reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

nina- dzieki kochana ja czuje sie o wiele lepiej, ale wiesz co jak pomysle jak mnie to szczypalo, to nie wiem czy bym poszla drugi raz, teraz przejechalam szczotka po wlosach to mnie zapiekla skora, najwidoczniej jest troche podrazniona, ale nie jest zaczerwieniona to najwazniejsze, zdjecie robilam sobie sama wiec wyszlo jakies takie dziwnie pozowane , ale co tam!
 
reklama
no i super ankzoc!!! Kurcze - to moja "fryzjereczka" mnie bardziej podcięła tydz. temu :angry: całe szczęście też mogę w kitkę jeszcze złapać (ale taką ubogą:sorry:)

no właśnie - uśmiech pewnie u fryzjera pozostał ;-)
 
Ankzoc bardzo ładnie wyglądasz! Ja się też cały czas nad grzywką zastanawiam. I widzę, że spokojnie obrączkę możesz jeszcze nosić. Ja moją musiałam zdjąć. A co się nacierpiałam przy tym, bo ręce były już spuchnięte i nie chciała zejść. A ślad małam przez dobry tydzień.
 
aga_k_m- no wlasnie wygladam jak nieszczesliwa mamuska :-D, ale jak pisalam robilam sobie je samowyzwalaczem, wiec takie dziwnie pozowane wyszlo ;-)

marzena- kochana ja nie mam z tym problemu tfu tfu nie puchna mi ani rece ani nogi, no ale za to mam inne uroki skurcze :-D
 
Witajcie

Ja po krótkiej drzemce tzn. 2 godzinnej:-D:-D:-Daż mnie łeb teraz boli.Nie wiem co mnie tak zmogło , poszłam do sklepu, potem na chwilę siadłam zaczełam oglądać tv i tak mi się błogo zrobiło. Budze sie a tu już prawie 15!!!!!

ankzoc-jak Ci zazdroszcze że masz włoski zrobione, ja tez musze się wybrać nie mogę juz patrzeć w lustrze na siebie!!!

marychna-ja też jeszcze wymazu nie miałam, ostatnio na wizycie mówił ze 4 maja bedziemy robić cytologie, ale przecież to nie to samo co wymaz. I jak pójde do niego to musze zapytać.Mam nadzieje ze sie tylko do tego czasu nie rozpakuje:confused2:

agak_m- ja też jak mi nie zrobi wymazu, to pójde sama na własną reke. I tak za wszystkie badania płace sama(bo prywatnie chodze)Nie wiem tylko czy mój gin zwleka z tym badaniem bo chce zrobić je np przed samym porodem????

Barmanka-jej jak czytałam co Tobie sie przydazyło u gina to az ciarki mnie przeszły. Cholera że tacy lekarze są. Nie dość że nie momogą to jeszcze nastraszą.
 
kurcze dziewczyny czy Wasze maleństwa też mają tak często czkawkę..bo moja mała to już z lekka przesadza..normalnie irytuje mnie to i to coraz bardziej:eek:
 
reklama
Do góry