reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

My przezyliśmy najazd teściów, teraz mamy spokój:-DTroche mi przykro było bo tesciowie ciąglle opowiadali o swojej drugiej wnuczce, jak ja coś o Misiu zaczełam to oni a tamta to i to:crazy:Nawet mój M był zły, a on zazdrośnikiem nie jest.Tylko to tak bardzo biło po oczach że szok. Na tapetach telefonów też oczywiście tamta wnuczka, jak mój m powiedział do teścia że teraz też ma drugiego wnuka i może by zmienił, to ten powiedział jak im obudwoje zrobi zdjęcia to zmieni:baffled:Trudno przynajmniej pierwszy raz mój M przyznał mi racje, ale widziałam ze cholernie przykro mu było ze faworyzują tamtą.


:-)

Wypisz, wymaluj jak u mnie. U moich teściów nie znajdziesz zdjęcia mojego starszego synka( My też mowimy na niego'' MISIO''). Chałupę okupują zdjęcia Grzesia, bratanka mojego męża. Grześ jest mlodszy od mojego Mikołaja o miesiąc. Grześ ma bardzo wysoki iloraz inteligencji, zdolny ponad swoj wiek.Jakbyście posluchaly co on potrafił mając rok to byscie zwątpiły. Szczerze to ja ich faworyzowanie mam poprostu w dup....Mój synek ma drugą babcie ,która kocha go ponad miarę i to mi wystarcza. Drugiego wnuka jeszcze nie widzieli bo nie bylo okazji. Zobaczą go dopiero w przyszlym tygodniu.
 
reklama
ja również córkę urodziłam jak miałam 21 lat i szkołę ale z M daliśmy rade :tak:
moi teściowie na szczęście po równo traktują swoje wnuki a powiem wam że mój Filipek jest 15 wnukiem mojej teściowej :-p
 
tsarina masz dobre zdrowie kobietko! U mnie pojemność do 3 piw (1,5l) przed ciążą, teraz po takim poście to pewnie po jednym by mi się język plątał;-)[/B]

Tak, wlasnie....
Mialam napisac to samo tsarina!
Ja teraz po tych 6 piwach jechalabym na sygnale do szpitala, zeby mnie ratowali :-) Napewno nie podolalabym takiej ilosci. Szczegolnie po takim poscie.

tsarina oj Ty szalona ;-);-) 6 piw :szok::szok::szok: wow dobra zawodniczka jestes :tak::tak:a poza tym to fajnie mezowi powiedzalas o tym domu, ze u siebi moglas gdzie chcesz he he he:-D

tyle miłych słów pod moim adresem, a ja nawet nie w formie, bo ja od 4-6 piw imprezy zaczynałam... aż sobie to musiałam w jednym poście umieścić;-)

ja mam pytanie, bo coś mnie niepokoi. Jak wyglądają te spienione kupy dzieci ze skazą? i jak generalnie ją rozpoznać? no i czy jak ciągle podaję Izie jedno mleko Bebiko, to nagle może jej sie odmienić i może dostać skazy?
 
Dziewczyny, pilnie szukam wydanie lipcowego gazety Twój maluszek!!!

Gdyby któraś miała to dajcie proszę znać na priv. Odkupię, bardzo mi zależy :-)
 
ja mam pytanie, bo coś mnie niepokoi. Jak wyglądają te spienione kupy dzieci ze skazą? i jak generalnie ją rozpoznać? no i czy jak ciągle podaję Izie jedno mleko Bebiko, to nagle może jej sie odmienić i może dostać skazy?

Alergia na bialko mleka krowiego może się ujawnic w każdej chwili nawet u dorosłego. Nie wiem jak wygląda spieniona kupa. Mój starszak miał skazę ale robił kupy ze śluzem,nigdy nie byly spienione.
 
moj oliver tez sie nie mogl doczekac kiedy sie urodzi braciszek ,no ale tak jest kyzdy ma troszke zazdrosci w sobie.przejdzie mu napewno,teraz sie cieszy bo juz idzie sie bawic z malutkim a najwiecej wlasnie "rozmawiaja "ze soba .maly jest tak wpatrzony w starszego ze szok.
pisalyscie ze dziadkowie" faworyzuja " wnukow jest cos w tym,moja mama np tez wiecej byla za oliverem ale od jakiegos czasu juz bardziej za synem mojej siostry bo ona po rozwodzie ,wnuczek bez ojca i biedactwo jest,moja mama ma go codziennie a moje dzieci nie i powinni sie bardziej cieszyc jak przyjezdzamy na wakacje.tak samo na tel kom.ma foto od drugiego wnuczka.moja siostra zadowolona ze mama sie nim zajmuje bo ma spokoj caly dzien ,bo ona ma cukrzyce i nie moze sie denerwowac ,normalnie paranoja.o tym bym mogla ksiazke napisac tyle tego jest.
 
Monika to się nagimnastykowałaś z tym karmieniem Mikołajka, nas też to czeka.. Całe szczęście, że już wszystko ok. A czy to uczulenie może zostać na zawsze czy raczej jest związane z wczesnym dzieciństwem?
Roztwór ze sterydem kazał doktor nakładać raz dziennie przez 3-4 dni aż zejdą zmiany, bez buzi i całej główki. Mati miał takie suche, szorstkie łydki od urodzenia, drobną wysypkę na ciałku która pojawiała się i znikała i ciemieniuchę. (Jak już wspominałam moja ex-pediatra od siedmiu boleści uspokajała mnie że dzieci tak mają:angry:) W ostatni piątek ta wysypka na ciałku się pojawiła mocniej niż zwykle i już nie chciała zniknąć.. nadal jest widoczna ale od wczoraj po tym płynie się poprawiło troszkę.
Aneteczka super to krzesełko do karmienia:tak: Nie wiedziałam, że takie ceny są, muszę już kaskę odkładać..:szok:
Tsarina wydaje mi się, że jak kupka już w pieluszce to nie poznasz czy się pieniła... Najlepiej trafić na akcję;-) jak rozpoznać skazę to może Barmanka albo Mamstud się wypowiedzą bo ja jeszcze nie zdążyłam o tym poczytać, dopiero wczoraj lekarz u nas stwierdził a nigdy się tym nie interesowałam. U nas to ciemieniucha, wysypka i odparzona pupa na którą nic nie pomaga są objawami. PS ja z Tobą nie pije!!! Chyba, że herbatkę;-)
 
Witajcie mamusie:-) nie bylo mnie caly weekend,zrobilismy sobie wolne i troszke pobalowalam:-D,dziec zostal z babcia zakochanej w niej:tak:a rodzice poszli w tany:-) Dziewczyny mam pytanko,czy ktoras z Was uzywala masci znieczulajacej emla przy szczepieniach,mamy w srode szczepienia i nie wiem czy jest sens smarowac ta mascia,czy ona wogole cos daje???? Milego dzionka zycze. Z tego co tu piszecie to widze ze tylko ja zostalam mamusia po 30:-(,gdybym wiedziala jak to fajnie pewnie wczesniej bym sie zdecydowala:-)
 
reklama
Do góry