reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Rozbawiła mnie prawda o kobietach, ale to raczej do facetów pasuje :-D
Moja córka też miała pasowanie na przedszkolaka ale ja jakoś nie przeżywałam bo to drugi raz :-D ( poszła rok za szybko i została w 3-latkach )

Co do nastrojów to ja w ogóle ostatnie dni mam straszne:-(. Do południa siedzę w piżamie. Nic mi się nie chce. Nawet pogoda nie sprzyja jakimkolwiek wyjściom bo ciągle pada :crazy:

Czuję się jakbym przytyła tone.
I w dodatku wkurza mnie to czekanie na wizytę do 3 listopada. Narazie jeszcze nie potrafię w pełni cieszyć się z ciąży bo początek był problemowy a teraz boję się tych badań.:crazy:
Ciekawa jestem też czy jest szansa na rozpoznanie płci w 14 tyg. Z tego co pamiętam to można rozpoznać koło 16-20 tyg ale ostatnio gdzieś czytałam że laska w 12 czy 13 tyg się dowiedziała i trochę mnie to zdziwiło :dry:
 
reklama
Ciekawa jestem też czy jest szansa na rozpoznanie płci w 14 tyg. Z tego co pamiętam to można rozpoznać koło 16-20 tyg ale ostatnio gdzieś czytałam że laska w 12 czy 13 tyg się dowiedziała i trochę mnie to zdziwiło :dry:[/quote]

Tak,tak ja tak mialam w 12 tyg, lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec co potwierdzalo sie na kolejnych badaniach.
 
A jak rozmiar Waszych brzuszków????????? u mnie tak jakby troszeczke spuchl:tak: ale w swoje spodnie mieszcze sie dalej tylko nie zapinam guzika pod paskiem zeby za bardzo jednak nie gniesc sadelka ale jak leze nadal plasko:baffled:
????????????:nerd:
 
Tak,tak ja tak mialam w 12 tyg, lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec co potwierdzalo sie na kolejnych badaniach.[/quote]

wiesz co slyszalam ze to jest mozliwe, poznalam niedawno dziewczyne ktora jest w 4 miesiacu i jak ona byla na USG w 12 tyg lekarz na 80% powiedzial ze bedzie miala chlopaka.


A co do humorkow to u mnie poranki sa spoko, ale najgorsze przychodzi poznym popoludniem, zle sie czuje jestem zmeczona i w dodatku chce mi sie wymiotowac, mdli mnie :( ble...ale jakos daje rade, troche marudze mezusiowi...i tyle :p
Dziewczyny zbieram sie na badania.
Pozdrowionka
 
jesli chodzi o rozmiary brzuszkow to moj troszke urusl, nie mieszcze sie juz w zadne stare spodnie, ale nosilam rozmiar cos kolo 34, i znajomi mowia ze nic jeszcze nie widac, ale te 3 kg przytylam:)
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie przrde wszystkim do tych, które są w drugiej ciąży. Czy zdażył się Wam upadek w pierwszej? Bo ja właśnie dziś idąc do pracy runęłam jak długa na liściach. Upadłam tak troche na bok i boli mnie udo. ale brzuch nie. Nie wiem czy iść wcześniej do lekarza, bo planowo wizyte mam na 30.10. Czy mogło się coś stać? Czuje się dobrze, ale troche się boję...
 
Katja79 ja kiedy siedzę mam największy brzuch :) poza tym raczej nic jeszcze nie widać, chyba że się najem! Zrobiłam sobie nawet zdjęcie jak wyglądam w 12tyg, żebym miała na pamiątke (w sobote zacznie się mi już 13 tyd.:). Kiedy byłam u lekarza byłam bardzo zdziwiona, że dziecko ma już troszkę ponad 6cm, a ja ciągle mam płaski brzuch.
Ja nadal przeżywam pierwsze zdjęcie mojej dzidzi, co chwila musze na nie patrzeć. Cieszę się, że dzidzi ma rączki i nóżki! :) A poza tym wydaje mi się, że na zdjęciu już widać, że to chłopiec, choć lekarz mi nic nie mówił. Ale ja się nie znam, więc to tylko moje przypuszczenia :)
Pozdrowienia!
 
reklama
Katja79 ja kiedy siedzę mam największy brzuch :) poza tym raczej nic jeszcze nie widać, chyba że się najem! Zrobiłam sobie nawet zdjęcie jak wyglądam w 12tyg, żebym miała na pamiątke (w sobote zacznie się mi już 13 tyd.:). Kiedy byłam u lekarza byłam bardzo zdziwiona, że dziecko ma już troszkę ponad 6cm, a ja ciągle mam płaski brzuch.
Ja nadal przeżywam pierwsze zdjęcie mojej dzidzi, co chwila musze na nie patrzeć. Cieszę się, że dzidzi ma rączki i nóżki! :) A poza tym wydaje mi się, że na zdjęciu już widać, że to chłopiec, choć lekarz mi nic nie mówił. Ale ja się nie znam, więc to tylko moje przypuszczenia :)
Pozdrowienia!
to duza masz dzidzie, albo moja taka mala ;-), ja pod koniec 13 tygodnia bylam i wyszlo ze ma od glowki do pupki 6 cm z hakiem
 
Do góry