reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam Listopadowe Mamusie.
Dołączam do grona. Termin na 16 listopada - ma być Oliwka - choć Tatuś liczy na cud i niespodziankę.:-D.
Mieszkam w Bieruniu.
Oliwka to będzie moja trzecia dziewczynka - pierwsza zaczyna studia w październiku, a druga zaczyna drugą klasę podstawówki.
A że niedawno wyszłam drugi raz za mąż postanowiliśmy z mężem obdarować się wspólną pociechą...Pierwsze tygodnie i badania prenatalne to koszmar ( zlecone ze względu na wiek) ale teraz już wiemy, że dzidzia rozwija się prawidłowo i zdrowo.
3mam kciuki za szybkie i radosne rozwiązania nie tylko Listopadówek... pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamcie.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowa mamusie.
Skonczylam wlasnie gotowac obiadek: zupa ogorkowa wyszla mi taka kwasna mniam i naleśniki z dzemem truskawkowym tak chodzily za mna mnaim:)
 
ursula no to masz przeboje z mamusią :) nie zazdroszczę :) ja bym nie wytrzymała i pogoniła. Dobrze prostuj czoło na naukach ;)
avocado współczuję sprzątania :(
amethys biedny ten Twój Jeremek :( mnie niedługo też czeka wymiana lodówki :(
aaga84 hm tego słońca zbyt wiele nie było...przynajmniej u mnie :( była straszna ulewa :(
Magda86Poznań gratulacje dla znajomej :)) strasznie cieszą mnie takie historie z dobrym zakończeniem :))

Witam nowe mamusie :))
 
Witam nowe mamy,
marys faktycznie, rozbiliśmy obóz na plaży i 2 razy padało w trakcie. Siedzieliśmy z głowami pod kocem, na szczęście bardziej kropiło, ale słońce sie schowało. Nie dane nam się poopalać. Teraz wróciliśmy do domu, bo kość ogonowa mnie boli od leżenia bądź siedzenia na twardym i muszę poleżeć w łóżeczku :) - swoją drogą, macie takie dolegliwości, że aż wstać, chodzić nie możecie, dopóki to miejsce się nie rozchodzi? Mam to ze 2 miesiące, mam wrażenie, że jest coraz gorzej. M się śmieje, że mam dupcię delikatną :) Potem znowu na plaże skoczymy, bo się znowu przejaśniło.
ursula nie martw się rodzinką, może zwyczajnie im się nie będzie chciało tyle czasu tracic na siedzenie bezczynne.
magda takie kluski to bym wciągnęła :)
 
reklama
amethys piekna chwila az mi sie lezka zakrecila w oku :)


KingaoO uwazaj na siebie i jedz jak najszybciej jakby sie cos dzialo


kaskaleczna, MoniaRz witajcie :)


Magda86Poznań mniam leniwe pierogii masz jakis dobry przepis bo raz robilam i takie zniezbyt wyszly ;/




ja mam na obiadek rosół z kury własnie makaronik gotuje i czekam na tatulka... dzisiaj niezbyt sie czulam i kulnelam sie spalam
3 h a teraz zamulam ;p
 
Do góry