reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Aga k_m-mi brzusio też sie nie obniżył,dalej jest wysoko. Może ja już tak mam, czytałam że nie wszystkim kobietą sie obniża. ...............zobaczymy
 
reklama
Witam. Oczywsicie nadal jestem 2w1. Chyba jestem najbardziej zatwardzialą ciezarówka na tym forum. Tyle po Terminie i nadal nic sie nie dzieje :( jutro szpital wiec dzis musze wszystko posprzatac i sie przepakowac bo nie bede wszystkich rzeczy brala do szpitala jak nie bede rodzic. Chodze i powtrzymuje sie od placzu ale placz i tak mi nic nie da. A te wasze dzieciaczki to sa sliczniutkie. Normlanie do schrupania.
 
a ja sie melduje w dwupaku chyba juz nie wiele nas zostało z brzuszkami :biggrin2:

imagination- Kochana Tomuś jest poprostu boski, te czarne włoski i pultyniki - podobny do tatusia

k.m- oj kochana wspolczuje ci tego porodu, no ale taka nasza natura :-(, az mi sie lezki zakreciły jak czytałam o tym, ze sie poplakalas i ta reakcja meza to naprawde musi byc niezpomniana chwila, ja jeszcze w dwupaku, wiec narazie moge tylko poczytac o waszych odczuciach. Synuś jest boski :-)

justyna0- fajny chłopaczek ten Mrcelek

slonkoonline- kochana wspolczuje ci tego, ze jestes sama, ale pociesz sie kochana, ze ja tez caly czas jestem sama wprawdzie do czasu powrotu meza z pracy i nie mam ani kotka ani pieska i zadnego zyjatka, no chyba ze bakterie :-D
kochana ja mam rozwarcie na 4 cm i mialam przy tym skurcze ale sama juz wiesz jak to u mnie jest, podobno najgorszy kryzys przychodzi przy 7 cm

patusia85- wspolczuje ci kochana i trzymam kciuki

CONFI- KOCHANA CO Z TOBA??
 
Ostatnia edycja:
aneteczko - oby to był jakiś wskaźnik dla nas!! zaczynają mnie denerwować te uwagi, że .. "ojjj brzusio tak wysoko - to jeszcze chyba z miesiąc?? no a jaki już pokaźny...", ehhh

w środę idę do gin - zobaczymy co tym razem powie..

Dziewczyny martwiące się o confi - spokojnie.. do wczoraj nadal była w dwupacku. Jesteśmy w stałym kontakcie tel., także jakby coś się zaczęło dziać - dam Wam znać.. :happy2:
Po prostu dla własnego zdrowia psychicznego, póki co nie będzie wchodziła na forum (wiecie - wieści z porodówki, a Ona nadal czeka..).
Uszanujmy jej wolę, no i trzymajmy mocno zaciśnięte kciuki za jej szybką akcję P:tak::-)
 
Może Confi już psozła rodzić..........

Ja własnie dzwoniłam do szpitala oddalonego o jakieś 50km od mjego pytam sie czy maja zoo, ale kazali zadzwonić za godz. jak ordynator będzie:baffled:. W sumie to sie tam troche boje rodzić, bo niby oddział jest oki,ale neonatologii nie ma.I jak mi wody odejdą to pewnie tam nie dojade.jejku........ja juz chyba szaleje

Strasznie dużo mam teraz tej wydzieliny, normalnie wkładkę juz 2 razy zmieniałam.........
 
Aga k_m- ja też mam w środę wizytę. Miałam nadzieje nie dotrzymać do środy, ale chyba bedzie inaczej....................i znowu 140zł:sorry2:

ankzoc-jej .......tobie kochana najbardziej współczuje, tyle już chodzisz z tymi bólami........:baffled:
 
aga_k_m a mnie denerwuja smsy i wiadomisci na NK z ptytaniem : CZY JUZ URODZILAS? a jak odpisuje ze nie to znowu pytania A CZEMU A KIEDY itp ;/ no poprostu cisnienie odrazu podskakuje;/ u mnie w szpitalu nie ma ZZO ale nawet jakby bylo to nie wiem czy bym brala bo to dodatkowe koszty a nie ukrywam ze raczej bym tyle kasy nie miala.
 
Może Confi już psozła rodzić..........

Ja własnie dzwoniłam do szpitala oddalonego o jakieś 50km od mjego pytam sie czy maja zoo, ale kazali zadzwonić za godz. jak ordynator będzie:baffled:. W sumie to sie tam troche boje rodzić, bo niby oddział jest oki,ale neonatologii nie ma.I jak mi wody odejdą to pewnie tam nie dojade.jejku........ja juz chyba szaleje

Strasznie dużo mam teraz tej wydzieliny, normalnie wkładkę juz 2 razy zmieniałam.........

Poszlam zrobic sniadanko, a Wy juz jestescie :-D
Dzien dobry!

a to taka tajemnica, ze tylko orydynator wie? :-D Bosze.... Moze jakbys miala mozliwosc dojechania tam, to moze i lepiej t ekm. zrobic, zeby miec ZZO. O ile ordynator wie. Bo moze to taka tajemnica, ze musi konsultowac z dyr. placowki :tak:;-)

aga_k_m Ja tez dzis rano pomyslalam, ze przenosze przynajmniej napewno ten termin podany przez lekarza. Brzuch tez mam bardzo wysoko, zaden czop mi nie odchodzil! Caly czas tylko mam ta mleczna wydzieline. Skurczy zadnych nie czuje. Jedyne tylko wtedy jak sobie brzucha dotkne.
BADZMY DZIELNE, ale ja juz bym chciala urodzic. Jakos zaczyna mnie meczyc wszystko. W lozku przekrecic sie, to same wiecie pewnie jaka masakra. Ja w nocy nie budze sie na siku, wiec jak rano wstaje to mnie wszystko tak boli, jakbym pecherz miala wielkosci przynajmniej brzucha. :baffled::dry::confused:
 
reklama
Śliczne są te kocyki z lidla..........moze sie przejdę zobaczyć co tam maja.......w sumie lidla mam jakies 15 min od domu na piechotę, trochę sie boje sama.........że wody odejdą..............:shocked2:
 
Do góry