reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witajcie,
I ja mam ostatnio melodie do spania....dziś do 10.30 prawie 11 h z jednym wstawaniem do kibelka.
Pogoda ładna się robi to i wakacje w głowie. Ja przez 8 lat małżeństwa miałam 1 wspólny urlop z mężem :-(. Przez jego prace jako kierownik budów nie dość ze delegacje to jeszcze w sezonie trudno o urlop zresztą pewnie Aga wie o czym mówię jako inspektor.
On dostawał urlop w styczniu a ja brałam w sierpniu i tak sie mijalismy. No ale to sie zmieni:tak:
Zmykam na rehabilitacje, miłego......
Zauważyłyscie ze od kilku dni jest pełnia:blink:
 
reklama
mela, anecik, mama_bartusia gratulacje!!

Witam majóweczki i melduję się 2 w 1.
U mnie nic strasznie ciężka. Brzuch mi się tak spinał że aż z bólu pot mnie oblewał ale oczywiście do rana przeszło. Z mężem w końcu troszkę sobie pozwoliliśmy no i ciepła kąpiel zrobiły swoje. Już myślałam że cosik się zacznie ale przeszło. Z drugiej strony to dobrze bo w niedzielę jedziemy na Pierwszą Komunię do mojego bratanka i koniecznie chcę tam być.
Teraz się odmeldowuję bo fajną mamy pogodę i szkoda siedzieć w domciu;-)
 
marychna21- kochana ja mam codziennie takie noce, napina mi sie brzuch, mam udezenie ciepła, ciezko mi sie oddycha nie mowiac juz o tym ze nie wiem jak mam lezec wtedy- masakra
 
Witajcie,
I ja mam ostatnio melodie do spania....dziś do 10.30 prawie 11 h z jednym wstawaniem do kibelka.
Pogoda ładna się robi to i wakacje w głowie. Ja przez 8 lat małżeństwa miałam 1 wspólny urlop z mężem :-(. Przez jego prace jako kierownik budów nie dość ze delegacje to jeszcze w sezonie trudno o urlop zresztą pewnie Aga wie o czym mówię jako inspektor.
On dostawał urlop w styczniu a ja brałam w sierpniu i tak sie mijalismy. No ale to sie zmieni:tak:
Zmykam na rehabilitacje, miłego......
Zauważyłyscie ze od kilku dni jest pełnia:blink:

Aguś - ja nie jestem inspektorem ;)) jestem inż. inżynierii środowiska (niedługo mgr - ale póki co robię praktykę w kierunku kierownika budowy). Inspekcje to potoczna forma "wpadania" bez zapowiedzi na budowę (hehe, nie raz z alkomatem;-)). Poza pracą - miałam inspekcje na swojej budowie domku (ale w tym i tak był lepszy mój M, hehe).

Ale masz racje - sezon letni nie sprzyja wspólnym wakacjom osobom zajmującym się budownictwem, inżynierią środowiska i tym pokrewnym.. Mój M - jest również z branży, i niestety przez 9 lat bycia razem - zaliczyliśmy 2 wspólne urlopy (we wrześniu):-(
 
anecik, mela, mama_bartusia - Kochane wszystkiego najlepszego - dla Was i Waszych Maluszków. Przede wszystkim - dużo zdrówka!!!
 
Witam mamusie jednak dalej jestem tutaj :tak: wczorajsza noc byla nieprzespana skorcze byly dosc odczuwalne ale co 30 min kolo 2giej co 20min a puzniej usnelam i po strachu od rana chodze wolniej bo czuje nacisk na dol brzucha, od wczoraj juz wiem ze godz zero juz blizko .termin na niedziele . dobrze nadrabiam teraz z czytaniem wiadomosci z rana ;)
 
aga, agakm- wspolczuje kochane, ze nie mozecie sobie pozwolic na wspolne wczasy z m :-(, ja jestem w owiele bardziej konfortowej sytuacji razem z mezem pracujemy w jednej firmie, ten sam biurowiec i w zasadzie dzieli nas jedno pomieszczenie, tylko ze w innych dzialach ja w sprzedazy a moj maz planowanie produkcji dla firmy, wiec wszyscy wiedza ze jestesmy malzenstwem i nie mamy problemu z urlopami:-)
 
dziewczyny a jak u was z urlopami jeśli chodzi o narodziny maluszków ? Urlopami Waszych mężów oczywiście..będziecie mogły na nich liczyć czy nie dostaną wolnego ?
Mój M dwa miesiące temu załatwił sobie taka możliwośc ,ze jak mały się już urodzi to on z dnia na dzień ma możliwość wzięcia tygodniowego urlopu...jego szef ostatnio nawet zaproponował mu dwa tygodnie, jednak ja wolę by zostawił urlop na wakacje...
 
aga, agakm- wspolczuje kochane, ze nie mozecie sobie pozwolic na wspolne wczasy z m :-(, ja jestem w owiele bardziej konfortowej sytuacji razem z mezem pracujemy w jednej firmie, ten sam biurowiec i w zasadzie dzieli nas jedno pomieszczenie, tylko ze w innych dzialach ja w sprzedazy a moj maz planowanie produkcji dla firmy, wiec wszyscy wiedza ze jestesmy malzenstwem i nie mamy problemu z urlopami:-)



confi- kochana u mnie tez nie ma problemu, przeczytaj mojego poscika wyzej
 
reklama
Do góry