reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gusiaku jak żyjesz tam biedactwo?

A ciasto wyszło dość płaskie (zakładam, że to przez te mokre wiśnie) ale w smaku niebiańskie - lekkie, mokre, delikatne :) Palce Lizać :)
Jutro mam wizytę u gina i odbierałam morfo i mocz. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok z maluchem. Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Gusiak trzymaj się tam :)
akaiah gratuluję wygranej, dobrze że zrobili porządek z tą gulą :( przykro mi że Ciebie boli głowa :(
martula współczuję sytuacji z ubezpieczycielem :(
mamakangura :) mi ostatnio faktycznie zakalce wychodzą :(
 
Ahaiah- gratuluję wygranej:-) też bym chciała taki zastrzyk gotówki;-) i super, że usunęli to dziadostwo
Martula- okropna sytuacja! współczuję Ci bardzo:-(
Andzia- ta baba kiedyś rodziła, że takie wnioski wysnuła? zajebista mobilizacja:dry: przecież każdy odczuwa ból inaczej

Właśnie wszamałam kolację:-D świeży tradycyjny chlebek żytni i śledzie w śmietanie (w końcu je wymęczyłam), chyba dzidziusiowi smakowało, bo kopie niesamowicie. Cieszy mnie fakt, że najadam się małymi ilościami, przed ciążą pewnie bym wsunęła więcej:sorry2: nawet zaczęłam mniej słodzić kawę (bo herbaty nie słodzę w ogóle), bo teraz wszystko co słodkie przypomina mi tą okropną glukozę
 
Hej! dzisiaj wypuścili mnie ze szpitala :) od poniedziałku się nastawiałam na ten moment ;) w zaleceniach furagina, witamina c i no-spa (czyli tak jak w szpitalu). Nic mnie już nie boli !!! :)

Gusiak trzymaj się !!! będzie dobrze :)

Akaih gratuluję wygranej i cieszę się , że już po problemie finansowym i chorobowym ;p

Martula a jak to jest u Twojego ubezpieczyciela z wypłatą świadczenia za urodzenie martwego dziecka? masz coś takiego? z tego co sie orientuję takie świadczenie jest dwukrotnie wyższe od urodzenia żywego dziecka właśnie ze względu na konieczność pochowania Maluszka.

Mój P. rozpoczął remont... jest baaardzo dużo kurzu wszędzie !!! a końca nie widać :)
 
LEfkowa - dobrze ze wszytko juz ok ! :)


jakie mieliscie objawy po zaczęciu brania żelaza ? źle się czułyście ? jakie najczęsciej ? bo ja wziełam 1 tabletke i czuje sie okropnie..
 
gusiak trzymaj sie bedzie dobrze :)
wy to przynajmniej w szpitalu jakiś kontakt ze swiatem <internet> bo ja mam przedpotopowy telefon i potrafi tylko wysłać sms xD :-D

no to czas na antybiotyki , żelozo , i coś dopochwowe..tyle juz mam tych tabletek że szok.. dochodzi paracetamol, wit dla mnie i magnez :szok: tabletek wiecej niz u mojej babci :blink:

Tymek tak dzisiaj szaleje żę skopał mnie juz kilka razy po pęcherzu tak że dosłownie popusciłam :szok: tak jak mam w suwaczku MACICA ZMIENIŁA CI SIĘ W SALĘ GIMNASTYCZNĄ :-) bądz co bądz mile uczucie :)

jutro jedziemy do Ikei do wrocka..coś czuje za cala wygrana pójdzie na dzidziusia :D bedzie kuusiło :tak:

lece spać dziewczynki życze kolorowych snów i wysłam moc pozytywnej energii :)
 
reklama
Do góry