reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

avocado z tego co wiem, godzin odwiedzin (15-19) pilnują na pooperacyjnej, później co najwyżej zwracają uwagę żeby więcej niż jedna osoba nie wchodziła do jednej kobiety. Sale są 2-3 osobowe , wierzę że może uda się zorganizować pojedynczą ale nie przewidzimy czy będzie obłożenie szpitala czy nie. Osobiście nie przyszłoby mi do głowy takie narzucanie, sądzę że 10 min wizyty w celu zobaczena małej i tyle a potem dopiero jak człowiek do domu wróci. To nie wczasy tylko szpital, nie rozumiem jak można do tego stopnia nie liczyć się ze mną. Nerwa mam nadal, no nie mogę się uspokoić...
Szlag by trafił to wszystko, sobie zrobili z mojej ciązy wydarzenie ogólnorodzinne kurw.. wszyscy zachwyceni każdy się wpierdziela ale nikt mojego zdania nawet nie chce słuchać. Powaliło ich chyba równo, siostra jak chce to niech sobie swoje dzieci zrobi to samo było przy ślubie, do tego stopnia obrzudzono mi to wszystko że na własnym weselu stałam głównie na patio i paliłam fajki bo ja wesela nie chciałam tylko matka stwierdziła że wesele być musi i ona na nie da. W efekcie ona dała na samo wesela a ja wpadłam z M w długi zeby udekorować sale i wynaja DJa a i tak słuchałam że mogłam jeszcze stół wiejski kupić. Najlepsze że jak chciałam zasugerować siostrze inna sukienke dla niej to usłyszałam, że nie mogę nikomu nic takiego sugerować bo to każdego sprawa co wkłada, a ja po prostu subiektywnie wiem że moja siostra ma baaardzo specyficzny gust i nie chciałam żeby się z niej śmiali, w efekcie wyglądała jakby urwała się ze zlotu rycerzy i wróżek a mamusia zachwycona bo przecież to jest jej córunia i złego słowa na nią nie da powiedzieć - nigdy. Już dziś z tego wszystkiego powiedziałam do M że chcę stąd wyjechać i żeby pracy w innym mieście szukał. Ja pi...lca dostanę, mówię Wam....
 
reklama
Witajcie dziewczynki! Wpadam tu ostatnio rzadko bo po prostu na zwolnieniu nie mam czasu przy kompie nawet usiąść. Może niektóre z Was pamiętają miałam remont - który w koncu po 1 m-cu sie skonczył teraz tylko odmalowac reszte pokoi i w spokoju oczekiwac na narodziny córci!

U nas na wybrzeżu była masakryczna pogoda jak było tak gorąco ale na szczescie od 3 dni pada i jest chłodno :-D
W piątek wybieramy sie z moime mężem i synkiem na zlot żaglowców do Szczecina ma byc 33 stopnie ale mam nadzieje ze jakos dam rade!

Ursula - współczuję takiej rodzinki, ja na szczescie nie mam problemu z nikim ani z mamą ani teściową. nie wtrącają się wogóle. Teściowa jak mój synek sie urodził to przez pierwszy tydzień była na wakacjach a drugi jeszcze sobie odpuściła bo twierdziła ze najpierw sami musimy sie dzieciątkiem nacieszyc i przyzwyczaic do siebie a pozniej bedzie czas na odwiedziny. Moja mama była prawie codziennie ale to dla mnie było nawet lepiej bo dużo mi pomogła jak nie mogłam się ogarnąć sama.





860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
narazie nie panikuje, po nospie bóle ustały..czekam do jutra, wizyta to koszt 150zł, a poza tym dzis moj gin nie przyjmuje.Druga kwestia to w tej chwili nie mam nawet jak dojechac bo to jakies 30kh ode mnie.Nie mam krwawienia itp, mała sie rusza...wiec czekamy do jutra,W razie jak by sie to powtorzyło znów na dłuzej pojade wieczorem n IP.
 
gnosia no jestem, i tak się zastanawiam czy coś...powiem Ci że tak z biegu to nic nie wymyślę bo mam pustkę we łbie ;) pogadam jeszcze z M :) a co do okolic Wspólnej to tam sporo agencji towarzyskich jest więc może lepiej coś dalej ;)

Kingao dobrze że po nospie przeszło :) jutro będę trzymać kciuki za wizytę :)
 
Ostatnia edycja:
Dobra Laski, spadam prostować czoło na Szkole Rodzenia :)) wieczorem dam znać jak było może dziś powiedzą coś w temacie porodu bo jak dziś będzie taka klapa to resztę zajęć chyba sobie daruję:eek:
 
reklama
Do góry