reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

monika dla mnie wydanie 150pln na dwie sztuki pajacyków to głupota-powtarzam dla mnie.mothercare to droga firma i dla mnie nic nadzwyczajnego nie produkują.

Ale ja napisałam że zapłaciłam 150 pln za 2 komplety po 3 sztuki !!! :-) Czyli za 6 sztuk! A o ile się nie mylę to płaciłam za komplet około 69 pln (bo brałam przecenione)
To wychodzi za pajacyk mniej niż 25 pln! Taniej niż np. badziewne (moim zdaniem), bo z odpadającymi napami pajacyki cococlub.
Te z mothercare po kilkunastu praniach wyglądają jak nowe, bawełna jest mięciutka. Nawet mój mąż który nie odróżnia bawełny od zamszu ;-) i ogólnie nie zna się na materiałach, jak ubiera małą w coś z mothercare (a nie wie co jest z tej firmy a co z innej) powtarza za każdym razem - "to chyba te lepsze", bo różnicę widać i czuć od razu.
Nie da się tego oszukać - jakość ich produktów jest naprawdę najlepsza. Są drogie, to fakt, ale ubranka kupowane po przecenie i w kompletach wychodzą taniej niż gdzie indziej :tak: pomijając świetny design, kolory, śliczne wzorki i patent na łapki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
m&m's
też tak sobie pomyślałam. Ale ja się naprawdę tymi ciuszkami (bodziakami i pajacykami) zachwyciłam.Takie poważniejsze ubranka tej firmy też są śliczne, ale tu już cena sama wywala oczy z orbit :rolleyes2:
Jak widzę że coś jest dobre, to chwalę. Sama gdybym wiedziała wcześniej nie wyrzuciłabym w błoto kilku stówek za ubranka których nie albo nie użyłam (ze względu na to że ograniczyłam się tylko do pajacyków - wygoda), albo okazały się naprawdę kiepskiej jakości :sorry2:
 
moniqsan mas zracje z mothercara sa swietnej jakosci ale ja najbarzdiej lubie te z nexta sa superanckie, material bomba i te wzorki....
a oto zdjecia w spioszkach i ramperkach
 

Załączniki

  • 100_6574.jpg
    100_6574.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 50
  • 100_6879.jpg
    100_6879.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 51
justysia21
też mi się bardzo podobają nextowe. i pewnie też bym kupowała, ale nie znalazłam sklepu który je sprzedaje. Widziałam rampersy tej firmy - są śliczne

PS. mamy takie same wózki :tak: (przynajmniej gondole)
 
tez sie nad nim zastanawialam ale jakos nie przemawialy do mnie te kubelkowe spacerowki i male kolka z przodu.... a jak on sie Tobie sprawuje?/
 
reklama
Na razie większość plusów.
małe kółka też mnie odstraszały, ale jak dotąd sprawdzają się świetnie w każdym terenie - i na dołkach, i w piachu, w lesie, na trawie.
No i najważniejsze że się tak super składa (i rozkłada -jedną ręką, ma gazowy tłok), bo my bardzo dużo jeździmy autem i potrzebowaliśmy bardzo tej opcji :tak:
A kubełka jak się sprawdzają dopiero zobaczę :confused:
 
Do góry