reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
kochani ja tylko na chwilke.... potem was oczywiście nadrobie, ale mam pare rzeczy do zrobienia teraz ;-) (tata z synkiem na spacerku, więc ja mogę co nie co porobić w domku :tak:)

Confi - powiedz mi czy z tą chustą przychodzi jakiś poradnik z ilustracjami jak wiązać tą chustę? jeśli nie to skąd wzięłaś taki poradnik? może masz to w formie pdf? to podesłałabym ci mojego @ :tak:
och nie mogę się tej chusty doczekać :-D:-D mam nadzieję że szybko nauczę się ją wiązać...
 
jedną ręką jem szybkie śniadanko, drugą piszę do was ;-)

tikanis, ja wiem że Nivea jest bardzo gęsta i ciężko ją rozsmarować, ale właśnie w przypadku odparzeń (czerwonych plam) sprawdza się on bardzo dobrze, chodzi o to że kładzie się grubą warstwę tego kremu, nie cienką jak w przypadku Bepanthenu :tak:
no ale każda mama wybierze taki kosmetyk jaki jej najbardziej odpowiada :tak: metodą prób i błędów szukamy tego właściwego...

aneteczka, oj brzydko zachowali się teściowie :-:)-( na pewno było to dla was bardzo przykre...:-(

Monika z dwojga złego, dobrze że choć druga babcia jest super :-)

kasia, zazdroszczę wam tak dużej rodziny :zawstydzona/y:

tsarina, ja nie pomogę, bo mimo iż Marcelek ma skaze to on nigdy nie robił spienionych kupek :no: kilka razy zdarzyła się kupa ze śluzem...

martalis...oj widzę że u was też rodzinne niesnaski :-(

Roxy, mamstud używała tej maści, chwaliła sobie - z tego co pamiętam. kochana ja też ma 30 lat :zawstydzona/y::szok::-p i Marcelek jest moim pierwszym dzieckiem... gdybym wiedziała że to takie boskie uczucie to bym wcześniej zaczęła ;-) oczywiście z moim obecnym mężem, bo poprzedni partnerzy to się nadają........... w miejsce "....." same wpiszcie sobie to co wam pasuje :-D
chciałabym jeszcze 1 lub 2 dzieci, ale latka już nie te :-:)-( a z drugiej strony nie chce krótkich odstępów lat między dziećmi bo chce się nacieszyć nimi.... ciężka decyzja, naprawdę:-(
czasem to żałuje że w wieku 20 lat wpadeczki nie zaliczyłam :zawstydzona/y::-p:-p choć tak jak pisałam wcześniej, moim uwcześnie partnerzy nie nadawali się na ojców :baffled: no cóż, tak musiało się stać jak się stało.... trochę żałuje...ale...zobaczymy co nam los przyniesie :-D:-D
 
Roxy, barmanka-ja tez odkładałam decyzję o macięrzyństwie, co prawda ja jeszcze 30 nie mam, tylko 28. Na początku były studnia, jako że studiowalismy obydwoje dziennie nie chcielismy mieć dziecka, poza tym akademik nie jest najlepszym miejscem do wychowywania potomstwa. Potem chcieliśmy znaleść pracę, jak był juz praca, to mieszkania nie było, tylko wynajmowane.Teraz gdy juz czułam sie pewnie, że finansowo damy rade, że mamy gdzie mieszkać, że jesteśmy po ślubie zdecydowliśmy sie na dzidzie. Ja w sumie nie żałuje, że dopiero teraz mam synka. Miałam czas na zabawę, na dotarcie sie siebie nawzajem, a teraz przyszedł czas na macierzyństwo, jako kolejny etap życia. Tez chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, myślę ze za 4 lata, bedzie w sam raz:-)
 
Ostatnia edycja:
martalis,swieta racja:-)najlepsze jest to ze mala ma dopiero 3 miesiaca a ja juz nie pamietam jak to bylo bez niej:tak: barmanko,u mnie sytuacja byla troszke inna,my jestesmy juz razem ponad 9 lat ale przez ten okres troszke:-D poszalelismy:crazy: no ale w koncu nadszedl ten czas i jest super,extra,pieknie. a wogole co to za pora na sniadanko?????:-D anateczka,tez bym chciala jeszcze przynajmniej jedno dziecko ale tak jak pisze barmanka lata juz nie te:-(zanim mala sie troszke odchowa to moze byc za pozno,chociaz w roznym wieku ludzie maja dzieci,no zobaczymy:-)
 
kochani ja tylko na chwilke.... potem was oczywiście nadrobie, ale mam pare rzeczy do zrobienia teraz ;-) (tata z synkiem na spacerku, więc ja mogę co nie co porobić w domku :tak:)

Confi - powiedz mi czy z tą chustą przychodzi jakiś poradnik z ilustracjami jak wiązać tą chustę? jeśli nie to skąd wzięłaś taki poradnik? może masz to w formie pdf? to podesłałabym ci mojego @ :tak:
och nie mogę się tej chusty doczekać :-D:-D mam nadzieję że szybko nauczę się ją wiązać...
Barmanko niestety instrukcji nie dostałam ale mam dla Ciebie to
chustomania podwójny X
to wiązanie w którym ja noszę

a tu możesz sobie wybrac to co Cię interesuje
chustomania Instrukcje

i jeszcze tu...
Instrukcje wiązania - CHUSTY, WÓZKI, NOSIDŁA, NOSIDEŁKA i inne rzeczy dla dziecka i rodziców

filmiki sa bardzo przydatne :tak:

aneteczka współczuję takich teściów...matka mojej bratowej jest taka sama ale w stosunku do mojej mamy która przecież też jest babcią dzieciaków mojego brata...
potrafi w obecności mojej mamy wziąć starszaka na kolana i palnać " a ty Oliwierku tamtej babci nie znasz prawda?" co jest bzdurą...no ale cóż, słoma z butów wystaje na kilometr, chyba nie muszę mówić jak moja mama się wtedy czuła :crazy::baffled:

my byliśmy dziś na Westerplatte i trafilismy na jakies masowe poszukiwania niewypałów..wszystko ogrodzone i odgrodzone...
nie chciało nam się pakowac na górę po schodach więc w sumie wycieczka bez sensu :-D
nasza suka skorzystała bo się wypluskała w morzu :tak:
 
Confi, dziękuje za linki, już sobie zapisałam w ulubionych. w wolnej chwilce przejże.

Roxy, pytasz dlaczego tak późno śniadanko? :sorry2: bo dziś w końcu postanowiłam odespać, i ściągłam z wyrka mego szanownego m by zajął się synkiem :tak: potem wygoniłam ich na spacer, a ja wzięłam się za nadrabianie zaległości w sprzątaniu ;-) robiłam kila rzeczy naraz - efekt: poparzyłam się żelazkiem (jak to sie pisze - przez "z" czy "s":baffled:)
 
reklama
Śniadanko o 14 to u mnie norma.Czasem to nawet o nim zapominam i jem dopiero obiadokolację jak M wróci z pracy:baffled:.
Tak jak Barmanka wzięłam się za porządki: mycie okien pranie zasłon,zmiana, pranie i prasowanie pościeli we wszystkich trzech łózkach,i sprzątanie całego domu po trzydniowej(niedopuszczalnej przy wziewach)przerwie.Zdążyłam jeszcze obejrzeć "Magdę M" i przy okazji zauważyłam że Fifi staje się posiadaczem trzeciego zęba:szok:!!!Jak tak dalej pójdzie to na pierwsze urodziny bedzie posiadaczem pelnego uzębienia:rofl2::rofl2::rofl2:.
Teraz objadam sie pyszniutką tortillą i popijam białe winko.
Czy wy wieczorkami tez macie taki koński apetyt?Może to przez to całodzienne niejedzenie:baffled:???
 
Do góry