reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

nonek- z godzinami u mnie podobnie zawsze jak wyłączam telewizor kolo 23 to broi gdzies z godzine a później nad ranem jak mąż wstaje do pracy.

U mnie własnie widać że jakby jedna pierś przygotowywala sie do pokarmu a druga nie ale moze to sie zmieni.
 
reklama
Cześć mamuśki
Wczoraj cały dzień netu nie miałam bo jakaś awaria była światłowody przerwali na budowie autostrady
no i przez to przeszła mi koło nosa licytacja ubranek dla Lenki,a jak zobaczyłam jaką kwotą się zakończyła to dopiero się wku..... na maxa
Co do mebli z Ikea to mój R jak pracował na stolarni w swoim rodzinnym miescie to robili meble do ikei i uważa że większość mebli robionych dla nich to szajs i badziewie.Choć nie powiem nie które podobają mi się i to bardzo.Właśnie go nudzę żebyśmy pojechali do ikea na zakupy i pooglądać....ale broni się przed tym wyjazdem:-)
Ja pamietam jak moja mama mówiła a siśka umyta albo umyj pisiulkę
myślę że jak na początek nazewnictwo odpowiednie:-D
 
Hej

ja zawsze miałam jedną pierś troszkę większą, gołym okiem właściwie nie widać, ale przy dotyku już jest różnica.Teraz urosły obie i to sporo, ale ta jedna nadal trochę większa, tak pewnie już zostanie.

Jeśli chodzi o samopoczucie w ciąży, to muszę powiedzieć, że jak byłam w ciąży te 5 lat temu, czułam się dużo lepiej. Pierwszy trymestr był fatalny, podobnie jak teraz, ale później na najwyższych obrotach aż do porodu - dosłownie, w dniu, kiedy urodziłam wybierałam się na zajęcia na uczelni i mało brakowało i wody odeszłyby mi właśnie tam;) Wtedy myślałam, że mogłabym w ciąży całe życie przechodzić:) a teraz też czuję się dobrze, ale jednak już inaczej niż wtedy, pewnie dlatego, że jestem parę lat starsza. Ale staram się cieszyć moim stanem, bo to pewnie już ostatni raz.

BunnyCukino u mnie w domu też mama się krępowała rozmawiać na takie tematy, więc o seksie nie rozmawiałam z nią wcale. I nie przypominam sobie, jak nazywała "tę" część ciała, pewnie jakoś okrężną drogą, żeby nie musieć żadnej nazwy wymieniać:-D a mam synka, więc nie pomogę.
Wiesz, jak tak czytam o tej Twojej rodzince, to najlepiej by było, gdybyście się wyprowadzili. Wiem, że łatwo mówić...

U mnie niby trochę lepiej z tym bólem i skurczami, ale nadal czasami czuję taki ból jak przed miesiączką. I to kłucie gdzieś tam na dole, masakra, najgorzej ze zmianą pozycji w nocy.

Dawid jest u teściowej od wczoraj, ja mam luz i nie wiem, co ze sobą zrobić:-p posprzątane mam, zostało mi prasowanie, ale tego akurat nie lubię i trudno mi się zmusić... może później:-) na obiad robię spaghetti, na życzenie męża, bo sama nie przepadam.
 
Jejciu co ja mam z arbuzami ciągle je jem. Tak od tygodnia:)



Ja też tak mam.objadam się arbuzem cały dzień a pózniej w nocy latam do kibelka co chwilkę.Mój R uważa że lepiej jak bym się wody napiła bo w arbuzie nie ma nic zdrowego ino woda i we wtorek z przypadku natknełam się na informacje o arbuzie
Arbuz - ciekawostki i przepisy
 
ja ostatnio MUSZĘ codziennie jeść nektarynki, mniam:-) a co do wstawania w nocy, to na szczęście od jakiegoś czasu śpię jak zabita do rana i nic mnie nie budzi, a jeszcze niedawno też musiałam wstawać do toalety
 
ja wstaję do wc nawet i 3 razy w nocy....jakaś masakra z tym sikaniem
a dziś rano sąsiad na tragacu z metalowym kołem po betonie woził worki ze śmieciami pod swoją bramę pod moimi oknami.Zaczął o 6 rano i myślałam że szlak mnie trafi.Ledwo na oczy widzę wieczorem zasnąć nie mogłam a rano sąsiad spać mi nie dał.
 
reklama
Cześć dziewczyny! odebrałam dzisiaj wyniki i tu mam pytanie do naszych lekarek :)
Glukoza na czczo wyszła mi: 3,13 mmol/l 4,11-5,89
56,40 mg/dl 74-106
Czyli za niska zwłaszcza ten drugi wynik... Czy to coś złego? Po 2godz po 75g glukozy wszystkie wyniki w normie. Trochę się zmartwiłam, a do lekarza idę dopiero w przyszłą środę także bardzo proszę o pomoc :)
 
Do góry