reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

aneteczka- a miloszek jak moja majeczka czuja sie najlepiej w brzuszku i ani im w glowie wyjsc..... moja niunia taka zawzieta, ze pomimo tych skurczy twardo trzyma sie w srodku :-D
 
reklama
Majeczka ciągle trzyma mamę w niepewności:-)może już........................ale nie posiedzę sobie jeszcze trochę:-)w końcu gdzie mi lepiej będzie..............:tak:
 
ja was na razie opuszcze. Muszę sie ogarnoć, bo jeszcze w pidżamie siedze i skocze zapytać sie do salonu fryzjerskiego kiedy mogę przyjść, bo juz patrzeć na siebie nie moge.
Do usłyszenia
 
aneteczka- no wlasnie, mala wredotka :-D, wszystko juz w domu gotowe, mama spakowana, rodzina przygotowana, tata ciagle gada zeby wyszla a ona ma to gdzies :-D


A WLASNIE DZIEWCZYNY W SKLEPIE 5 10 15 SA SUPER PRZECENY -50% NA CIUSZKI, OCZYWISCIE WCZORAJ POJECHALISMY Z MEZEM I MUSIELISMY COS KUPIC ZOBACZCIE SOBIE NA STRONCE, CHOCIAZ NIE MA WSZYSTKICH CIUSZKOW JAK W SKLEPIE http://sklep.51015kids.eu/?id=promocje
 
ankzoc tikanis
ta piosenka to także szlagier z naszych zeszłorocznych wakacji :-):-):-)
Byliśmy w Egipcie, w hotelu 90% Włochów i oni tańczyli do tego zawsze na plaży super układ (aż się chciało patrzeć).
Notabene, tam powstała nasza kruszynka ;-)

Jeszcze była jedna taka piosenka (śpiewana po włosku), trochę podobna stylem do utworów Amy Winehouse. Nie mogę jej znaleźć a bardzo bym chciała, bo była świetna :sorry2:

A apropo's wyjazdu na wakacje z dzidzią, ja się już zastanawiam nad jakimś zagranicznym. Tylko tak dość późnawo, jakoś w październiku.
Jak myślicie, z takim półrocznym dzieckiem można by???

A te Wasze hotele (fajne, podobają mi się) były na plaży czy nie? Bo u mnie to główna decydująca sprawa w wyborze miejsca :confused:
 
Wiadomosc od mamy-bartusia....:-)

dnia 07.05.2009 godzina 21.17....
waga 3000 kilo... 52 cm...
9 punktow apgar.... przez CC
przyszla na swiat moja corcia Oliwka....
 
reklama
Do góry