reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

NO dziewczyny wrocilam z wizyty i takie wiesci: dokladnie to jest 34 tydzien +5 dni. Szyjka dluga na 3,7cm i zamknieta.Synek wazy 2980gram!!!:biggrin2: Powiedzial ze jak nie bede szalec z remontami to do terminu dotrwam.Tylko martwi mnie jedno pow ze lozysko jest juz dojrzale jak do porodu nie wiem co to mialo znaczyc bo nic wiecej nie pow.Takze na razie wyglada wszystko dobrze:biggrin2:Wizyta za 3 tygodnie i wtedy KTG .Jestem taka szczesliwa:tak:
 
reklama
MARYCHNA -dziekuje ci bardzo oby tak dalej no i zanosi sie ze dzidzia bedzie spora;-)A tak wogole to zycze ci w swieta duzo radosci ,spokoju wyciszenia i obysmy wszystkie dotrwaly w dwupaku do bezpiecznych terminow pozdrawiam:-)
 
Dziewczyny-życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
Życzę Wam,
by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając,
baranek potem posprzątał stoły,
a Wam zostały ... sex :-)i pierdoły:-D!!! :)
 
Kochane majoweczki!!!
Zdrowych spokojnych swiat !!!!!!wam zycze!!!!!!
Zdrowka zdrowka i zdrowka!!!!!!!a zwlaszcza dla malych kurczaczkow w brzusiach;-)!!!!
Buziaczki
 
Kochane Majóweczki
Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt.
Radosnego Śmigusa- Dyndusa, żebt sucha nitka na Was nie została!
Uważajcie na jajka- te na twardo i te bardziej miękkie!
I dużo, dużo spokoju, dla dobra maleństw!

Ja wyjeżdżam na Święta i będe bez neta do wtorku. Aż się boje Was same zostawić, bo nie nadrobie z czytaniem.

raport z pola walki:
z teściową spędziłam wczoraj samiutka cały dzionek. Nie pokłóciłyśmy się, ale blisko było, bo ja chciałam kupić rzeczy praktyczne dla dziecka, a ona najdroższe:eek::oo: Narazie żyjemy obie!

Żołnierki! Spocznij!
Macie ode mnie wolne do wtorku:eek:
 
KOCHANE DZIEWCZYNKI!!!! NIECH WAM JAJECZKO DOBRZE SMAKUJE, BOGATY ZAJACZEK USMIECHEM CZARUJE. NASZE MALE KURCZACZKI:-) SPELNIA MARZENIA: WIARY, RADOSCI, MILOSCI ,SPELNIENIA. DLA NAS WSZYSTKICH ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH:tak:;-)
 
reklama
Witajcie majóweczki kochane!!!
Ponadrabiałam wczorajsze zaległości i widzę, że temat opalania był dość długo aktywny.
Confi ale laska!!! No nie pogadasz!!! Ja wczoraj przez przypadek też oglądałam swoje zdjęcia z ubiegłorocznych wakacji i płakać mi się chciało. Wtedy wydawało mi się, że wyglądam okropnie, a teraz tak bardzo bym chciała tak wyglądać!!!
Slonko twarzy nie smarowałam, bo zawsze się boję, że przy włosach zostaną takie brzydkie plamy. Dekolt wyszedł o.k. Potem tą różnicę staram się wyrównać pudrem brązującym, żeby nie było takieg efektu maski na twarzy. Ale kurczę takie bawienie się z tymi kremami i balsamami to jest dobre od czasu do czasu. Jak będę miała się tak smarować co 3-4 dni przez całe wakacje to chyba umrę!
Paula kochana nie dobijaj mnie z tym opalaniem w domu! Ja ostatnio o niczym innym nie myślę jak o Twoim solarium. Kurcze, ale bym coś takiego też chciała!
Hanana5 już na zamniętym pisałam Ci, że fajnego tego swojego synusia nosisz! Taki duży chłopak! U mnie waga właściwie taka sama, ale w 37 tygodniu. Ciekawe jak z porodem damy radę.

A ja zdjęcia w kostiumie nie mam, ale opalenizne i tak widać. Przynajmniej ja widzę. Zresztą teraz wszędzie widzę opaleniznę!!!
 

Załączniki

  • fd1486da9b[1].jpg
    fd1486da9b[1].jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 34
Do góry