reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Barmanka jak jest imię dla Marysi to Marysia we własnej osobie też napewno się pojawi:tak: tak przynajmniej w mojej rodzinie jest - ja wiedziałam, że Mateuszka robimy, moja ciotka wiedziała, że robi Julkę z Wujem, a potem Wiktorka;-) może to kwestia nastawienia a może przypadku... ale myślę, że Marysieńki się doczekacie:tak:
Dzięki za wsparcie, dobrze wiedzieć, że ktoś się boryka z tym co ja... właściwie to ja początkująca jestem...
Narazie jak myślę ile rzeczy Matiemu szkodzi to wolę wogóle nie jeść - tzn straciłam apetyt zupełnie. Dziś zjadłam tylko bułkę z wędliną i hot-doga (mąż na obiadku firmowym)... Zaraz wchodzę na te Twoje przepisy bo karmiąca musi się przecież najadać inaczej można pokarm stracić:szok:
Powiedz mi jeszcze kochana, ile brać tego wapna? Łykasz też jakieś witaminki? Mam jeszcze sporo Prenatalu on jest dla ciężarnych i karmiących, może by się nadał?
 
reklama
Saro podpowiem Ci, że nie wolno jeść wędlin - często zawierają mleko albo jego pochodne, a tym bardziej hot-dogów. Bułka do nich też z pewnością trąci mlekiem, a w parówce aż się boję co może się znaleźć....
 
Monika to przestawienie na butelkę musiało być dla Was trudne.. Dlugo maluszek protestował i głodował?
Gdybym chciała karmić sztucznym mlekiem to Mati miałby traumę.. Zrobię co mogę, żeby tego uniknąć, ale łatwo mi nie będzie (fanka maślanki z owocami, naleśników z twarożkiem, serków wiejskich, past rybnych, czekolady z orzechami itp itd:hmm:)
Z drugiej strony czasem sobie myślę, że małe dzieci łatwiej zapominają.. Odstawienie roczniaka to już wyczyn..
 
Mamstud no właśnie - pięknie - może przerzucę się na bretharianizm czy jak im tam.. Ci co się żywią powietrzem;-) idę już te przepisy poczytać..
 
ja jak ogladam te wasze dziewczynki to tez chcialabym miec takie slicznotki ,w sukieniusie ubierac a nie ino spodnie spodnie.......ale moj maz tez niestety same chlopaki w rodzinie .wsumie mam coreczke niestety juz nie na ziemi ale jest, byla urodzila sie w osmym mscu bardzo chora i zmarla po dwoch dniach,ale w moim sercu bedzie na zawsze.

jakbym byla jeszcze kiedys w ciazy to i tak mam imie wybrane bardzo podoba mi sie marta czyli moje:-)ale ze wzgledu zeby nie mylic wybralam martyna i tak bym wolala martusia:tak:.moze kiedys jeszcze bede miec corenke
.
co do imion naszych pociech jak mnie denerwuja ludzie ktorzy mowia do mojego starszego syna olivier a on ma oliver bez i ,abo teraz do xavera -ksawery a zawsze mowie ze tak nie ma na imie.wam tez tak zmieniaja?
 
Mamstud no właśnie - pięknie - może przerzucę się na bretharianizm czy jak im tam.. Ci co się żywią powietrzem;-) idę już te przepisy poczytać..
Najważniejsze jest czytać etykiety, nie jeść niczego niewiadomego pochodzenia i fast foodów.... Ja od ponad 2 miesięcy daję radę. Przy skazie trzeba też odstawić :
- wołowinę i cielęcinę,
- jajka,
- ryby,
- kakao,
- orzechy,
- soję.
Moja córcia dodatkowo nie toleruje kurczaka...
 
Witam Majóweczki.Widzę, ze dzisiaj wena dopisała .Aż 3 stronki;-).Pamiętacie w ciąży było z 17:-).My dzisiaj cały dzień u dziadków na wsi więc teraz powoli nadrabiam.po kolei:
Futuremom-Rodziłam w prywatnym szpitalu w Katowicach,a data 2 maj rzeczywiście super(święto flagi-jak uświadomił mi starsza).Leżaczek mamy odkąd Fifi skończył 3 tygodnie.Wibracje (zwane też "trzęsidupkami) sprawdzaja się w 100%.Mały śpi jak mops:-).Niestety jeszcze z dwa miesiace i bedziemy musieli zamienic go na krzesełko do karmienia.
Confi-Jak bym moja teściową słyszła z tymi włoskami;-)
M&m's-Zakupiłam chustę o rozmiarze M(38-42) a powinnam kupić S(36) chociaz noszę rozmiar 38/40.Chusta ma 4,8 m a powinna mieć 4,2:baffled:
Kasiu 1208-Krzesełka ogladamy oto moje typy:
KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY ACTIVE

Krzeselko do karmienia, SUPER CENA TYLKO 199zł

KRZESEŁKO DO KARMIENIA BETTY KRZESEŁKO+STOLICZEK
Nina 27-myslę, że 2 godz jazdy to spokojnie jesli mała lubi fotelik samochodowy.Masz dwie godziny do Szczyrku to skąd jesteś jeśli mozna spytać bo mamy podobne odległości:-).
Marzenko80-Jesteśmy rówiesniczkami:happy:
Saro1983-Jesli znajdziesz jakieś przepisy to podrzuć;-)
 
dziewczyny dzięki za odpowiedzi...i to właśnie chciałam usłyszeć:tak: powiem Wam, że to nawet nie chodzi mi o podróż tylko.. jak mała zareaguje na zmianę powietrza..mój brat do dzisiaj (a jest dorosłym chopem:-)) może zapomnieć o górach...tak czy tak za dwie godzinki wyjeżdżamy:-)

mamamatysia
koło Katowic:-)
 
reklama
Do góry