reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej!
Kamilka, mój też jest mgr inż elektrotechniki, a konkretnie elektroenergetyki:-p i potrafi zrobić w domu wszystko, ale nie wiem, czy to wynik wykształcenia, czy raczej zainteresowań. W każdym razie to skarb w domu, mnóstwo oszczędności na fachowcach. No i dom nam wybudował prawie własnymi rękami:-) teraz będzie kładł nam kostkę na tarasie, bo wprowadziliśmy się zimą i do teraz nie mogę posiedzieć na tarasie, bo leży tam gruz. Ale już wkrótce będziemy odpalać pierwszego własnego grilla:happy2:
Na zakupy też się wybieram, może nawet dzisiaj. Potrzebuję bielizny, jakichś legginsów i spódniczki na lato.

Na obiadek planuję śledzie w śmietanie:-D strasznie dawno nie jadłam.
 
reklama
Żeby tak Toffi chciała być leniwa, ale niestety nie. Codziennie o 5 rano zaczyna drapać łapą w drzwi sypialni, bo ona się już obudziła ;) Więc nie mamy lekko
 
To mój narzeczony ukończył technikum gastronomii i żywienia a jest teraz szefem na budowie hehe całkiem inna praca a inne wykształcenie.Również potrafi wszystko zrobić , mieskzamy teraz u moich rodziców i zrobił ogrodzenie, kostke, wymalował cały dom, w ogóle wszystko umie naprawić czy kosiarke czy jakąś maszyne, nawet sam samochód naprawia tylko kupuje czeście.Dobrze że mamy takich obrotnych partnerów.:-):-):-)A i mi nawet zszywa jakieś torebki jak mi sie zepsuje lub wyskoczy dziurka na leginsach czy bluzce po prostu skarb, mogłam bym to sama zrobić ale co poproszę zawsze zrobi. :-)
 
i_carrie to mój tato to taka złota rączka a my chętnie korzystamy;-) też nas czeka wykładanie gresu ale na balkonie jak to w domu zawsze coś do roboty:szok:
Mama Kangura to u nas odwrotnie Leon to jedyny pies jakiego znam co trzeba go rano budzić żeby wyszedł na dwór, a ile razy wlecze się obrażony:sorry2:- ale podobno ta rasa tak ma, ja nie wiem bo biegam w zaprzęgach i choć Leon jest zrzeszony to wiadomo prócz biegów z synem innych nie uprawia;-)- początkowo myślałam że on chory jest...
 
no to nie dość, że listopadówki to jeszcze psy i kot w kolorze toffi ;)



:-d:-d:-d:-d:-d

mój tak chrumka że się śmiejemy że to świnka morska a nie pies :p a chrapie głośniej niż ludzie ;)
ale powiem Wam że fajnie bo dzieciaki świetnie się wychowują ze zwierzętarniami ;))))
 
Ostatnia edycja:
A to moje rudości-słodkości :) Dwa brojasy
543284_2544337104407_1099895731_n.jpg
 
reklama
ale macie fajnie z tymi mężami złotymi rączkami :) mój też wiele potrafi :) jedzonko zrobi ale zawsze takie jak On lubi czyli mega kaloryczne i najlepiej bez warzyw......i w domu też wiele zrobi ;) np. skarpetki jak nikt inny w domu zostawi przy łóżku ;) hehe ale tak serio to jest strasznie kochany i nie wiem jak ze mną wytrzymuje :D

ale śliczne rudasy :D
 
Do góry