej tez mialam dzis pulpety na obiad!!!!
hiiiii
smacznego!!!;-)
 
reklama
wow, dziewczyny u nas tu jak na rynku. Zrobilam sobie kawusie i czytam Was. Juz jestem uzalezniona od forum. Tu jestem od niedawna, ale podoba mi sie bardzo, oprocz tego jestem na "majowych sloneczkach" na parenting.pl tam tez fajne dziewczyny.
Poki co dziewczyny zabieram sie za obiadek. Pulpety mielone w sosiku koperkowym, zapraszam ;)

to miala byc odpowiedz do isabeli!!!jescze sie tu gubie a jak sie zaklada te suwaki???
 
Krystyna zebysmy mogly obejrzec zdjecia dodaj je do postu. Czyli: klikaszna odpowiedz, na dole masz taki podpunkt jak "dolaczone pliki" - kliknija na "zarzadzaj zalacznikami". Pojawi sie okienko, w miejscu "przeslij plik ze swojego komputera" kliknij "przegladaj. Dodaj zdjecia, kliknij "wyslij" zaczekaj, az zdjecia pojawia sie pod okienkiem. Nastepnie zamknij okno. Upewnij sie, ze pliki pojawily sie w "zarzadzaj zalacznikami" i zatwierdz odpowiedz. Wydaje sie trudne, ale to super proste i bedziemy mogly powiekszyc Twoje zdjecia :)
Powodzenia. Czekam na efekty :)
 
Cześć dziewczyny, dawno tu chyba się nie odzywałam ale czytam regularnie. Przede wszystkim witam wszystkie nowe majóweczki, fajnie że jest nas coraz więcej. Choróbsko widzę panuje w dużej części. Ja juz sie trochę podleczyłam i od dziś zaczynam spacery, chociaz króciótkie, bo inaczej to chyba zwariuje w tym domu. Nudzę się potwornie i robię się coraz bardziej leniwa, nie wiem, może to ta choroba, juz druga od początku ciąży ,mnie tak rozbiła. :-( Nie wiem czy tylko ja tak mam ale dalej nie mam większego apetytu, mało na co mam ochotę, dalej drażnią mnie zapachy. Kiedy to minie, czy ja jestem jakimś okropnym wyjątkiem? Pozdrawiam
 
Ja, gdyby nie rosnacy brzuch w ogole nie czuje ciazy. Na poczatku owszem mdlilo mnie i zemdlalam kilka razy (!!!!) To moja 3 ciaza, najlepiej ja przechodze. W poprzednich do 5 miesiaca mialam nudnosci i wymioty i nie byly to poranne nudnosci, ale calodniowe.
Teraz czuje sie fantastycznie, jestem bardziej leniwa i strasznie duzo pije (ok 4-5 litrow dziennie, glownie soki) - to napewno dlatego mam juz taki wielki brzuch. Ale generalnie czuje sie jak nie w ciazy :)
 
reklama
Jusmarwoj- ahahaha przejdzie przejdzie ci :-D ja zaczynam jutro 15 tydzien i w niedziele napisalm sie soku z kapusty kiszonej i wszystko zwrocilam :baffled:
I zapachy wciaz mnie draznia ;-) ale troche mniej :-p.
Zdrowka ci zycze kochana :tak:
 
Do góry