reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam się z rana :)

ursula Ja Cię świetnie rozumiem i ja już zapowiedziałam (nie wiem na ile dotarło), że w pierwszym dniu po porodzie niechce nikogo widzieć, będę zmęczona a malutką zdarzą się wszyscy nacieszyć przecież nikt jej nie zabiera na następny dzień. Jak już muszą to na 5 min ale to i tak ładne pare godzin po porodzie mój M mi wystarczy. Jak się chcą obrażać prosze bardzo ale potrzebujemy spokoju w taki dzień a nie wycieczek. Moja mama nawet mówiła, że kiedyś to było dobrze bo nikogo do noworodka nie wpuszczali przez szybkę zobaczyć i wypad a nie bakterie jeszcze w listopadzie wnosić o nie...

agaa
łapcie słoneczko póki jest

A ja dziś odcięta od świata Tour de Pologne jest w Katowicach ja pracuje w centrum wiec generalnie nas odcinają są rózne relacje co do tego jakie drogi sa otwarte, część pracodawców jest wyrozumiałych i wypuszcza wcześniej ale u mnie niestety tak nie jest no cóż.... może jakoś dotre do domu....

A była u mnie wczoraj położna i dostałam buteleczkę z Avent :D i pare różnych próbek :)
 
reklama
masakra jakas oni traktuja cie jakbys miala jakies prawa ograniczone czy cos ma byc tak jak rodzinka chce a nie ty smieszne przeciez ty jestes tu najwazniejsza i zdrowie dzidziusia beda mieli tyle czaasu zeby Ale zobaczyc ze mogliby dac ci spokoj w ten dzien albo tak jak mowilas przyjechac wieczorem. Ula stanowczo sie im postaw
 
Ja niestety nie mam jak nie iść. Wszyscy u nas byli i to dośc bliska rodzina. A mój mąż wychodzi z założenia że pasuje iść chociaż na chwile. Nie wiem jak przezyje 2 w soboty pod rząd, najważniejsze że niedaleko:)
 
No ja nie wiem co jest z tym 21 września ale wtedy urodziłam moje pierwsze dziecko jesssu 21 lat temu ;)
Magda poznan jak na wcześniaka to waga rewelacyjna- 2200... super... gratuluje im chociaż ich nie znam! Ostatnio zadzwoniła do mnie przyjaciółka (matka chrzestna Mikołajka) i płacząc mi w słuchawkę powiedziała(ze szcześcia) ze maja synka! Ja płakałam z nią tyle czasu starali sie o adopcje ...jedną ciąże straciła i juz nie mogła zajść w ciąże a tak marzyli o dziecku.... Cudowne bo oni są przeszczesliwi i 6 letni chłopczyk tez... od razu zapytał ich czy moze im mówić mama i tata..... normalnie wzruszam sie strasznie jak o tym myśle
 
Ursula moim zdaniem każda z nas ma prawo do tego aby zdecydować czy chce odwiedzin czy nie. Ja miałam dwa porody sn i cieszyłam się jak moi rodzice i brat przyszli zobaczyć Wiktora a potem Nastkę. Chociaż jakby tych wizyt było więcej to na pewno byłoby to męczące. Jeżeli miałabym cc na pewno bym się postawiła i powiedziała że sobie nie życzę odwiedzin.

Co do wesel to jak byłam z Wiktorem w 8 miesiącu ciąży to przetańczyłam całą noc na weselu przyjaciółki, czułam się rewelacyjnie, ale to był styczeń. Teraz sobie tego jakoś nie wyobrażam. Nonek powodzenia i miłej zabawy :)
 
no my iść musimy, przynajmniej mój P pojdzie sam bo to slub jego przyjaciela o którym już wiedzielismy jak jeszcze Leonka w brzuchu nie miałam. Zreszta jestesmy z nimi zwiazani wiec na pewno chociaz do koscioła sie potocze ;-)
 
reklama
Do góry